Apowersoft Background Eraser
Apowersoft Background Eraser

Apowersoft Background Eraser v1.5.3 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir

Apowersoft Background Eraser, kullanıcıların fotoğraflarından sadece birkaç basit adımda ayrılması gereken arka planları otomatik olarak kaldırmasına yardımcı olan pratik bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Android Android Sanat ve Tasarım
4 ( 94 puan )
Fiyat: $0
İsim Apowersoft Background Eraser
Yapımcı Apowersoft
Tür Sanat ve Tasarım
Boyut 17MB
Versiyon 1.5.3
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Apowersoft Background Eraser is the most famous version in the Apowersoft Background Eraser series of publisher Apowersoft
Mod Version 1.5.3
Total installs 500,000+

Apowersoft Background Eraser, kullanıcıların görüntüdeki nesneleri ayırması için yenilikçi bir araç sunan ve görüntüden arka planı otomatik olarak kaldırmayı çok kolaylaştıran uygulamalardan biridir. Bu uygulama, fotoğraf arka planını şeffaf hale getirmek için en hızlı ve en kolay arka plan kaldırıcılardan biri olarak kabul edilir.

Apowersoft Arka Plan Silgisi Apowersoft Arka Plan Silgisi

HER TÜRLÜ FOTOĞRAF ARKA PLANINI ESTETİK OLARAK OTOMATİK OLARAK KALDIRIR

Birçok kullanıcının keskin bir görüntü oluşturmasını desteklemek için en iyi Apowersoft Arka Plan Silgisi, kullanıcıların kullanması için birçok değerli özellik getirmeye çalıştı. Özünde, bu uygulama, kullanıcıların birçok farklı amaç için kullanması için profesyonel bir resim düzenleme aracı gibidir. Ancak telefonunuz kamera olarak yeterli işleve sahip değilse bu uygulamayı kullanmak, ürünlerin fotoğraflarını daha çekici ve şık bir şekilde çekmenize yardımcı olacaktır.

DAHA MÜKEMMEL GÖRÜNTÜ DÜZENLEME

Bu fotoğraf kaldırma ve düzenleme uygulaması, kullanıcıların yalnızca fotoğrafları arka plandan ayırma işlevini yerine getirmelerini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda fotoğraftaki diğer ayrıntıları da düzenleyerek daha etkileyici hale getirir. Apowersoft Arka Plan Silgisi, birkaç dokunuşla arka plandaki bazı ayrıntıları kolay ve hızlı bir şekilde otomatik olarak kaldırabilir. Kullanıcıların yalnızca bir resim yüklemesi gerekir ve uygulama sizin için en iyi fotoğrafı değiştirir ve çıkarır. Ayrıca görüntü ayırma işlemini hızlandırmak için doğru, şeffaf bir arka plan elde etmek için Sihirli Fırça özelliğini kullanarak silmek istediğiniz yere dokunmalısınız.

Apowersoft Arka Plan Silgisi Apowersoft Arka Plan Silgisi

ARKA PLAN KISA SANİYEDE OTOMATİK OLARAK KALDIR

Bu uygulama sayesinde çok kolay ve hızlı bir şekilde şeffaf arka plana sahip bir fotoğraf elde edeceksiniz. Kullanıcılar şekilleri bulanıklaştırabilir, gereksiz nesneleri kaldırabilir, arka planı değiştirebilir ve diğer nesneleri kaldırabilir. Ayrıca AI özelliğini kullanarak aynı anda birden fazla fotoğrafı silebilirsiniz. Ayrıca, bu akıllı AI özelliği, kullanıcının fotoğraf köşesini bulanıklaştırmak için kullanabileceği ve daha net hale gelmesidir. İşlevi kullanmak, fotoğrafınızı daha çekici hale getirecektir.

HER TÜRLÜ FARKLI FOTOĞRAFI DÜZENLE

Bu uygulamada, kullanıcılar birçok farklı fotoğraf türüyle düzenleme yapabilir. Uygulama, kullanıcıları her zaman şeffaf portre fotoğrafları düzenleme ve Visa’larında vesikalık fotoğraflar oluşturma konusunda destekler. Sadece birkaç basit adımda anında büyüleyici bir fotoğrafa sahip olacaksınız. Kullanıcının Kement ile düzenli olarak doğru nesneyi seçtiğini varsayalım. Bu durumda, doğru sonuçları otomatik olarak görüntülemek ve arka plan ayırma işlemini daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek için akıllı AI kullanılması önerilir.

Yukarıda bahsedilen özellikler, uygulamanın kullanıcılara ne kadar harika bir şey getirdiğini açıkça ortaya koymaktadır. Harika bir fotoğraf arka plan silgisine sahip olmak size çok yardımcı olacaktır.

Apowersoft Arka Plan Silgisi Apowersoft Arka Plan Silgisi

ANA ÖZELLİKLER

  • Yardımcı fotoğraf düzenleme uygulaması, birkaç basit adımda görüntünün arka planını otomatik olarak siler ve hemen istediğiniz bir resme sahip olur.
  • Fotoğraf arka planını başka bir önemli şekilde kaldırmak için akıllı AI kullanın ve fotoğrafınızı düzenleyiciye yükledikten yalnızca birkaç saniye sonra doğru sonucu otomatik olarak gösterin.
  • Uygulama, e-ticaret ve iletişim gibi birçok farklı amaca aşina olmak için çeşitli şablonlar kitaplığı sağladığı için kullanıcıların daha yaratıcı olmasını sağlar.
  • Bu fotoğraf arka plan kaldırıcı, gerçekten profesyonel bir fotoğraf oluşturmak için fotoğraf düzenlemeniz üzerinde tam kontrol sağlamak için mükemmel Tut ve Kaldır araçları da sağlar.
  • Kullanıcılar, uygulamadan çıkmadan veya görüntüyü cihaza kaydetmeden önce değişiklikleri gerçek zamanlı olarak önizleyebilir.


İndir (17MB)

Artık indirmeye hazırsınız Apowersoft Background Eraser ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir