Aptoide TV v.5.0.6 (Reklamsız)

, Perşembe, Temmuz 7, 2022

Aptoide Tv Mobil Uygulaması Nedir?

Akıllı cihazlarımızda kullanılmakta olan oyun ve uygulamalar, Google Play Store gibi mağazalardan temin edilebildiği gibi internet üzerinden APK dosyası olarak da indirilebilmektedir.

APK dosyaları kullanıcılara sunduğu ücretsiz kullanım özellikleri ve ekstra avantaja sahip içerikleri ile kullanıcıların tasarruf etmesini sağlamaktadır.

Bu içerikleri yayınlayan internet siteleri olduğu gibi, bazı mağaza uygulamaları da bulunmaktadır. Aptoide Tv APK 2021 uygulaması, popüler bir mağaza uygulamasıdır.

Aptoide Tv APP APK uygulaması içerisinden oyun ve uygulama kütüphanesine ulaşabilir, arama çubuğu ile istediğiniz içeriği arayabilir ve cihazınıza indirebilirsiniz.

Aptoide Tv APK Download For Android New Version uygulamasını sitemizden cihazınıza indirebilir ve içerik kütüphanesini kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Aptoide Tv APK uygulamasını ücretsiz olarak kullanmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Daha fazla oyun ve uygulamayı keşfedebilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

aptoide tv apk download aptoide tv apk indir

Aptoide nedir?

Aptoide, en büyük üçüncü taraf uygulama mağazalarından biridir. Son olarak, Android cihazınız için indirebileceğiniz 750.000’den fazla uygulama var. Firestick ve Fire TV’nin Android işletim sistemine dayalı olduğunu ve bu uygulamaların birçoğunun kusursuz çalıştığını unutmayın.

Bilmiyorsanız, Aptoide’ın Aptoide TV adlı bir Android Smart TV (ve Android set üstü kutusu) sürümü vardır.

To Aptoide TV, HD TV’ler gibi büyük ekranlı cihazlar için optimize edilmiş zengin bir kullanıcı deneyimiyle içerik sağlayan bir uygulama mağazası sunar. Evet, bu Aptoide’ı sadece mobil cihazlarınızda değil, yatağınızda da rahatça kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Bize teşekkür etmenize gerek yok – sadece kullanın!

TV tarayıcınıza bağlı olarak, bir Aptoide TV kurmak zor olabilir. Bu nedenle, insanların oturma odalarına Aptoide TV kurmalarına yardımcı olmak için bu kılavuzu oluşturmaya karar verdik.

aptoide android tv aptoide tv apk 1

Yalnızca Aptoide TV’de kullanılabilecek bazı uygulamalar

Facebook İzle : Facebook videoları ile Facebook’taki uygulamaları görebilirsiniz, örneğin B. Canlı oyunlar, canlı TV kanalları ve diğer canlı videolar ve bilet videoları.

YouTube gibi videolar, teknoloji videoları, komik videolar, eğitim videoları, eğlence videoları, film ve animasyon videoları, haber ve politika videoları, çocuk videoları, nasıl ve stil videoları ve daha fazlası gibi uygulamaları görüntülemek için Facebook’ta da mevcuttur.

Google Chrome : Tüm sörf deneyiminin bir akıllı TV’ye aktarılabilmesi için Android TV’ye bir Google Chrome tarayıcı yüklenerek sörf yapılabilir. Chrome tarayıcı kullanılarak TV’ye de indirilebilir

WhatsApp: Android TV’ye WhatsApp APK yükleyerek, WhatsApp mesajları kaydedilebilir, örneğin B. Sohbet durumu ve WhatsApp ayarları.

MX Player: MX Player uygulamasını Android TV’ye yüklemek, TV’de bulunan video deneyimini değiştirebilir. Telefonunuzda MX Player uygulamasını kullanıyorsanız, videoyu özelleştirmek için MX Player uygulamasında kaç seçeneğin bulunduğunu bilirsiniz.

MX Player TV içeriği, en son Hollywood, Bollywood, bölgesel filmler için web dizileri ve bazı bölgesel içerikler gibi çevrimiçi içerik sunar. Hepsi ücretsiz. Görüntülemek için aboneliğe ihtiyaç duymayanlar için, içeriği ücretsiz olarak çevrimiçi izlemek isteyenler için bu, içerik güncellemeleri olan harika bir platform.

TikTok: Tiktok uygulaması başlangıçta akıllı telefonlar için geliştirildi. Ancak, Aptoide TV uygulamasından da indirebilir ve TickTock’u akıllı TV’nize yükleyebilir ve kullanabilirsiniz. TikTok: Tiktok uygulaması, videoları daha fazla önizlemek için harici bir fare gerektirir.

aptoide tv apk download for android new version

Aptoide TV’de Öne Çıkanlar

 • En popüler üçüncü taraf uygulama mağazalarından biri
 • 750.000’den fazla uygulama içerir
 • Firestick 4K, Fire TV, NVIDILID ve Android TV Box gibi Android işletim sistemlerini çalıştıran tüm cihazlarla uyumludur.
 • Ücretsiz yükleyin
 • Gezinmesi kolay kullanıcı arayüzü
 • Geniş uygulama kategorisi seçimi
 • Amazon App Store veya Google Play’de bulunmayan birçok harika uygulama var.
 • IPVinish, VPN ile harika çalışıyor
 • Hızlı ve kolay kurulum süreci

Artık indirmeye hazırsınız Aptoide TV ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir