Antistress
Antistress

Antistress v8.1.1 APK (Tüm Öğelerin Kilidi Açıldı, Reklam Yok) indir

Kaygınızı hafifletecek bir yer arıyorsanız, o zaman evet Antistres MOD APK ilk seçenek olmalıdır. Bu, çeşitli eğlenceli mini oyunların bulunduğu Android işletim sistemi mobil cihazlarda bir oyun olabilir. Tipik amaçları size en harika rahatlatıcı dak

Android Android Oyun
5 ( 76 puan )
Fiyat: $0
İsim Antistress
Yapımcı JindoBlu
Tür Oyun
Boyut 69.38 M
Versiyon 8.1.1
MOD Tüm Öğelerin Kilidi Açıldı, Reklam Yok
Orjinal Google Play
Antistress is the most famous version in the Antistress series of publisher JindoBlu
Mod Version 8.1.1

Kaygınızı hafifletecek bir yer arıyorsanız, o zaman evet Antistres MOD APK ilk seçenek olmalıdır. Bu, çeşitli eğlenceli mini oyunların bulunduğu Android işletim sistemi mobil cihazlarda bir oyun olabilir. Tipik amaçları size en harika rahatlatıcı dakikayı yaşatmaktır.

Antistress MOD APK hakkında

Facebook’ta bir kalıp deterjanı küçük parçalara ayırma, dolanan kabloları yerine takma, yepyeni kazanımların kutularını açma içeriklerinin kullanıldığı video klipleri sanırım hepimiz izlemişizdir… rahat, uygun? Ancak, bunu yapmak için eşyalarınızı boşa harcamak istemediğiniz veya bu video klipler gibi yeterli araca sahip olmadığınız için bunu yapmaktan korkacaksınız. Bu nedenle, Antistress‘in piyasaya sürülmesi, bunu son derece adil bir şekilde yapmanıza yardımcı olacaktır. Yayıncı JindoBlu, ruhumuzu yakalamak için harika bir iş çıkardı. Antistress, lansmanından bu yana Google Play mağazasında çok sayıda paket aldı. Bu video oyununu oynayan birçok insan, bu video oyununu oynadıklarında gerçekten rahatladıklarını söyleyerek olumlu yorumlar bırakıyorlar. Stres atmaya ihtiyacınız varsa, daha fazla geciktirmeyin ve Antistress‘i hemen kurun!

Sağlıklı rahatlatıcı anlar

Aslında, günümüzün küreselleşmesinde, Amerika Birleşik Devletleri’nin aralarından seçim yapabileceği pek çok eğlence seçeneği var. Özellikle gelişen teknoloji ile birlikte sayısız türde video oyunu dolaşıma girdi. Ancak çok rekabetçi oyunlar bulabilirsiniz, özellikle aktivite, bulmaca ya da korku oyunları, bol bol saldırı içeren ve aynı zamanda tüy döktüğümüzde bizi çok daha fazla strese sokan oyunlar. Öte yandan, Antistress Moduna ulaşmak, hem fiilen hem de psikolojik olarak gerçek bir rahatlama ile ilgilidir. Örnek olarak, ses çıkarmak için bambu bir zile basmak, çanak çömlek yapmak, tırnakları boyamak vb. Antistress‘in çaresizliği tedavi etmeye yardımcı olabileceğini gösteren, bilime dayanan uzmanlar tarafından birçok makale var. Amerika Birleşik Devletleri’ni daha sakin hale getirmek için her şey mükemmel, kaygıyı ve olumsuz düşünceleri unutabilirsiniz.

Entegre çeşitli oyunlar

Başlangıçta başlattığımda, Antistress mini oyunların bir entegrasyonudur. Bu mini oyunlar çok zor olmayacak, bazı basit adımlarla hepsini bitirebiliriz. Oyuncuları rahat ettiren de bu kullanım kolaylığıdır. Örneğin, bariz bir şekilde bir kalıp deterjan ve bir bıçağın olduğu bir oyun vardı. Bıçağı kontrol eden ve ilk baştaki büyük sabun kalıbını daha küçük sabun toplarına dönüştüren kare şeklinde kesikler yapan tek kişi siz olabilirsiniz. Ya da daha doğrusu, bardakla ilgili ekran kaldırılmadan önce damgayı soyduğunuz anda yeni bir telefonun kutusunu açıyor olabilirsiniz. Yayıncı, herkesin bu mini oyunları geliştirirken kendini rahat hissettiği anları seçmiş olsa da, benzersiz görünmeyecek. Keyfini çıkarın çünkü düzenli olarak güncellenirler.

Android işletim sistemi için antistres MOD APK Antistres MOD APK Antistres MOD APK kurulumu

Hoş garip zevkler

Her birimizin her zaman bizi mutlu eden son derece tuhaf hobileri vardır. Her şeyi düzenli bir şekilde organize etmek, belki sapmalara izin vermemek gibi bir hobi. Antistress Mod Apk, tatmin etmenize izin verebilir. Bu oyun, açıktan koyuya doğru düzenleyebilmeniz veya özensiz bir adamın bakım yapmasına, tıraş olmasına, saç stilini değiştirmesine ve onu giydirmesine yardımcı olabilmeniz için bir renk alanı sunar. Alışılmadık olabilir ama gerçeğe yakın çünkü pek çok insan tamamen aynı tutkuları paylaşıyor.

Çok sayıda oyun modu

Antistress‘e gelince, insanların her yerde, her yerde gerilimi azaltabilmelerini sağlamak için yayıncı, genel oyunun hem internette hem de çevrimdışı olarak etkili olmasına izin veriyor. Ünitenizin kablosuz ağa bağlanmasına veya hücresel veriyi açmasına gerek yoktur, üründe gerçekten Antistres bulunduğu sürece, istediğiniz zaman açıp açabilirsiniz. Bu, zayıf dalgalı tren ve otobüslerde uzun yolculuklar için veya banliyölere baktığınız her zaman son derece uygun olabilir.

Nefes kesen çizimler

Ancak bir etkinlik, tasarım veya çevrimiçi yarış oyunu değil, Antistress‘in görselleri çok odaklanmış olabilir. Öğe, kullanıcının onu gerçekten tutuyormuş gibi hissetmesini sağlayan, adım adım, canlı 3D çizimlere dayalı olarak oluşturulur. Oyunda müzik olmayacak, yine de kullanılan gürültü pratik, nesnelere dokunduğunuzda ses olmayacak.

Şu anda Antistress, Google Enjoy mağazasında %100 ücretsiz olarak sunuluyor, ancak tüm mini oyunları deneyimlemeniz gerekiyorsa, güncellemek için ödeme yapmanız gerekiyor. Tedarik ettiğimiz Antistress MOD APK sürümü söz konusu olduğunda, her zaman bir şey düşürmez, ancak yine de oyundaki her şeyin tadını çıkarır.

Android için Antistress MOD APK’sını indirin


İndir (69.38 M)

Artık indirmeye hazırsınız Antistress ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJindoBlu

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir