Anti-Terrorist Shooting Mission 2020
Anti-Terrorist Shooting Mission 2020

Anti-Terrorist Shooting Mission v9.8 APK indir (Tanrı Modu/Aptal Düşman) 2022

Anti-Terrorist Shooting Mission 2020'de tehlikeli macera yolculuğunu deneyimleyin. Seçkin bir komando askerine dönüşüyor, şehirde sıklıkla meydana gelen korkunç terör saldırılarını durdurmak için bir strateji geliştiriyorsunuz. Rehineleri güvenli bir

Android Android Macera Oyunları
5 ( 203 puan )
Fiyat: $0
İsim Anti-Terrorist Shooting Mission 2020
Yapımcı Frenzy Games Studio
Tür Macera Oyunları
Boyut 97MB
Versiyon 9.8
MOD Tanrı Modu/Aptal Düşman
Orjinal Google Play
Anti-Terrorist Shooting Mission 2020 is the most famous version in the Anti-Terrorist Shooting Mission 2020 series of publisher Frenzy Games Studio
Mod Version 9.8
Total installs 10,000,000+

Anti-Terrorist Shooting Mission 2020’de tehlikeli macera yolculuğunu deneyimleyin. Seçkin bir komando askerine dönüşüyor, şehirde sıklıkla meydana gelen korkunç terör saldırılarını durdurmak için bir strateji geliştiriyorsunuz. Rehineleri güvenli bir şekilde kurtarmak için savaşa katılın. Oyuncular en yetenekli keskin nişancı olacak ve bu savaşlara girmekten çekinmeyecekler.

Terörle Mücadele Atış Misyonu 2020

SALDIRILAR BAŞLATILIRKEN BASİT İŞLEM

Senin gibi elit bir savaşçı keskin nişancılıkta çok usta olmalı. Çok popülersin, bu yüzden seni sık sık savaşmaya gönderiyorsun. Anti-Terrorist Shooting Mission 2020’ye gelirken, sürekli savaşlarla boğulabilirsiniz. Ancak endişelenmeyin, tüm işlemler basit bir oyunda yapılır, düşmanı doğru bir şekilde hedeflemek için ekranı kaydırmanız yeterlidir. Büyük ölçekte düşmanları hızlı bir şekilde yok etmek istiyorsanız, el bombaları en iyi seçimdir.

EN İYİ KORUYUCU GİYSİYİ DEĞİŞTİRİN

Sürekli savaşlar, Anti-Terrorist Shooting Mission 2020’ye gelmenizi engelliyor. Düşmanla yüzleşmek için bir strateji bulmak sizin için kolay değil. Düşman rehine tutarken, göreviniz onları kurtarmak ve aynı anda düşmanı başarıyla yok etmektir. Bu dövüşte tehlikede olabilirsiniz, bu yüzden onlardan gelebilecek saldırıları önlemek için zırh gibi koruyucu giysiler giymeyi unutmayın.

Terörle Mücadele Atış Misyonu 2020

EN GÜÇLÜ PERFORMANSA SAHİP SİLAH SEÇİN

Bu askeri savaş boyunca size bir dizi güçlü silah sunacağız. Keskin nişancı tüfeklerinden tüfeklere kadar hepsi arasından seçim yapman için hazır. Ama doğrudan savaşa dahil olan sensin, bu yüzden onların kullanımını daha iyi anlayabilirsin. Bu nedenle, size en uzun süre dayanabilecek doğru silahı seçin ve her zaman mühimmatla donatın. Birçok yerde taşınabilecek menzili yüksek bir silah seçmek en iyi seçimdir.

HAREKET ETMEK İÇİN DOĞRU ZAMAN SEÇİN

Terörle Mücadele Atış Misyonu 2020, savaşların ve çatışmaların gerçekleştiği yerdir. Düşman ordusunu nasıl yenebilir, rehineleri güvenli bir şekilde kurtarabilirsiniz? Bundan en iyi şekilde yararlanmak için bir strateji geliştirin. Takım arkadaşlarının karıştırılmaması ve doğru bir şekilde birleştirilmesi için savaş sırasında sembolleri işaretleyin. Düşman rüya görürken nişan alıp saldırı başlatmak için en iyi zamanın ne zaman olduğunu bilmeli.

Terörle Mücadele Atış Misyonu 2020

EKRANDAKİ SAĞLIK ÇUBUĞUNU KONTROL EDİN

Savaş sırasında korkunç düşman atışlarına maruz kalmış olabilirsiniz. Ne pahasına olursa olsun vazgeçme. Bu oyunda daha uzun süre savaşabilmek için lütfen sağlığınıza dikkat edin. Her maçtan sonra değil, oyun boyunca ekrandaki sağlık çubuğunu kontrol etmeniz gerekiyor. Düzenli olarak şarj ettiğinizden ve yavaşlama belirtileri gösterdiğinde sağlığınızı geri kazandığınızdan emin olun.

GÜVENLİ BİR ALANDA DAHA FAZLA SİLAH SAĞLAYIN

Anti-Terrorist Shooting Mission 2020’deki her görev çok önemlidir. Bu nedenle, terörle mücadele görevini tamamlayabileceğinizden, çatışmayı hızlı bir şekilde çözebildiğinizden emin olmalısınız. Zaferi getirebilmek için oyuncu yeterli silah sağlamalı ve lütfen kritik zamanda güvenli alana silahlar için daha fazla mühimmat sağlamalıdır.

Terörle Mücadele Atış Misyonu 2020

ANA ÖZELLİKLER

– En doğru düşmanı hedeflemek için ekranı kaydırın; Büyük ölçekte düşmanları hızlı bir şekilde yok etmek istiyorsanız, o zaman el bombaları en akıllıca seçimdir.
– Düşmanın güçlü saldırılarından kaçınmak için zırh kuşanmayı unutmayın; koruyucu donanımla donatıldığında, karşı saldırınız da daha iyidir.
– Aralarından seçim yapabileceğiniz, makineli tüfekler veya keskin nişancı tüfekleri gibi birçok üst düzey silah var… ama en iyi performansa sahip, uzun süre kullanabileceğiniz silahı seçin.
– Elinizde birçok önemli görev gerçekleştirilir, takım arkadaşlarınızla birleştirmek için strateji ve semboller verir ve harekete geçmek için doğru anı seçin.
– Oyuncular oyun boyunca ekrandaki sağlık çubuğunu kontrol etmeli, yavaşlama belirtileri gösterir göstermez sağlığın zamanında sağlanmasını ve iyileşmesini sağlamalıdır.


İndir (97MB)

Artık indirmeye hazırsınız Anti-Terrorist Shooting Mission 2020 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir