Appstract Icon Pack
Appstract Icon Pack

Appstract Icon Pack v4.0.6 APK (Yamalı) indir 2022


Appstract Icon Pack, telefonunuza her farklı tema altında yüzlerce simge ile yeni bir arayüz kazandıran ve sürekli güncellenen bir uygulamadır.

Android Android Araçlar
5 ( 269 puan )
Fiyat: $0
İsim Appstract Icon Pack
Yapımcı Melon Productions
Tür Araçlar
Boyut 7M
Versiyon 4.0.6
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Appstract Icon Pack is the most famous version in the Appstract Icon Pack series of publisher Melon Productions
Mod Version 4.0.6
Total installs 100,000

İndir (7M)

Eski arayüzden çok sıkıldıysanız, cep telefonuna da Icon Pack Appstract’ın çok daha güzel bir arayüz getirmesi için ayarlar olmadan artık tereddüt etmeyin. Bu, size basit ama daha az güzel olmayan simgeler veren en iyi simge paketlerinden biri olacak. Bir sürü simge düzenli olarak güncellenecek ve onlara sahip olacaksınız. Uygulama sayesinde sık sık değiştirebileceğiniz telefonunuz için kendinize güzel duvar kağıtları bulacaksınız.

TONLARCA İKON KULLANILABİLİR

Telefonunuzun görünümünden ve verdiği histen yenilenecek küçük şeylerle her gün kendinizi yenileyin. Ve hiçbir şey telefonunuzu çeşitli simgelerle özelleştirmek kadar kolay değiştirilemez. Adım adım destekleyen ve birçok basit ama aynı derecede heyecan verici simge sunan Appstract Icon Pack’e sahip olduğunuzda, bu çok kolaydır. Minimalizm hedefi ve eğilimi ile bu uygulamadan oluşturulan her simge yumuşak bir renge sahiptir.

Appstract Icon Pack

BİRÇOK CİHAZ İÇİN UYGUN

Hangi marka telefona sahip olursanız olun, Appstract Icon Pack duyarlıdır ve size bir simge paketinin getirebileceği harika deneyimler sunar. Bu uygulama, köklü telefonlardan yeni oluşturulan cihazlara kadar her zaman yanınızda. Kullanıcının telefonu olmasa bile bu uygulama hem tabletler hem de dizüstü bilgisayarlar için kullanılabilir, bu nedenle hiçbir şey için endişelenmenize gerek yoktur.

BİRÇOK DUVAR KAĞIDI BASİT OLARAK TASARLANMIŞTIR

Şu anda, birçok insan, özellikle genç insanlar, işleri basitleştirme eğilimini seviyor. Herkesin isteğini karşılamak için bu uygulamayı belirli minimalist tasarımlarla oluşturduk. Uygulamamızdan oluşturulan duvar kağıtları her zaman ana açık renk tonlarını alır. Böylece birbirinden güzel duvar kağıtlarını zarif renklerle kullanıcılara ulaştırmak mümkün. Ve sade tasarımlara sahip bu duvar kağıtları herkese çok yakışacak.

İKON PAKETİ İLE DÜZENLE

Kullanıcılar, telefondaki uygulamaları en düzenli şekilde yönetmek için Appstract Icon Pack’i bir araç olarak kullanabilirler. Bu uygulamayı yükledikten sonra, telefonunuzdaki tüm mevcut uygulamalar uygun şekilde görüntülenecek ve belirli kategoriler bunları sıralayacaktır. Bununla da kalmayıp uygulamaları yönetmek için belirli alanlar oluşturabilir ve bunları belirli renklere göre düzenleyebilirsiniz.

Appstract Icon Pack

KENDİ İKONUNUZU TASARLAYIN

Sadece bu değil, aynı zamanda her kişinin doğuştan gelen yeteneğine bağlı olarak, çeşitli güzel simgeler oluşturarak tercihlerinize uygun renk ve şekillerle kendi simgelerinizi tasarlayabilirsiniz. Veya daha ilginci, kullanıcılar galeriden duvar kağıtları indirebilir, ancak yine de uygulamanın simge paketini saklayabilir.

SİMGE BOYUTUNU DEĞİŞTİR

Appstract Icon Pack’ten güncellenen çeşitli görünümlerle duvar kağıdını düzenli olarak değiştirerek telefonunuzu her gün yenileyin. Bunu yapmak, her gün yeni bir şey gördüğünüz için sizi daha iyi bir ruh haline sokabilir. Bu uygulama ile kullanıcı, uygulamadan verilen simgelerin boyutunu kullanıcının gözüne daha hoş gelecek şekilde özelleştirebilir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Kullanabileceğiniz yüzlerce güzel ikon özellikle uygulama uygun ikon paketlerini sürekli güncelleyecektir.
  • Herhangi bir mobil cihaz, ister tablet ister dizüstü bilgisayar olsun, uygulamaları indirebilir ve güzel arayüzlere sahip olabilir.
  • Farklı duvar kağıtları, zarif ama aynı derecede güzel renklerle minimalist bir tarzda tasarlanmıştır.
  • Aynı kategori veya renkteki simge paketlerini düzenlerken telefonunuzu daha düzgün yönetin.
  • Daha da özel olan, kendi simge paketinizi tasarlayabilmeniz veya kitaplıktan duvar kağıtları indirebilmenizdir.


İndir (7M)

Artık indirmeye hazırsınız Appstract Icon Pack ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir