AR Ruler App
AR Ruler App

AR Ruler App v1.7.6 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


AR Cetvel Uygulaması, yerleşik kamera AR teknolojisi aracılığıyla kullanıcıların herhangi bir şeyin boyutunu ölçmesine yardımcı olan çok görevli bir araçtır. Artık nesnelerle ilgili tüm bilgileri bulmak, hantal araçlar değil, yalnızca doğru ve spesif

Android Android Araçlar
4 ( 227 puan )
Fiyat: $0
İsim AR Ruler App
Yapımcı Grymala
Tür Araçlar
Boyut 52M
Versiyon 1.7.6
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
AR Ruler App is the most famous version in the AR Ruler App series of publisher Grymala
Mod Version 1.7.6
Total installs 5,000,000+

İndir (52M)

AR Cetvel Uygulaması, yerleşik kamera AR teknolojisi aracılığıyla kullanıcıların herhangi bir şeyin boyutunu ölçmesine yardımcı olan çok görevli bir araçtır. Artık nesnelerle ilgili tüm bilgileri bulmak, hantal araçlar değil, yalnızca doğru ve spesifik ölçümler için yüksek kaliteli bir kamera gerektirecektir. Burada bitmiyor, çeşitli hesaplama sistemlerini entegre ediyor ve anında daha pratik bilgiler sağlıyor.

AR Cetvel Uygulaması – Planlanacak Mezura ve Kamera AR Cetvel Uygulaması – Planlanacak Mezura ve Kamera

MUTLAK HASSASİYET ÖLÇÜM ARACI

AR Cetvel Uygulamasının birincil işlevi, kullanıcıların kameranın kaydettiği veya manuel olarak seçilen her şeyi ölçmesine yardımcı olmaktır. Nesneleri ve yapıları tanımada sayısız AI farkını birleştirir ve doğru sayılar vermek için kamera açısına, kullanıcının mesafesine ve diğer birçok faktöre dayanır. Kullanışlı olan şey, uygulamanın, görüntü elde etme ve boyut ölçümünde daha iyi çözünürlük için kamerayı otomatik olarak uyarması ve yükseltmesidir.

HER ŞEYİ KOLAYLIKLA ÖLÇÜN

Kullanıcılar, odadaki her şey için ölçüm almak üzere otomatik veya manuel boyutlandırma arasında geçiş yapabilir. Otomatik mod, arka plan tonlarını veya tuğlaları kaldırır, bunun yerine kamerada görünen mobilya veya dekorasyon gibi nesnelere odaklanır. Bu arada, manuel mod, kullanıcının alanı veya her evi kaplayan tek tek levhaları belirlemek de dahil olmak üzere, görüntüdeki herhangi bir şeyi hızlı bir şekilde seçmesine olanak tanır.

AR Cetvel Uygulaması – Planlanacak Mezura ve Kamera AR Cetvel Uygulaması – Planlanacak Mezura ve Kamera

HIZLI SONUÇ İÇİN DAHİLİ HESAP MAKİNESİ

AR Cetvel Uygulaması, yükseklik, genişlik ve diğer açılar gibi her şeyin ölçümünü almanın yanı sıra çevre, alan ve hacim elde etmede de yardımcı olur. Şekilleri ne olursa olsun, tüm nesnelerin kendi istatistikleri vardır ve bu uygulama, her şeyi zamanında hesaplamak için AI’ları kullanır. Elbette kullanıcı bu numaraları dokunurken görüntüleyebilir veya gerekmediği takdirde devre dışı bırakabilir.

ÖLÇÜLEN ÇEŞİTLİ ARAÇLAR

Kullanıcılar, nesneleri ölçerken daha spesifik ve ayrıntılı olmak isterlerse ayrı araçlar arasında serbestçe hareket edebilirler. Her içerik, karmaşık nesnelerle onlara uygun şekilde yardımcı olmak için tasarlanmıştır; hatta farklı metriklere veya birimlere sahip bir dairenin yarıçapı nedeniyle olabilir. Ölçülecek nesnenin nedenine veya türüne bağlı olarak, kullanıcıların tam bir ölçüm elde etmek için yalnızca doğru aracı seçmesi ve birkaç noktayla etkileşime girmesi gerekir.

AR Cetvel Uygulaması – Planlanacak Mezura ve Kamera

ÖLÇÜM PLANINIZI KAYDEDİN

AR Ruler App ile ilgili etkileyici olan şey, normal bir beyin gibi çalışması ve ölçülen her sonucu otomatik olarak kaydetmesidir. Ancak, kullanıcı her nesnenin odayı kapladığı çevreyi ve alanı belirlemek isterse, video kaydı en etkili olanıdır. Videoyu 360 derece hareket ettirerek, nesnelere ve odadaki diğer birçok öğeye odaklanarak sistem, videoyu tarayarak ayrıntılı bir çizim ve yakaladığı sayıları verecektir.

ARŞİVİNİZİ TAKİP EDİN

Kullanıcı bir inşaat işçisi veya iç mimar ise, tüm ölçüm verilerini kaydetmek avantajlıdır. Ayrıca, belirtilen her nesne veya alan için boyutla ilgili tüm kaydedilmiş ölçümleri otomatik olarak kaydetmek için arşiv işlevini özelleştirebilirler. Tabii ki, her arşiv gerekli tüm metrikleri içerir, ancak kayıt gibi tüm oda yerine yalnızca belirli bir nesne veya alana odaklanır.

AR Cetvel Uygulaması, inşaat veya iç mimarların her durumda ihtiyaç duyduğu güvenilir arkadaştır. Tüm fiziksel araçları tamamen değiştirebilir ve temel parametreleri ölçmek veya hesaplamak için zaman kazandırabilir.


İndir (52M)

Artık indirmeye hazırsınız AR Ruler App ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir