App Manager
App Manager

App Manager v5.78 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


App Manager, cihazdaki uygulamaları en iyi şekilde yönetmenize ve düzenlemenize yardımcı olacak bir araçtır. Uygulama sayesinde tek dokunuşla diğer uygulamaları yükleyebilir veya kaldırabilirsiniz. İstediğiniz yazılımı kolayca indirmek için uygulama

Android Android Araçlar
4 ( 107 puan )
Fiyat: $0
İsim App Manager
Yapımcı AndroidDeveloperLB
Tür Araçlar
Boyut 7.6M
Versiyon 5.78
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
App Manager is the most famous version in the App Manager series of publisher AndroidDeveloperLB
Mod Version 5.78
Total installs 1,000,000+

İndir (7.6M)

App Manager, cihazdaki uygulamaları en iyi şekilde yönetmenize ve düzenlemenize yardımcı olacak bir araçtır. Uygulama sayesinde tek dokunuşla diğer uygulamaları yükleyebilir veya kaldırabilirsiniz. İstediğiniz yazılımı kolayca indirmek için uygulama mağazasına gitmeniz gerekmez. Ayrıca, bu uygulama aynı zamanda yönetici haklarına sahip uygulamalarla ilgilenmenize yardımcı olur ve ayrıca bu uygulama sayesinde bazı temel yardımcı programları değiştirebilirsiniz.

Uygulama Yöneticisi Uygulama Yöneticisi

KOLAY KURULUM

Cihazınız çok fazla uygulamaya sahip olduğunda veya size sorun çıkaran çok fazla yazılım olduğunda, örneğin çok fazla yer kaplayan bir uygulama telefonunuzun gecikmesine neden olur ve bu da sizi rahatsız eder. Sizi rahatsız eder etmez kaldırmayı düşünür müsünüz? Uygulama Yöneticisi ile uygulamaları yönetmek için bu uygulama mağazasına gitmeniz gerekmez ve artık gereksiz yazılımları kolayca kaldırabilirsiniz. Sadece basit bir işlemle, kaldırmak istediğiniz uygulamaya uzun basın ve seçeneği iptal etmeyi kabul edin.

Uygulama Yöneticisi Uygulama Yöneticisi

KAN UYGULAMALARINI YÖNETİN

Kaldırmaya benzer şekilde, kurulum artık birçok kişiden daha kolay. Bu uygulamaya sahip olarak, uygulamaların kurulumu daha hızlı hale gelir ve dış etkenlerden etkilenmez. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar, cihazlarında bulunan bir dizi uygulamayı kolayca yönetir. Bu basit işlemle, uygulamayı çalıştırmak isteyip istemediğiniz veya herkes için iyi bir uygulamayı paylaşmak isteyip istemediğiniz gibi birçok farklı gereksinimle bunları özelleştirebilirsiniz.

UYGULAMALARI ÖZELLEŞTİRME

Birçok kişi, size birçok önemli fayda sağlayan basit bir yönetim aracı olan App Manager’ın faydasını görünce şaşıracaktır. Bu uygulama, cihazınızdaki birçok yazılımı özelleştirmenize olanak tanır. Örneğin, uygulamaları kullanırken bile kaldırabilir veya ekrandan hemen kaldırabilirsiniz. Daha spesifik olarak, tüm uygulamaların gereksiz verilerini silmek istediğinizde yönetim alanına gitmenize gerek yoktur. Yine de, o uygulamada bile, gereksiz verileri silmek için bir öğe de var.

Uygulama Yöneticisi Uygulama Yöneticisi

BAŞVURU SIRALAMASI

Söylemek gerekir ki bu uygulamayı kullanarak; Telefonunuzu hafızasıyla birlikte kolayca yönetebilirsiniz. Bu uygulamayı etkinleştirirken, cihazınız uygulamaları kurulum süresi, isim veya hafıza kategorisine göre hemen sıralayacaktır. Özellikle, mevcut uygulamaları otomatik olarak özelleştirebilir ve ayrı bir kategoride filtreleyebilirsiniz. Ve bu sayede sık kullandığınız uygulamalar için ayrı bir kategori oluşturabilirsiniz.


İndir (7.6M)

Artık indirmeye hazırsınız App Manager ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir