Apple Music
Apple Music

Apple Music v3.8.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Apple Music, 75 milyondan fazla şarkıya sahip geniş bir müzik akışı platformudur ve kullanıcıları sonsuz zevke çekmek için her gün yenilenir. Sadece bu değil, aynı zamanda birçok platformda geniş bir çeşitliliğe sahiptir ve kullanıcıların müzik dinle

Android Android Müzik ve Ses
4 ( 253 puan )
Fiyat: $0
İsim Apple Music
Yapımcı Apple
Tür Müzik ve Ses
Boyut 132M
Versiyon 3.8.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Apple Music is the most famous version in the Apple Music series of publisher Apple
Mod Version 3.8.0
Total installs 50,000,000+

İndir (132M)

Apple Music, 75 milyondan fazla şarkıya sahip geniş bir müzik akışı platformudur ve kullanıcıları sonsuz zevke çekmek için her gün yenilenir. Sadece bu değil, aynı zamanda birçok platformda geniş bir çeşitliliğe sahiptir ve kullanıcıların müzik dinlerken kapsamlı kişiselleştirme için aynı anda birden fazla hesaba bağlanmasına olanak tanır. Daha heyecan verici ve üstün potansiyel, kullanıcılara daha sonra tanıtılacak ve onlara diğer müzik çalarların yapamayacağı en keyifli kullanıcı deneyimini yaşatacaktır.

YENİLİKÇİ VE MODERN ARAYÜZ

Apple Music, kullanıcıların büyük bir müzik kitaplığına erişirken en uygun ve rahat etkileşime sahip olmaları için basit ve tanıdık bir arayüze sahiptir. Neyse ki, genel tasarımı rafine ve zariftir ve bireysel kategorilere veya klasörlere hızlı erişim için birkaç eylemle birleştirilmiştir. En iyi yanı, kapsamlı ve zengin kişiselleştirmedir, böylece her kullanıcı en canlandırıcı deneyimi aramakta özgürdür.

elma müziği elma müziği

GENİŞ UYUMLU PLATFORM YELPAZESİ

Bu uygulama orijinal olarak Apple tabanlı cihazlara özgüydü ve kullanıcıların bu platformlarda yerleşik hesapları bağlamasına olanak tanıyordu. Ayrıca herhangi bir sınırlama olmaksızın her zaman, her yerde müzik dinlemek için masaüstü, dizüstü bilgisayar ve Android varyantı gibi diğer cihazlara da bağlanabilirler. Elbette Apple’da sahip oldukları müziklerle sadece birkaç basit adımla kitaplıklarına erişebilirler.

EN İYİ MÜZİK AKIŞI DENEYİMİ

Uygulamanın ana işlevi, kullanıcıların yalnızca internet bağlantısına ihtiyaç duyduklarında ücretsiz olarak müzik akışı sağlamasına yardımcı olmaktır. Kaliteleri de garantilidir ve bunları özgürce birçok farklı çalma listesine özelleştirmelerine veya düzenlemelerine olanak tanır. Her şeyden önce, her şey ücretsiz, kullanışlı ve kullanımı kolay olduğunda, kullanıcılar daha iyi bir dinleme deneyimi için diğer çıkış cihazlarına özgürce bağlanabilir.

SEVDİĞİN HERHANGİ BİR MÜZİĞİ İNDİR

Apple Music’in herhangi bir şarkıyı indirme özelliği uygundur ve kullanıcıların zaten sahip oldukları herhangi bir şarkıyı Apple’ın sunucularından indirmelerine izin verir. İndirildikten sonra, özel olarak biçimlendirilmiş dosyasına tam erişime sahip olacaklar, hatta çevrimdışı modda ve arka planda dinleyecekler. Şarkıların yanı sıra, kullanıcılar mağazadan diğer birçok multimedya dosyası türünü ve daha fazlasını indirebilir.

elma müziği elma müziği

DİNLERKEN SÖZLERİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Sözler artık günümüzde birçok kullanıcının tüm şarkılara dahil etmek istediği önemli bir özellik. Sözler ile melodi ve tempo arasındaki senkronizasyon kesindir ve bir kullanıcı bir cover oluşturmak veya şarkıya eşlik etmek isterse son derece kullanışlıdır. Ayrıca, kullanıcının tam olarak eğlenmesi için uygulamayı, bekleme ekranını veya ana ekranı kullanırken ekranın birçok yerinde görüntülenecek sözleri de seçebilirler.

ÜCRETSİZ KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ BİR OYNATMA LİSTESİ EDİNİN

Kitaplığın en iyi yanı, kullanıcıların her şeyi oluşturduğu, tasarladığı ve kişiselleştirdiği çalma listeleri için ayrı bir kategoriye sahip olmasıdır. Ancak, diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan ve piyasada yaygın olarak paylaşılan sayısız çalma listesi aracılığıyla müzik keşiflerini genişletebilirler. Bu çalma listelerinin tamamı benzersiz ve hayat dolu; kullanıcılar, insanları en sevdikleri türler aracılığıyla bağlamak için gizli modda bile paylaşabilir.

RADYO VE PODCAST DİNLEME

Kullanıcılar müzik dinlemek istemiyorsa, radyolar veya podcast’ler en uygun ve harika alternatifler olabilir. Radyo ve Podcast’lerin içeriği her gün yenilenir ve hepsi farklı tür veya kategorilerdeki birçok kanala ayrı ayrı gelir ve kullanıcı deneyimini daha çeşitli hale getirir. Her şeyden önce, kullanıcılar oynatma listelerini özgürce kişiselleştirebilir ve daha sonra geniş bir içerik yelpazesiyle rahatça izleyebilir.

elma müziği elma müziği

ÇEŞİTLİ GÜZEL TEMALI ARKA PLAN

Kullanıcılar, müzik keşfederken Apple Music’in sunduğu çekici duvar kağıdı tasarımlarına rastlayabilir ve uygulamanın atmosferini değiştirmenin keyfini yaşayabilir. Arka plan temaları ünlü müzisyenler veya şarkıcılar tarafından bile tasarlanır ve tavsiye edilir ve kullanıcılar birçok kişiden el yapımı içerik satın alabilir veya destekleyebilir. Yine de, ilginç geçmişleri kendileri yayınlayabilir ve biraz ekstra gelir elde edebilirler.

FAVORİ SANATÇINIZI TAKİP EDİN

İnsanlar bu uygulamada sevdikleri herhangi bir sanatçıyı özgürce takip edebilir ve çalma listelerini çeşitlendirmede faydalı olacaktır. Uygulama, yeni etkinlikleri, şarkıları veya içerikleri her yayınlandığında kullanıcılara otomatik olarak bildirim gönderir. Bu onların en son prömiyerleri, radyoları, şarkıları ve podcast’leri takip etmelerini veya beklemelerini ve hatta benzersiz ve eğlenceli canlı şovlarını dinleme şansını sağlar.

Apple Music, kullanıcıların çok sayıda yüksek kaliteli içeriğin keyfini çıkarması için en potansiyel, güçlü, zengin ve canlı müzik platformudur. Ayrıca, ürünleri de dahil olmak üzere sanatçılar ve idolleri ile doğrudan etkileşim kurmak için heyecan verici yerler ve ideal insanlardır.


İndir (132M)

Artık indirmeye hazırsınız Apple Music ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanApple

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir