Apple TV
Apple TV

Apple TV v5.1 APK + MOD (Ücretsiz Abonelik) indir 2022

Apple TV, kullanıcıların birçok benzersiz TV şovunun keyfini çıkarmasını sağlayan harika bir uygulamadır. İstediğiniz her şeye sahip bir minyatür TV'niz, her zaman oynamaya hazır binlerce videonuz olacak.

Android Android Araçlar
5 ( 773 puan )
Fiyat: $0
İsim Apple TV
Yapımcı Apple
Tür Araçlar
Boyut 16MB
Versiyon 5.1.1
MOD Ücretsiz Abonelik
Orjinal Google Play
Apple TV is the most famous version in the Apple TV series of publisher Apple
Mod Version 5.1.1
Total installs 5,000,000+

Apple TV, size eğlence için birçok seçenek sunan sessiz bir alan yaratır. Hayatın kritik içeriği hakkında binlerce farklı video yeni eklenecek ve sürekli güncellenecektir. Kullanıcıların yeni farklı eğlence içeriği kiralayarak veya satın alarak oynatma listesini genişletmelerine izin verilir. Belirli seçimler, çeşitli dramatik ön izlemeler de dahil olmak üzere farklı bilgi kaynaklarını keşfetmenize yol açacaktır. Günlük izleme çevrimiçi uygulamasıyla ufkunuzu genişletin.

elma televizyonu

HER ŞEYİ YAYINLAYIN

Apple TV’nin sahip olduğu çeşitlilik ve zenginlik dört gözle beklemeye değer. Kullanıcılar yüzlerce film, eğlence programı, ders dışı etkinliklerle ücretsiz olarak başlayabilir. Sağlanan tüm videolar, herhangi bir zamanda prömiyeri için kullanılabilir. İnsanların en çok endişe duyduğu bir konu, izin verilen görüntü kalitesidir. 4K, FHD gibi maksimum seviyelerde olmaları her zaman garantilidir. Görüntü kalitesini beğeninize göre ayarlamanıza yardımcı olmak için ayarlar klasöründe bir liste görünecektir.

elma televizyonu

KOLAY BİR DENEYİM İÇİN ABONE OLUN

Listenizde olmayan daha fazla içerik ancak bunlara abone olarak eklenebilir. Özel film paketleri, reklamları veya diğer kesintileri atlamanıza yardımcı olacaktır. Kendinizi bir kullanıcı hesabına kaydettirerek üye çalma listeleri için özel muamele göreceksiniz. Ayrıca, kalite faktörlerinin çoğunu sağlamak için projeksiyon tarafları tarafından birçok deneyim desteklenecektir.

ARAYÜZDEKİ FARKLI İÇERİKLERİN YENİ ALIMLARI

Kullanıcıların Apple TV’de keşfetmek istedikleri yeni içeriklere devam edebilmeleri için ücret ödemeleri gerekiyor. Bu, içerikle ilgili çeşitli kalite, içerik ve erişim listelerine dikkat etmenin zamanıdır. Daha fazla içerik ve video, size eğlenceli eğlence için daha fazla seçenek sunar. En iyi ödüllü filmler, uygun bir miktar harcadığınızda birçok özel yayın da listeye eklenecektir.

elma televizyonu

FAALİYETİNİZ İÇİN BEKLEME LİSTESİ OLUŞTURUN

İzleme içeriği Apple TV tarafından filtrelendiğinde ve mükemmel önerilerde bulunduğunda video izleme deneyimi daha az sıkıcı olacaktır. İlginizi çeken içerik en üste getirilecek ve kolayca bulunacağı garanti edilecektir. Çeşitli eşlik eden koşullar, onlarla rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Ancak, gereksinimlerinizi tam olarak karşılamak için sistem, izleyemediğiniz videoların özel bir listesini oluşturur. Kesintisiz olarak eklediğiniz sırayla oynamaya devam edecekler. Erişim süresini kaybetmeden benzersiz içeriğin keyfini çıkarma deneyimi en iyi deneyimdir.

SAĞLANAN ÖZEL ALANIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Apple TV, büyüleyici şovları izlemek için hala en popüler uygulamalardan biri. Kullanıcılar, reklamlar veya kesintilerle zaman kaybetmeden arayüzdeki herhangi bir materyalle etkileşime girebilir. İlgili bilgiler, eğlenceli bir izleme listesi oluşturmak için çeşitli klasörlerde gruplandırılacaktır. Bu arayüzde kendinize bir kategori oluşturun, bu sefer daha iyi vakit geçireceksiniz.

elma televizyonu

ANA ÖZELLİKLER

  • Eğlence programları için daha gerçekçi bir görünüm için 4K FHD gibi yüksek kaliteli ve muazzam çözünürlüğe sahip videoların keyfini çıkarın.
  • Farklı içeriklerde videoların keyfini çıkarın, izlemek istediğiniz videolar listesine yenilerini ekleyin, bir sonraki giriş için daha fazla seçenek oluşturun.
  • Daha fazla yayın içeriği almak, bir listeyi daha fazla içerik yapmak ve seçim herhangi bir bilgiden daha rahat olmak için birden fazla destek paketine abone olun.
  • Kesintisiz sürekli izlemek için bir bekleme listesi geliştirin. Listenizi herkesin görmesi için aile üyeleriyle paylaşın.
  • Yeni piyasaya sürülen premium video izleme paketinin alanındaki deneyimin keyfini çıkarın; bunları yaptığınızda daha fazla teşvik alacaksınız.


İndir (16MB)

Artık indirmeye hazırsınız Apple TV ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanApple

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir