AodNotify
AodNotify

aodNotify v3.74 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


Samsung için LED – aodNotify, kullanıcıların cihazları için olağanüstü ve muhteşem bir yenilik sunar. Kullanıcı deneyimlerini özgün bir güzellikle yenilemek için muazzam ve stillere sahip AoD led modu.

Android Android Araçlar
4 ( 519 puan )
Fiyat: $0
İsim aodNotify
Yapımcı Jawomo
Tür Araçlar
Boyut 3.9M
Versiyon 3.74
MOD Profesyonel / Ücretli Özelliklerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
aodNotify is the most famous version in the aodNotify series of publisher Jawomo
Mod Version 3.74
Total installs 1,000,000+

İndir (3.9M)

aodNotify, kullanıcıların doğrudan etkileşim kurmasına ve cihazın LED ışıklarını değiştirmesine veya yeni nesil akıllı telefon için cihazın Her Zaman Açık Ekran mekanizmasını özelleştirmesine yardımcı olacak. Sadece bu da değil, tüm özelleştirmeleri derinlemesine hassastır ve kullanıcıların en iyi kullanıcı deneyimine sahip olmaları için her zaman yeni potansiyeller açmayı vaat eder. Ayrıca sofistike ve modern ızgara aydınlatması ile birlikte gelir, böylece cihaz her zaman AoD modunda çekici bir güzellik yayar.

Samsung için bildirim ışığı / LED – aodNotify Samsung için bildirim ışığı / LED – aodNotify

CİHAZ İÇİN YENİ AOD IŞIK VE YANIP SÖNME MODUNU AYARLAYIN

Çoğu kullanıcı, çalışırken genellikle cihazlarını AoD’ye koyar ve bu onların mesajlar, sistemler ve uygulamalar için bildirimlerden haberdar olmalarına yardımcı olur. Bununla birlikte, aodNotify, kullanıcıların sayısız stile ve yaratıcı moda sahip cihazlar için AoD’nin özelleştirilmesine dalmaları için bir dizi olağanüstü özellik sunacak. Ayrıca, yanıp sönme yoluyla alınan yeni bilgileri tanımak için belirli etkinlikler için belirli modlar veya aydınlatma düzenleri ayarlayabilirler.

AOD IŞIK RENKLERİ İÇİN GENİŞ ÖZELLEŞTİRMELER

Uygulamada AoD’yi özelleştirmek, cihazı daha güzel hale getirmek için ızgara çizgisinin rengini değiştirmek de dahil olmak üzere genel renk şemasını değiştirmeyi de içerir. Bu aynı zamanda birçok sorunu içerir ve sistemdeki büyük kullanıcı değişikliklerine bağlı olarak sürekli olarak AoD moduna doğru genişletilebilir. Ayrıca kılavuz çizgisi için farklı renkler kullanabilir ve kullanılan renklere göre belirli bir atmosfer yaratmak için değişikliğin zamanlamasını özelleştirebilirler.

Samsung için bildirim ışığı / LED – aodNotify Samsung için bildirim ışığı / LED – aodNotify

AOD MODU İLE BİLDİRİM SİSTEMLERİNİ ÖZELLEŞTİRİN

Uygulamalardan, mesajlardan ve sistemden gelen bildirimler bazen kullanıcıların dikkatini dağıtabilir ve aodNotify, kullanıcıların işleri değiştirmesi için bir özellik sunar. Elbette, belirli mesajların tanınması, AoD’nin yanıp sönme moduna veya sistemden gelen belirli sessiz veya sinyal mesajlarına dayalı olabilir. Neyse ki, tüm bu bildirimler yalnızca kullanıcı cihazı belirli bir duruma getirdiğinde tetiklenir, böylece her şey aktif ve arka planda çalışır.

DEĞİŞTİRME LED MODLARI CİHAZ DURUMLARINA BAĞLIDIR

Sistemin avantajı, kullanıcının bildirim çubuğu aracılığıyla özelliği etkinleştirerek birçok mod ile LED parlaklık modunu doğrudan değiştirebilmesidir. Dinlenme modundayken cihazda büyük değişiklikler yapmak için listeleri veya modları da değiştirebilirler. LED ışık modu ayrıca pil şarj durumu, gelen aramalar, mesajlar ve daha fazlası ile kullanıcıların rahatça kişiselleştirmesi ve cihaz için yeni güzellikler yaratması için değişebilir.

Samsung için bildirim ışığı / LED – aodNotify Samsung için bildirim ışığı / LED – aodNotify

DAHA AZ PİL TÜKETİMİ İÇİN İYİ OPTİMİZASYON

Çoğu kullanıcı, değişen pil tüketimi nedeniyle genellikle AoD işlevini etkinleştirmez, ancak aodNotify’ın yerleşik mükemmel ve kapsamlı optimizasyonu vardır. Aktif LED veya AoD moduna bağlı olarak sistemin pil tüketimi farklı şekilde değişerek kullanıcıların cihazı uzun süre kullanabilmelerini sağlar. Ayrıca her bir işlevin pil tüketimini değiştirebilirler, ancak uyku modunda AoD’nin yaydığı parlaklığı veya belirginliği değiştirebilirler.

aodNotify, herkesin cihazın kendine özgü güzelliğini değiştirmeyi sevdiği AoD özelliği ve LED ızgara çizgisinde herkese birçok değişiklik ve özelleştirme getirmeyi vaat ediyor. Her kullanıcının zevkine bağlı olarak, kendileri için en yaratıcı AoD modlarına sahip olacak kadar sofistike ve modern olan her şeyi kişiselleştirebilirler.

  • Cihazın Her Zaman Açık Ekranını değiştirmek ve onunla çalışmak ve hatta benzersiz varyasyonlarla etkinliğini artırmak için mükemmel bir uygulama.
  • Kullanıcıların cihaz için kılavuz çizgisi veya AoD modu için yeni güzellik ve görünümler oluşturması için yerleşik bir renk panosu.
  • Birden çok platformdaki uygulamalardan, sistemlerden ve mesajlardan gelen belirli bildirimler veya eylemler için yanıp sönme modunu değiştirin.
  • AoD sisteminin pil tüketiminin arka planda çalışırken mümkün olduğunca uzun süre dayanması için iyi optimizasyon.
  • Efektlerdeki harika değişikliklere ve daha fazlasına tanık olmak için bildirim çubukları aracılığıyla çeşitli AoD modunu veya kılavuz çizgisi stillerini etkinleştirin.


İndir (3.9M)

Artık indirmeye hazırsınız aodNotify ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJawomo

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir