ARC Launcher
ARC Launcher

ARC Launcher v48.5 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


ARC Launcher®, cihazınız için bir başlatıcıdır ve görünümünü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Birçok benzersiz görünüm, güzel 2B ve 3B stillerle tasarlanmıştır; Telefonunuzda bahsedilen birçok tema ile görünümü değiştirebilirsiniz. Bu uygulamayı

Android Android Araçlar
5 ( 211 puan )
Fiyat: $0
İsim ARC Launcher
Yapımcı AppTech Launcher Studios Inc
Tür Araçlar
Boyut 24M
Versiyon 48.5
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
ARC Launcher is the most famous version in the ARC Launcher series of publisher AppTech Launcher Studios Inc
Mod Version 48.5
Total installs 1,000,000

İndir (24M)

ARC Launcher®, cihazınız için bir başlatıcıdır ve görünümünü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Birçok benzersiz görünüm, güzel 2B ve 3B stillerle tasarlanmıştır; Telefonunuzda bahsedilen birçok tema ile görünümü değiştirebilirsiniz. Bu uygulamayı cihazınızda bulundurarak telefonunuzun her zaman en iyi performansta çalıştığından emin olun. Ayrıca, uygulamanın kullanıldığında maksimum zaman tasarrufu sağlaması da garanti edilmektedir.

ARC Launcher® 2021 3D Başlatıcı,Temalar,Uygulama Kilidi,DIY

YENİ ÖZELLİKLER

Tek bir uygulama ile birçok kolaylığı deneyimleme imkanına sahip kullanıcıları memnun etmek. ARC Launcher®’da, arayüzün önemli ölçüde artırılmış tema kategorisi olan birçok benzersiz özelliği yükselttik ve güncelledik. Bu güncelleme ile cihazınızda bulunan uygulamaları kronolojik yeniliğe göre çeşitli listelerde sıralayabilirsiniz. Özellikle kendi kategorilerinizi de oluşturabilir ve uygulamaları kendi tercihlerinize göre düzenleyebilirsiniz. Ek olarak, uygulamaları yeni güncellenen ve görsel olarak hoşa giden 3 düzende düzenleyebilirsiniz.

ARC Launcher® 2021 3D Başlatıcı,Temalar,Uygulama Kilidi,DIY

FARKLI TEMALAR

Bu, telefonunuzun başka kimseninkine benzemeyen bir görünüme sahip olmasını sağlayan benzersiz kişiselleştirme aracı olarak kabul edilir. Kullanıcıların mevcut dış görünümlerden daha az sıkılmasını sağlamak için, her zaman daha fazla temayı birçok farklı temayla güncelliyoruz. Birçok kullanıcı bazı canlı temalar seçer veya tatil günlerinde premium tema temaları değiştirilir. Ayrıca düzenli olarak değiştirebilmeniz için birçok duvar kağıdı oluşturulur ve ayrıca kendi benzersiz temalarınızı da oluşturabilirsiniz.

ARC Launcher® 2021 3D Başlatıcı,Temalar,Uygulama Kilidi,DIY

DÜNYA HABER GÜNCELLEME

Çoğu kişi için akıllı uygulama olarak tercih edilmesinin nedeni, ARC Launcher®’ın diğer birçok uygulamanın sahip olmadığı birçok özelliğe sahip olmasıdır. Bunlardan biri de dünya haberlerini 23 farklı dilde otomatik olarak güncelleyen bir uygulama. Bölgenizdeki doğru sansür ve dil tercihleri ​​ile uluslararası bilgileri öğrenmenizi sağlar. Ayrıca tek başına bu uygulama ile bölgenizdeki hava durumu ve hava kalitesi hakkında da bilgi alabilirsiniz.

ARC Launcher® 2021 3D Başlatıcı,Temalar,Uygulama Kilidi,DIY

UYGULAMA KİLİTLEYİCİ

Akıllı bir cihaz kullanırken bilgi güvenliği herkes için çok önemlidir. Çünkü belki de birçok kullanıcı telefonda ev numaraları veya kredi kartlarının şifreleri gibi önemli bilgileri not edecektir. ARC Launcher®’ı kullanmadan önce bu bir endişe kaynağıydı, ancak artık durum böyle değil çünkü uygulamamız parmak izi veya pin kodu da dahil olmak üzere eksiksiz güvenlik yöntemleri sağlıyor.

3D EKRAN DEĞİŞTİRME

Elbette çok az cihaz, arayüz için değişen tema çeşitliliğini garanti edebilir. Bu uygulamayı kullanarak sevdiğiniz herhangi bir duvar kağıdını günlük, hatta saatlik olarak değiştirebilirsiniz. Bu yazılımla, kullanıcılar telefonlarını 3D tasarımlı ekranlarla her zamankinden daha havalı hale getirebilirler. Miktarlar sınırlıdır ve beğeninize göre temalar ve renk şemaları da tasarlayabilirsiniz.

ARC Launcher® 2021 3D Başlatıcı,Temalar,Uygulama Kilidi,DIY

HIZLI ARAMA

ARC Launcher®, cihazınız için size yeni görünümler sağlamanın yanı sıra size özel araçlar da sunar. Kullanıcılar, telefonun mevcut uygulamalarından bazılarını veya kullanmak istemedikleri herhangi bir yazılımı gizleyebilirler. Ayrıca, aşağı kaydırdığınızda, uygulama size hemen bir hızlı arama çubuğu sunar. İstediğiniz herhangi bir uygulama adını yazın; hemen açılır ve hatta kişileri içerir.


İndir (24M)

Artık indirmeye hazırsınız ARC Launcher ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAppTech Launcher Studios Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir