AppBlock
AppBlock

AppBlock v5.22.2 APK indir(Pro Kilidi Açık) 2022

AppBlock, işinize odaklanmak ve odaklanma yeteneğinizi artırmak için uygulamalarınızı kilitlemenize yardımcı olan bir uygulamadır. Farklı özellikler ile iş ve oyun arasındaki zamanınızı dengeleyebileceksiniz. Aynı zamanda, uygulama kullanımınızı opti

Android Android Araçlar
5 ( 875 puan )
Fiyat: $0
İsim AppBlock
Yapımcı MobileSoft s r o
Tür Araçlar
Boyut 12MB
Versiyon 5.22.2
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
AppBlock is the most famous version in the AppBlock series of publisher MobileSoft s r o
Mod Version 5.22.2
Total installs 1,000,000+
 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Haritalar Konum çalışır;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Aktif izleyici veya reklam yok;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: evrensel mimari;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti.

AppBlock, işinize odaklanmak ve odaklanma yeteneğinizi artırmak için uygulamalarınızı kilitlemenize yardımcı olan bir uygulamadır. Farklı özellikler ile iş ve oyun arasındaki zamanınızı dengeleyebileceksiniz. Aynı zamanda, uygulama kullanımınızı optimize etmek için ek ayarlar ve uygulama kullanım profilleri de oluşturabilirsiniz. Gerçekten de uygulamayı iş ve oyun için kullandığınızda istatistikleri göz ardı etmeyeceksiniz.

KULLANMAYACAĞINIZ UYGULAMALARI ENGELLEYİN

Kullanıcıların AppBlock’ta bulacağı özellik, uygulamada bulunan uygulamaları kullanmanızın engelleneceği süreyi ayarlamaktır. Bu engellemeyi kurduktan sonra, daha önce ayarlamış olduğunuz uygun süreye kadar ilgili uygulamayı kullanamazsınız. Böylece, bu özel özellik sayesinde, üretkenliğinizi artıracak ve çok fazla ilgisiz sorunla karşılaşmayacak ve dikkatinizi dağıtacaksınız.

AppBlock – Web Sitelerini ve Uygulamaları Engelleyin: Verimlilik Uygulaması AppBlock – Web Sitelerini ve Uygulamaları Engelleyin: Verimlilik Uygulaması

ODAKLANIRKEN PERFORMANSINIZI ARTIRIN

AppBlock tarafından yapılan uygulama kilitleme birçok farklı şekilde uygulanmaktadır. Belirli bir süre için hangi uygulamaları engellemek istediğinizi seçebileceksiniz. Bu yüzden onlara erişmek tamamen imkansız, bu yüzden tek yapmanız gereken kilit özelliğini kapatmak, ancak çoğu zaman başka bir şey yapmaya odaklanacaksınız. Elbette, uygulama engelleme tam zamanı engellemez; istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

ÇALIŞMAK İÇİN ZAMAN YARATIN

AppBlock’ta dikkat etmeniz gereken ilk faktör, uygulamayı belirli bir süre bloke etmektir. Bu aralığı özelleştirecek, izleyecek ve seçtiğiniz uygulamaların ne kadar süre boyunca çalışmayacağına dair hatırlatıcılar ayarlayacaksınız. Oradan, ilk aşama oldukça zor olsa da, tamamen akıllı telefonunuza bağımlı olduğunuz için konsantrasyonunuzu alışkanlık haline getirmeye başlayacaksınız. Tabii ki, cihazı kullanmak için kendinize hala zamanınız var.

AppBlock – Web Sitelerini ve Uygulamaları Engelleyin: Verimlilik Uygulaması AppBlock – Web Sitelerini ve Uygulamaları Engelleyin: Verimlilik Uygulaması

EĞLENCE İÇİN SINIRLAR BELİRLE

AppBlock’ta belirlediğiniz limit dolduğunda cihazınızı kullanmaya devam edebileceksiniz ancak eğlence de ilgilenmeniz gereken bir konu. Özellikle, cihaz kullanımınızı uygun olduğunu düşündüğünüz bir aralıkla sınırlamanız gerekecektir. Bundan sonra, kullanım süresini uygun şekilde sınırlamak için bir zamanlayıcı ayarlamanız ve daha önce yapmak istediğiniz diğer şeyleri yapmaya devam etmek için engelleme özelliğini kullanmaya devam etmeniz gerekecektir.

ZAMAN İÇİNDEKİ ÇABALARINIZI GÖRÜN

Cihazı bloke etme zamanınızı ve boş zamanlarınızı öğrenmek istiyorsanız, eksiksiz ve kolayca tanımlanabilen bir istatistik tablosu da bulabilirsiniz. Zamanla bu sürelere alışabilecek ve blok sürenizi ve cihaz sürenizi ayarlama işlemine başlayacaksınız. Tabii ki, odaklanmadaki değişikliği hissedeceksiniz ve uygulama size kolaylık sağlamak için profiller de sunuyor.

AppBlock – Web Sitelerini ve Uygulamaları Engelleyin: Verimlilik Uygulaması AppBlock – Web Sitelerini ve Uygulamaları Engelleyin: Verimlilik Uygulaması

AYARLARI FARKLI PROFİLLERE AYARLAYIN

Uygulamada kullanılan profiller, farklı zaman dilimlerinde ve konumlardaki cihazların kullanım ve engelleme listeleri olarak anlaşılmaktadır. Başka bir deyişle, genellikle işte olduğunuz ve evde olduğunuz zamanlar arasında bölünürsünüz. Uygulamanın daha iyi çalışması için bu profili oluşturmak için bazı seçenekler olacaktır. Özellikle konum, wifi ve cihazı kullandığınız sınırlı süre ile ilgili profiller oluşturabilirsiniz. Bu nedenle, genellikle farklı yerlerde profilleriniz olacak ve etkin olup olmadıklarını unutmayın.


İndir (12MB)

Artık indirmeye hazırsınız AppBlock ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir