Arcade Homeless
Arcade Homeless

Arcade Homeless v1.9 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Arcade Homeless size harika eğlence anları getirecek; Oyunun görevlerini takip etmek için karakteri kontrol etmek için basit oyun işlemleri yapmanız yeterlidir.

Android Android Aksiyon
5 ( 470 puan )
Fiyat: $0
İsim Arcade Homeless
Yapımcı Rollic Games
Tür Aksiyon
Boyut 162MB
Versiyon 1.9
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Arcade Homeless is the most famous version in the Arcade Homeless series of publisher Rollic Games
Mod Version 1.9
Total installs 500,000+

İndir (162MB)

Atari oyunları her zaman aranır ve piyasada oldukça popülerdir, ancak bu tamamen yeni sürümle şaşıracaksınız. Göreviniz çöp parçalarını toplamak ve bölgeyi genişletmek için daha fazla para kazanmak.

GÖREVE YENİ HEDEFLERLE BAŞLAYIN

Hafif bir aksiyon oyunu arıyorsanız, Arcade Homeless tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Oyundan başlayarak, oyun sizi ellerin temizlemesi ve saflığı geri vermesi gereken kirlilikle dolu bir şehre götürecek. Bu yüzden bunu yapmak için buradasınız ve göreviniz şehir boyunca dağılmış parçaları toplamak için arabayı kullanmak. Ne kadar çok toplarsanız, o kadar fazla para artacak ve tamamlamak için toplanacak çöp miktarını karşılamanız gerekiyor.

atari evsiz atari evsiz

ALDIĞINIZ PARA İLE DAHA FAZLA BÖLGE GENİŞLETİN

Görevler çok karmaşık olmayacak, ancak diğer seviyelere hızlı bir şekilde geçmek için yine de çevik olmanız gerekiyor. Oyuncularda can sıkıntısı hissi yaratmamak adına Arcade Homeless bir çok farklı sahneden oluşan bir oyun sahnesi oluşturmuş ve hızlıca hareket edebiliyorsunuz. Oyun size sabit bir konumda büyük bir çöp tenekesi verecek ve her toplamadan sonra onu içine atacak ve parayı toplayacaksınız. Ayrıca, daha yüksek seviyeleri geçtikten sonra şehrinizi genişletmenize ve yeni yerleri temizlemenize izin verilir.

ÖZEL ÖZELLİKLERLE İLGİNÇ BİR MEKANIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Çevre temizliği temasından ilham alan bu sadece eğlenceli bir oyun değil, aynı zamanda oyuncuların çevrelerindeki çevreyi koruma duygularını geliştirmelerine de yardımcı oluyor. Ek olarak, üretici size en iyi deneyimi sunmak için sürekli olarak yeni özellikler güncelledi. Basit bir oynanışla oluşturulmuş, kesinlikle bağımlısı olacaksınız ve gözlerinizi alamayacaksınız. Ayrıca bu ücretsiz oyun, eski seviyeleri tekrar etme endişesi duymadan keşfetmeniz için size binlerce seviye verecek.

atari evsiz atari evsiz

ANA ÖZELLİKLER

– Yeni aksiyon oyunu size rahat bir deneyim alanı sunmayı vaat ediyor. Ancak, oyun çok karmaşık değil; oyun, gözlerinizi alamamanızı sağlayan bir cazibe yaratacaktır.
– Size bir araba sağlanacak ve tek göreviniz oyunun gerektirdiği miktara uyacak şekilde mahalleye dağılmış artıkları toplamak.
– Karakteri kontrol etmek ve oyunun sunduğu görevleri gerçekleştirmek için basit bir oyun kullanın, ayrıca para almak için onları büyük çöp kutusuna koymanız gerekir
– Daha sonra seviyeler giderek artacak ve devam etmek için bölgeyi genişletmeniz gerekiyor, kazandığınız parayı arabaları yükseltmek için kullanın ve mahallenizi genişletin
– Anlamlı ve tanıdık bir tema ile eğlence dolu ama daha az insancıl olmayan bir alanın tadını çıkaracaksınız, hemen deneyimleyin çünkü oyun sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.


İndir (162MB)

Artık indirmeye hazırsınız Arcade Homeless ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRollic Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir