Apex Legends Mobile
Apex Legends Mobile

Apex Legends Mobile v1.0.1576.720 APK + OBB (Tam Oyun) indir 2022


Apex Legends Mobile, oyuncuları saatlerce dramatik hayatta kalma savaşlarına sokacak. Haritayı takım arkadaşlarınızla birlikte süpürmek için karakterinizi seçin ve silahı sıkıca elinizde tutun.

Android Android Aksiyon
5 ( 839 puan )
Fiyat: $0
İsim Apex Legends Mobile
Yapımcı ELECTRONIC ARTS
Tür Aksiyon
Boyut 1.93GB
Versiyon 1.0.1576.720
MOD Tüm Sürüm
Orjinal Google Play
Apex Legends Mobile is the most famous version in the Apex Legends Mobile series of publisher ELECTRONIC ARTS
Mod Version 1.0.1576.720
Total installs 1,000,000+

İndir (1.93GB)

Apex Legends Mobile, herkesin kolayca deneyimleyebilmesi için artık resmi olarak mobil versiyonuna da sunulduğunda oyunseverleri yarı yolda bırakmadı. Bunun ELECTRONIC ARTS üreticisinin bir ürünü olduğu görülebilir; dört gözle beklemeye değer bir oyun olacak. Bir zamanlar ünlü olan PUBG adıyla aynı Battle Royale türü olmasına rağmen, bu oyun yeni bir esinti getiriyor ve biraz daha fütürist.

Apex Legends Mobil

OYUNDA BİRÇOK YENİLİK VAR

İlk başta Apex Legends Mobile’a gelirken birçok oyuncu, oynanış olarak pek farklı olmadığı için PUBG’nin başka bir versiyonunu düşünecek. Ama gerçek şu ki, sizi sadece filmlerde görünen bilim kurgu görüntüleri ile geleceğin dünyasına götürecek. Her şey birçok oyuncunun beklentilerinden uzak görünüyor çünkü başka hiçbir oyunla karşılaştırılamayacak kadar mükemmel.

Yine de eski tarzda, bir uçaktan paraşütle atlayacak, yere inecek ve ardından heyecan verici hayatta kalma savaşlarına katılmak için her yere dağılmış silahları alacaksınız. Her maçın toplam 100 kişi ve 4 kişilik bir grup olacağı yerine, artık oyuncu sayısı sadece 60 olacak. Tabii ki bir takımda sadece üç kişi var ama karşılığında daha heyecan verici özellikler olacak. keşfetmenizi bekliyor.

Apex Legends Mobil

KANLI SAVAŞLARA MÜCADELE

Oyuncu sayısı minimum olduğu için harita da küçülür, bu nedenle yukarıdan inerseniz silahınızı mümkün olan en kısa sürede hızlı bir şekilde bulmalısınız. Herhangi bir oyun ekranına girdikten sonra daha az eşya toplamaya ve daha fazla çatışmaya katılmaya karar vermeniz gerektiği söylenebilir. Ancak, aynı zamanda pek de doğru değil çünkü bazı durumlarda gerekli ekipmanı kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Apex Legends Mobil

Oyunun hızı da oldukça hızlıdır, bu yüzden her zaman savaşmaya hazır olmalısınız çünkü sadece birkaç saniye görmezden gelirseniz, rakibiniz tarafından saldırıya uğrama olasılığı çok yüksektir. Ama çok fazla endişelenme çünkü zor zamanlarda destek olacak takım arkadaşların hala yanında. Buradaki benzersiz bir özellik, sadece öldüğünüzde, diğer ekip üyelerinin sizi diriltmek için haritada işaretlenmiş noktalara gidebilmesi ve savaşa bir kez geri dönme fırsatına sahip olmanızdır.

Apex Legends Mobil

ÇOK OYUNCULU TAKIMLAR

Çok Oyunculu Filolarda oynarken, efsanenizi seçin ve diğer iki oyuncuyla bir grup oluşturun. Kalan son takım olmak için bireysel yeteneklerinizi bir araya getirin. Takım görevlerinde ustalaşmak ve rekabetin kontrolünü ele geçirmek için arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla katılın.

KARAKTERİNİZİ TAKIN

Apex Legends Mobile’da diğer FPS oyunlarında olmayan ilginç bir nokta da mevcut efsaneler arasından seçim yapabilecek olmanız. Varsayılan bir karakter seçmek zorunda kalmak yerine, artık güzel kostümlerle birçok efsaneye dönüşebilirsiniz. Ek olarak, efsanelerinizi benzersiz görünümlerle de özelleştirebilirsiniz. Mükemmel bir karaktere sahip olmak gibisi yoktur ve aynı zamanda oynamanız için daha fazla heyecan yaratacaktır.

Apex Legends Mobil

Hayatta kalma savaşları söz konusu olduğunda silahlar kesinlikle vazgeçilmezdir ve aynı zamanda tek bir nota içinde rakibinizi yenmenize yardımcı olacak etkili yardımcılardır. Artık PUBG’deki gibi tanıdık silahların görüntülerini değil, daha modern silahları göreceksiniz. Silahlar ve teçhizatlar çok gelişmiş fütüristik öğelerdir ve inanılmaz derecede son derece güçlüdür.

 • Sürekli genişleyen güçlü Efsaneler koleksiyonunu keşfedin.
 • Oyun tarzınızı ve tercihlerinizi tamamlayan bir kahraman seçmek için çok çeşitli karakterler arasından seçim yapın.
 • Efsanelerin her birinin, onları diğerlerinden ayıran kendi farklı kişilikleri, özellikleri ve güçleri vardır.
 • Kendinizi karmaşık hikayeler ve ayrıntılı karakter profilleriyle dolu bir dünyaya bırakın.
 • Görünümler, en sevdiğiniz Efsaneleri özelleştirerek kendinizi ifade etmenize ve kalabalığın arasından sıyrılmanıza olanak tanır.

Apex Legends Mobil

ANA ÖZELLİKLER

Kargaşa ortaya çıkarken efsanenizin yeteneklerini nasıl kullanacağınızı ve akıllı kararlar almayı öğrenin. Savaş, oyuncuların savaş alanında muhteşem uçuşlar ve dövüşler yapmalarına olanak tanıyan Jumpmaster Deployments gibi yeni ve benzersiz öğeler içerir.

 • Favori efsanelerinizi seçebilir ve karakteri daha fazla öne çıkarmak için arayüzü özelleştirebilirsiniz.
 • Kendinizi dramatik hayatta kalma savaşlarına bırakın ve çeşitli zorlu rakiplerle yüzleşin.
 • Modern ve fütüristik silahların nihai gücünü deneyimleyin.
 • Karakter hareketlerinden göz alıcı ve güzel aksiyon sekanslarına kadar gerçekçi görsel efektler.
 • Dövüş becerilerinizi gösterin ve haritayı kaplayan güçlü bir güç olmak için takım arkadaşlarınıza katılın.


İndir (1.93GB)

Artık indirmeye hazırsınız Apex Legends Mobile ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanELECTRONIC ARTS

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir