AppMgr Pro III
AppMgr Pro III

AppMgr Pro III v5.35 APK (Yamalı/Mod Ekstra) indir 2022


AppMgr Pro III, uygulama sistemini renkten düzene daha düzenli bir şekilde düzenlemek ve yeniden yüklemek için Android 12 ve üzeri cihazlar için yeni bir geliştirmedir. İşin tamamlanmasını hızlandırmak, önemsiz içerikleri silip arşivlemek, gerekli uy

Android Android Araçlar
5 ( 158 puan )
Fiyat: $0
İsim AppMgr Pro III
Yapımcı Sam Lu
Tür Araçlar
Boyut 5.9M
Versiyon 5.35
MOD Yamalı/Mod Ekstra
Orjinal Google Play
AppMgr Pro III is the most famous version in the AppMgr Pro III series of publisher Sam Lu
Mod Version 5.35
Total installs 100,000+
 • Kök veya Lucky Patcher veya Google Play Modded gerekmez;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Aktif izleyici veya reklam yok – çevrimdışı mod;
 • AOSP uyumlu mod;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_x64;
 • Ekran DPI'ları: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından yayınlandı.


İndir (5.9M)

AppMgr Pro III, uygulama sistemini renkten düzene daha düzenli bir şekilde düzenlemek ve yeniden yüklemek için Android 12 ve üzeri cihazlar için yeni bir geliştirmedir. İşin tamamlanmasını hızlandırmak, önemsiz içerikleri silip arşivlemek, gerekli uygulamaları filtrelemek ve bir kenara koymak için destek. Bu, yaşam düzenini yeniden düzenlemenin ilk adımıdır. Yeni sürümü büyük sürprizlerle lanse ettik ve yapılan hataların çoğunu düzelttik.

AppMgr Pro III (Uygulama 2 SD, Uygulamaları Gizle ve Dondur) AppMgr Pro III (Uygulama 2 SD, Uygulamaları Gizle ve Dondur)

TELEFON ARAYÜZÜNÜN HIZLI GELİŞTİRİLMESİ

Kullanıcılar, diğer uygulamaları sorunsuz bir şekilde bularak basit adımlarla AppMgr Pro III’ü başlatabilir. Dahili bellekte veya harici bellekte görünebilir, ancak bunları sıkıştırabilmek de iyidir. Daha taze bir alan yaratmak ve diğer etkinliklere yer açmak için bunları depolamak üzere yeni bir klasöre taşımaya hazırız.

KULLANILMAYAN UYGULAMALARI HIZLA GİZLE

AppMgr Pro III’te bir seçenektir; kullanıcılar, uygulamaları gizlemek için başka bir işlem de gerçekleştirebilir. Daha az kullanılan veya gereksiz bazı uygulamalar sistemden gizlenecek ve ana ekranda görünmeyecektir. Bu kadar çok seçenek arasında arama yapma zahmetinden kurtulun. Elinizde kalır, sadece ızgaradan kaybolur.

AppMgr Pro III (Uygulama 2 SD, Uygulamaları Gizle ve Dondur) AppMgr Pro III (Uygulama 2 SD, Uygulamaları Gizle ve Dondur)

AŞAĞIDAKİ UYGULAMA

AppMgr Pro III, yeni cihaz desteğiyle birlikte gelir; genellikle, kullanılmayan tüm uygulamaların çalışmasını durdurur. Bu iş için seçilen içerik, rahatsız etmeyin politikasının uygulanması gereken konumdur; CPU veya kaynak belleğe yapılan tüm bağlantılar kesilecektir. Bu nedenle cihazınız daha sorunsuz çalışacaktır.

TÜM FAALİYETLERİN İYİ YÖNETİMİ

Cihazda gerçekleşen tüm işlemler kontrolümüz altındadır. Ayrı bir içerik ve bilgi yönetimi programı olarak, bilgilerinizin güvende olduğundan emin olmak için komutlar vermek üzere geliştirdik. Bir dizi farklı uygulamayı aynı anda kaldırın ve her nesne grubu için farklı seçeneklere sahip olun. Ayrıca, sahip olduğunuz birkaç harika uygulamayı arkadaşlarınızla paylaşmayı deneyin ve onların da aynı avantajlardan yararlandığından emin olun.

AppMgr Pro III (Uygulama 2 SD, Uygulamaları Gizle ve Dondur) AppMgr Pro III (Uygulama 2 SD, Uygulamaları Gizle ve Dondur)

CİHAZINIZDA İŞLEM BAŞLATIN

AppMgr Pro III kullanıcı dostudur ve kullanımı kolaydır; Android cihazlar için destekle, gereksinimlerinize uygun iyileştirmelerin yapılacağına inanıyoruz. Uygulama etkinliğini yönetin, arayüzü yenileyin ve ilgili öğeleri düzenlerken yardımcı bir ekran oluşturun. Bulması ve çalıştırması kolay, lütfen aşağıdaki sürümleri geliştirmemize yardımcı olmak için deneyimleyin ve bir inceleme bırakın!


İndir (5.9M)

Artık indirmeye hazırsınız AppMgr Pro III ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSam Lu

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir