Arcade Hunter
Arcade Hunter

Arcade Hunter v1.15.4 APK indir (Aptal Düşman) 2022

Arcade Hunter APK kahramanların şiddetli canavarlara karşı büyüleyici saldırısına tanık olmanızı sağlayacak. Bu heyecan verici bir fantezi macerası; oyuncular efsanevi bir kahraman karakteri seçecek ve maçlara katılacak. Bu savaş, ortaya çıkıp güçlü

Android Android Macera Oyunları
4 ( 412 puan )
Fiyat: $0
İsim Arcade Hunter
Yapımcı ABI Global LTD
Tür Macera Oyunları
Boyut 158MB
Versiyon 1.15.4
MOD Aptal Düşman
Orjinal Google Play
Arcade Hunter is the most famous version in the Arcade Hunter series of publisher ABI Global LTD
Mod Version 1.15.4
Total installs 1,000,000+

Arcade Hunter APK kahramanların şiddetli canavarlara karşı büyüleyici saldırısına tanık olmanızı sağlayacak. Bu heyecan verici bir fantezi macerası; oyuncular efsanevi bir kahraman karakteri seçecek ve maçlara katılacak. Bu savaş, ortaya çıkıp güçlü bir şekilde savaşmaya cesaret eden bir kahraman olmadan bitmeyecek. Şimdi eski vaadi devralmanız ve diğer taraftaki kötü imparatorluğu yok etmeniz gerekiyor.

Arcade Hunter: Kılıç, Silah ve Büyü Arcade Hunter: Kılıç, Silah ve Büyü

ESKİ YILIN SÖZÜNÜ TUTMAK

Bir zamanlar, kahramanlar ve vahşi canavarlar arasında bir savaş vardı. Kan davası henüz azalmadı, ancak yeni bir saldırı ortaya çıktı ve şimdi eski sözü devralmalısınız. Bu söz, tüm o vahşi canavarları fethetmek ve bu Altın topraklarda ustalaşmaktır. Ancak, tüm mücadeleler sorunsuz gitmez ve yüzleşmeniz gereken zorluklar olacaktır.

Bu mücadele farklı seviyelerde çok belirgin olacaktır. Tabii ki, her seviye gerçekleşir ve bir rakip ve suç ortaklarıyla savaşmak zorunda kalacağız. Zorlu rakiplerle karşılaşmak zordur ve bu dönemde takım ruhunun yükseltilmesi gerekir. Daha spesifik olarak, Arcade Hunter, her kahramanın bu canavarlarla tamamen başa çıkmak için sahip olduğu tüm güçleri kullanmanıza izin verir.

Arcade Hunter: Kılıç, Silah ve Büyü Arcade Hunter: Kılıç, Silah ve Büyü Arcade Hunter: Kılıç, Silah ve Büyü

KAPASİTE VE GÜÇ ÜZERİNE TAKVİYELER

Başarılı bir son saldırıda, ek bir becerinin kilidini açacaksınız. Bu, Arcade Hunter’ın en özel destansı beceri setidir, ona sahip olan oyuncunun gücü ve yeteneği artacaktır. Ek olarak, beraberindeki silahları da yükseltmelisiniz çünkü bu silahlar savaşınıza önemli bir katkı sağlayacaktır. Büyük canavarları avlamanız gerekiyor çünkü kazanırsanız hatırı sayılır miktarda para kazanacaksınız.

GENİŞLEŞTİRİLEN SAVAŞ PLANI

Savaş planını genişletmek, Arcade Hunter’daki gücünüzü ve yeteneğinizi açıkça gösterecektir. Oyuncular, karanlık bodrumda ve hatta beklemediğimiz alanlarda zorluklarla karşılaşacaklar. Pek çok gizli hazine olacak ve o zaman kendiniz için daha fazla gücün kilidini açabilirsiniz. Oradan altın topraklarınızı kazanma ve soyma şansınız yüksek olacak ve yavaş yavaş bu oyunun en güçlü hükümdarı olacaksınız.


İndir (158MB)

Artık indirmeye hazırsınız Arcade Hunter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanABI Global LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir