App Cloner
 App Cloner

App Cloner v2.13.3 MOD APK indir (Premium) 2022


Modern insanların gadget'larını kullanma sıklığı ile App Cloner Premium APK aynı uygulamanın iki hesabını aynı anda kullanmalarına izin verir. Örneğin, anlaşılmasını kolaylaştırmak için yalnızca bir akıllı telefonunuz var, ancak iki Facebook hesabı k

Android Android Uygulama
5 ( 725 puan )
Fiyat: $0
İsim App Cloner
Yapımcı Polestar App Cloner Dev.
Tür Uygulama
Boyut 21MB
Versiyon 2.13.3
MOD Premium
Orjinal Google Play
App Cloner is the most famous version in the App Cloner series of publisher
Mod Version 2.13.3
  • Ücretli özelliklerin kilidi açıldı.


İndir (21MB)

Modern insanların gadget’larını kullanma sıklığı ile App Cloner Premium APK aynı uygulamanın iki hesabını aynı anda kullanmalarına izin verir. Örneğin, anlaşılmasını kolaylaştırmak için yalnızca bir akıllı telefonunuz var, ancak iki Facebook hesabı kullanmanız gerekiyor. Bir hesap aile iletişimi içindir; bir hesap, ailenizin görmesini istemediğiniz özel şeyleri yayınlamak içindir. Bunu kullanarak, cihazınız tarafından sınırlandırılmadan sevdiğiniz her şeyi özgürce yapabilirsiniz.

app cloner apk indir modkiwi com 1 app cloner apk indir modkiwi com 2 app cloner apk indir modkiwi com 3

ÇALIŞMA TUTARLI GARANTİLİ VERSİYON 2.11.1

Pek çok kişi, birbiriyle senkronize olmayan birçok uygulamadan son derece rahatsız hisseder. Ayrıca, gizli hesapta aktif olan her şeyi kapattığınızdan emin olamamanız da dahil olmak üzere birçok soruna da neden olur.

‘Çıkışta zorla kapat’, kullanıcıların gizliliklerinden emin olmalarını sağlar. Bu özellik, cihazın tüm uygulama etkinliklerini hemen durdurmasını sağlar. Uygulamadan çıkmanız gerekiyor; hala çalışan her şey tamamen durmak zorunda kalacak. Bu, başkalarının ne kullandığınızı görmesini istemediğiniz dar durumlardan hızla kurtulmanızı sağlar.

Ayrıca uygulama, Android TV kullanıcılarını desteklemek için birçok yeni yardımcı programı da günceller. İlk olarak, bu son güncelleme ile Android 12’yi destekleyen cihazları kullanabilirsiniz. Bu destek ile daha fazla Android cihazı daha çeşitli amaçlar için kullanılabilir. TV ile aynı Android işletim sistemine sahip birden fazla cihazı da bağlayabilir ve çalışmasını sağlayabilirsiniz.

PARALEL ÇALIŞAN TAMAMEN FARKLI BİR DÜNYA

Hepinizin bildiği gibi, bir akıllı telefon yalnızca tutarlı bir şekilde, ardından önceden belirlenmiş bir yönde çalışabilir. Ancak App Cloner ile aynı anda iki akıllı telefonun gücünü kullanabilirsiniz. Bir uygulamanın klon versiyonu, orijinal versiyondan bağımsız olarak çalışabilir. İki sosyal ağ hesabı kullanmak istiyorsanız, ikinci hesaba giriş yapmadan önce çıkış yapmalısınız. Ancak bu uygulamayı kullanarak iki mesajlaşma uygulamasını açabilir ve yan yana çalışmasını sağlayabilirsiniz. İlginç bir şekilde, bir cihazı bile kullanabilir ve iki hesap arasında birbirinize mesaj gönderebilirsiniz.

app cloner apk indir modkiwi com 4 app cloner apk indir modkiwi com 5 app cloner apk indir modkiwi com 6

Ayrıca, App Cloner tarafından yansıtılan uygulama otomatik olarak güncellenmez ve siz onu güncellemeye karar verene kadar kararlı bir şekilde çalışabilir. Bazen, orijinal uygulamanın yeni güncellenmiş sürümleriyle klon için ciddi sorunlara neden olur. Birçok insan hala kendilerini istikrarlı, hızlı, ana konuya odaklanmış halde tutmak istiyor; yeni kolaylıkları görmezden gel, ancak gereksiz istikrarsızlık getir.

BİR UYGULAMA OLASI AMA TAMAMEN AYNI DEĞİL

App Cloner’ın tüm etkisi, bir uygulamanın aynı sürümünü oluşturmaktır. Ama yapabileceğimiz tek şey bu değil. Yapabileceğiniz en heyecan verici şey, uygulamayı en rahat hissettiğiniz sürüm olacak şekilde değiştirmek. Mesajlaşma uygulamaları ile istediğiniz emojiyi ekleyebilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın orijinal uygulamada kullanılamayan birçok rengi göstermesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca diğer uygulamalarla da bu özelliklerden çok daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Kendinizi arkadaşlarınızın gözünde özel ve benzersiz kılmak için küçük bir dönüşüm yeterlidir.

BİR UYGULAMA SİSTEMİNDEKİ GÜÇLÜ MÜDAHALELER

Adını ve simgesini değiştirerek klonlanmış uygulamanızı gerçekten gizli yapabilirsiniz. Örneğin, başkalarının iki messenger hesabınız olduğunu görmesini istemezsiniz. Sadece biraz değiştir. Hesap Makinesi olarak yeniden adlandırın ve simgeyi bir hesap makinesi olarak değiştirin. Bunun Messenger’a giden bir kısayol olduğunu kimse fark edemezdi. Ayrıca, birçok özdeş klonun gizli bir dosyasında saklayarak biraz daha ileri gidebilirsiniz.

app cloner apk indir modkiwi com 7 app cloner apk indir modkiwi com 8 app cloner apk indir modkiwi com 9

Ayrıca klonunuzu bir SD karta da kurabilirsiniz. Dikkat ederseniz, bazı uygulamalar Android kullanıcılarını doğrudan sistemin dahili belleğine yüklemeye zorlar. Bu eylem, akıllı telefonun alanı bitmesine ve hızla kullanılamaz hale gelmesine neden olacaktır. Bu, daha fazla tanıtılması gereken teknolojik bir çözümdür.

Son olarak, kullanıcılar işleri daha da gizli hale getirmek için otomatik başlatmayı devre dışı bırakabilir ve kilitleri uyandırabilir. Diğer bir deyişle, manuel olarak başlatılması dışında tüm benzersiz içerik olduğu gibi bırakılabilir. Ayrıca, onu kullanırken uygulamayı yüzen bir pencere uygulaması bile yapabilirsiniz. Aynı anda birden fazla hesap kullanmak çok daha uygun olacaktır.


İndir (21MB)

Artık indirmeye hazırsınız App Cloner ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir