Animal Crossing
Animal Crossing

Animal Crossing: Pocket Camp v5.0.1 APK + MOD (En Son Sürüm) indir 2022


Animal Crossing: Pocket Camp, bir kamp alanına gittiğiniz ve etkileyici bakışlara sahip birçok karakterle tanıştığınız bir oyundur. Onlara yardım edebilir, gerekli eşyaları alabilir ve kendinize bir kamp alanı yapabilirsiniz.

Android Android Oyun
5 ( 703 puan )
Fiyat: $0
İsim Animal Crossing
Yapımcı Nintendo Co Ltd
Tür Oyun
Boyut 170M
Versiyon 5.0.1
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Animal Crossing is the most famous version in the Animal Crossing series of publisher Nintendo Co Ltd
Mod Version 5.0.1
Total installs 10,000,000+

İndir (170M)

Animal Crossing: Pocket Camp, ilginç şekilli karakterlerle keşfedebileceğiniz birçok farklı yer sunar. Her karakter, birçok yararlı öğe ve kaynak almak için tamamlamanız gereken belirli sayıda gereksinimleri sağlayacaktır. Aynı zamanda karakter sayısı da tamamen çeşitlidir ve onları eğlenmek için kamp alanınıza davet edebilirsiniz.

Hayvan Geçişi: Cep Kampı

İLGİNÇ BİR KAMP SİTESİNE GİT

Animal Crossing: Pocket Camp’e başladığınızda, bu oyunun getirdiği grafiklerden etkileneceksiniz. Oyuncuların keşfetmesini bekleyen birçok heyecan verici aktivite ve etkileşim kurabileceğiniz arkadaşlar ile tamamen göz alıcı bir tasarımdır. Aynı zamanda kamp kurmak için bir yer bulabilir ve diğer arkadaşlarınızı sizinle oynamaya davet edebilirsiniz. Gerçekten de bu oyunda keyifli vakit geçirebileceksiniz.

Oyunun başında oyuncular avatarlarını oluşturacak ve istedikleri aktiviteleri yapacaklar. Oyun, kendinize tatmin edici bir karakter yaratmanız için birçok unsur sağlayacaktır. Aynı zamanda bir karakter oluşturduktan sonra keşfedebileceğiniz çeşitli yerler ve aktivitelerle heyecan verici bir dünya yaşamaya başlayacaksınız. Gerçekten de bu, oyunculara heyecan getirecek bir oyun.

Hayvan Geçişi: Cep Kampı

BİRÇOK AKTİVİTE YAPIN VE KAMP SİTESİ OLUŞTURUN

Animal Crossing: Pocket Camp’te görünen ilk seviye, istediğiniz bir kamp alanı teması oluşturmak için bir karakterle etkileşime giriyor. Birçok farklı seçeneğiniz olacak ve ilgili karakterin bulunduğu konuma yönlendirileceksiniz. Ayrıca, kamp alanınızı inşa etmek için bir tema seçtikten sonra, karakterle tanışmak için yere gitmeniz istenecektir. Gerçekten de sizinle etkileşime girecek ve sizden belirli basit istekler isteyecektir.

Ekrana dokunarak ana karakterin hareketlerini kolayca kontrol edebilirsiniz ve hangi karakterle etkileşime geçebileceğinizi bileceksiniz. Sizden istenen karakterle etkileşime girdikten sonra görevi tamamlamak için çevredeki nesneleri toplamanız gerekecek. Koleksiyon ayrıca ağaca ve düşecek meyvelere dokunmak etrafında dönüyor. Ayrıca, onları yeniden dikmek ve büyümelerine izin vermek yerine ne zaman yeniden ortaya çıkabileceklerini de bilirsiniz.

Hayvan Geçişi: Cep Kampı

Elbette buradaki karakterlerin hepsinin oldukça karakteristik bir hayvan görünümüne sahip olduğunu ve insan gibi etkileşime girip hareket edebildiğini anlayacaksınız. Bu nedenle, bu karakterlerle etkileşime girerken oyunculara belirli bir heyecan ve merak getiriyor. Size verdikleri ödüller tamamen çeşitlidir ve bu oyunda farklı yerleri keşfederken kullanışlı olacaktır.

MOBİLYA OLUŞTURUN VE BİRÇOK YERDE GİDİN

Animal Crossing: Cep Kampı’ndaki görevi tamamlamak için ihtiyacınız olacak bir nokta, her lokasyonda kullanmanız için gerekli eşyalar ve kullanacağınız malzemelerdir. Böylece gördüğünüz hiçbir isteği görmezden gelemezsiniz. Bazı gereksinimler, belirli mobilyaların işlenmesi gibi oyundaki belirli özelliklerin nasıl kullanılacağını bile söyleyebilir; bu özelliği kullanmak için yeterli kaynak gerekir.

Hayvan Geçişi: Cep Kampı Hayvan Geçişi: Cep Kampı

Seviyenin bazı temel özelliklerine hakim olduktan sonra, kamp alanınızı yerleştirebileceğiniz bir yere yönlendirileceksiniz. İstediğiniz herhangi bir öğeyi ekleyebilir veya hangi nesneleri ekleyebileceğinizi bilirsiniz. Aynı zamanda daha önce tanıştığınız bazı karakterleri kamp alanını deneyimlemeye ve nasıl hissettiklerini anlamaya davet edebilirsiniz. Başarılı olursa, siz ve onlar arasındaki yakınlık seviyesi artacaktır ve kalp sembolü ile gösterilir.

Oyuncular, birçok ilginç şeyin olduğu bir kamp alanında keşif yolculuğuna başlayacaklar:

  • Oyuncular sadece ekrana dokunarak ve gördükleriyle etkileşime girerek karakteri kolayca kontrol edecekler.
  • Alabileceğiniz ve yerine getirebileceğiniz benzer hayvan görünümlerine ve isteklerine sahip karakterleri görebilirler.
  • Hayvan görünümlü karakterler size birçok etkileyici ödül ve birçok yere gitmeniz için uygun eşyalar getirecek.
  • Geldiğiniz alanın çevresinde, etkinliği gerçekleştirmek için bir eşya hazırlamanızı gerektiren daha ilginç arazilere sahip birçok alan olacaktır.
  • Yaratabileceğiniz mobilya miktarı tamamen çeşitlidir ve kesinlikle kendinize etkileyici bir kamp alanı oluşturabilirsiniz.


İndir (170M)

Artık indirmeye hazırsınız Animal Crossing ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNintendo Co Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir