Aquapark.io
Aquapark.io

Aquapark.io v4.5.8 APK MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Su kaydırağı parkı, yaz aylarında oynamak için en potansiyel ve heyecan verici yer olarak bilinir ve aynı zamanda çeşitli hareketli aktivitelerde arkadaşlarla takılmak için harika bir yerdir. Tesadüfen, bu makale, dünya çapında milyonlarca insanı ken

Android Android Aksiyon
5 ( 665 puan )
Fiyat: $0
İsim Aquapark.io
Yapımcı VOODOO
Tür Aksiyon
Boyut 98MB
Versiyon 4.5.8
MOD Sınırsız Altın
Orjinal Google Play
Aquapark.io is the most famous version in the Aquapark.io series of publisher
Mod Version 4.5.8

İndir (98MB)

Su kaydırağı parkı, yaz aylarında oynamak için en potansiyel ve heyecan verici yer olarak bilinir ve aynı zamanda çeşitli hareketli aktivitelerde arkadaşlarla takılmak için harika bir yerdir. Tesadüfen, bu makale, dünya çapında milyonlarca insanı kendine çeken basit oynanışa sahip ünlü bir su kaydırağı oyunu olan aquapark.io’yu tanıtacak. Aynı zamanda, oyuncuların karakterler tasarlamasına veya sayısız farklı haritada etkileyici rotalar oluşturmasına olanak tanıyan çok fazla özgürlükle geliştirilmiştir. Oyuncular oyunda dünyaya geldiklerinde, arkadaşlarıyla su kaydıraklarından ve daha fazlasına kadar her türlü eğlencenin tadını çıkaracaklar.

HEYECAN VERİCİ VE SONSUZ EĞLENCE OYUNU

Aquapark.io APK basit bir oynanışa sahiptir ve oyuncular her denemede rastgele oluşturulmuş yüzlerce farklı su kaydırağının keyfini çıkarır. Her maçtaki kural basittir ve oyuncuların büyük su kaydırağı üzerinde hareket ederken diğerlerini yenmesi ve tüm yetenekleriyle ilk sırada yer almasıdır. Dahası, oyun aynı zamanda takım oyunu veya rekabet gibi her biri normal moddan farklı kurallara sahip, ancak ödülleri farklı olan birçok olağanüstü oyun moduna sahiptir. Ayrıca, su kaydırağı üzerinde sürekli olarak birçok rastgele öğe görünecek ve oyuncular diğer oyuncuları su kaydırağından düşürmek ve yerlerini almak için birçok öğeyi kullanabilirler. Oyuna düzenli olarak birçok mizahi unsur getirilecek ve büyük ve uzun su kaydıraklarında kayarken en fazla heyecanı ve ferahlığı getirmeye söz verecek.

aquapark io apk indir modkiwi com 1 aquapark io apk indir modkiwi com 2

DAHA FAZLA EĞLENCE İÇİN BENZERSİZ FİZİK MEKANİZMASI

Oyun sadeliği ve eğlencesi ile ünlüdür, ancak en çok göze çarpan şey, su kaydırağının tamamına uygulanan gerçekçi ve canlı fiziktir. Oyuncular, kısayolları bulmak veya gizemli su kaydıraklarına girmek için onu etkili bir şekilde kullanabilir, böylece daha fazla puan alabilir ve her seviyede diğer oyuncuları geçebilir. Bununla birlikte, oyunun haritası veya radarı yoktur ve oyuncu, hedefe tam olarak su kaydırağı bulmak için tüm bilgileri kullanmalıdır. Bazı dallar veya rotalar onları farklı bir hedefe götürebilir, bu da onların başarılarında başarısız olmalarına veya yeni içeriklerin kilidini açmalarına neden olabilir. Oyunculara en etkileyici deneyimi yaşatmayı vaat eden ve bu özel oyun türünü oynayan oyunun gerçekçi ve canlı fiziği sayesinde her şey mükemmel.

GENİŞ KARAKTER ÖZELLEŞTİRME ARALIĞI

Oyuncular aquapark.io’daki dev su kaydıraklarına geldiklerinde, milyonlarca oyuncuyla eğlenmek için istedikleri kıyafeti özgürce seçebilirler. Oyundaki tasarım sistemi derin ve etkileyici ve hepsi serinliği ile yaz stilini anlatıyor. Hepsinden iyisi, oyuncuların her su kaydırağında etkileyici bir canlılık yaratmak için büyüleyici bir özgürlük sergileyerek, çeşitli renk veya tasarımlardan kişiselleştirilmiş görünümlerini özgürce tasarlamalarına ve oluşturmalarına olanak tanır. Tabii ki, mücevherler, saç stilleri ve diğer görünümler de dahil olmak üzere birçok özel görünüm mağazada satışa sunulacak ve oyuncuların eşya satın almak için para kazanmak için ardışık yarışları tamamlaması gerekiyor.

aquapark io apk indir modkiwi com 3 aquapark io apk indir modkiwi com 4 aquapark io apk indir modkiwi com 5

ARKADAŞLARINI DAVET ET VE DAHA FAZLA EĞLENCE İÇİN ONLARA KATIL

Oyun ayrıca, oyuncu arkadaşlarını dev su kaydırağı parklarına davet ederse, ödülde ek koşullar sağlar. Karakter tasarım sistemindeki daha fazla kostüm veya yeni özelliğin kilidi kademeli olarak açılacak ve oyunculara birçok benzersiz stilde karakter tasarlamak için daha fazla seçenek sunulacak. Ayrıca oyuncular, birçok özel oyun modunda arkadaşlarıyla birlikte oynayabilir, böylece tam anlamıyla keyif alacakları hareketli bir oyun alanı oluşturabilirler. Arkadaşlarla yapılan her maç ayrıca çeşitli dinamik skor sistemlerine yol açar ve oyuncunun başarılarına dayalı olarak birçok etkileyici ödülün kilidini açarlar. Elbette fizik sistemi sayesinde arkadaşları su kaydırağından aşağı itmek bu oyundaki en şaşırtıcı ve eğlenceli intikam fırsatı olarak görülebilir.

DAHA FAZLA ÖDÜL İÇİN GÜNLÜK GÖREVLERİ TAMAMLAYIN

Oyundaki birçok gizli başarının yanı sıra, aquapark.io, oyuncuların kostümleri veya daha fazlasını açmak için daha fazla fırsata sahip olmaları için birçok olağanüstü ve heyecan verici içeriğe sahip günlük bir görev sistemine sahiptir. Ayrıca, görev sistemi ayrıca haftalık görevleri ve daha fazlasını içerir ve oyunculara yarışları tamamlamak, hatta nadir görünümleri ve oyundaki en büyük sürprizleri toplamak için bolca motivasyon sağlar. Tabii ki, oyuncular birkaç öğe ile görev alışverişinde bulunabilirler, böylece daha da büyük ödüllerin kilidini açmak için tüm bu bonus puanları tamamlayıp toplayabilirler.

Aquapark.io APK eğlence dolu oyunlardan biridir ve güçlü tepkiler ve onurlar almıştır ve ayrıca oyunculara daha fazla eğlence vermek için birçok basit konsept kullanır. Sadece bu değil, aynı zamanda herkesin davet edebileceği ve sayısız gülünç ve eğlenceli su kaydırağına katılabileceği bir parti oyunu olarak da uygundur.


İndir (98MB)

Artık indirmeye hazırsınız Aquapark.io ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir