Angry Birds Match 3
Angry Birds Match 3

Angry Birds Match 3 v6.0.0 APK + MOD (Sınırsız Para/Hayat/Arttırıcı) indir


Angry Birds Match 3, bu popüler oyun serisinde oyuncuların kuşlara eşlik edeceği bir maç üç oyunudur. Zamanınızı zorlu seviyelerde çalışarak ve yeni karakterlerin kilidini açarak geçireceksiniz. Aynı zamanda bazı karakterler zorlu görevlerde ve onlar

Android Android Bulmaca
5 ( 756 puan )
Fiyat: $0
İsim Angry Birds Match 3
Yapımcı Rovio Entertainment Corporation
Tür Bulmaca
Boyut 136MB
Versiyon 6.0.0
MOD Sınırsız Para/Can/Arttırıcı
Orjinal Google Play
Angry Birds Match 3 is the most famous version in the Angry Birds Match 3 series of publisher Rovio Entertainment Corporation
Mod Version 6.0.0
Total installs 5,000,000+
 • Sınırsız yaşamlar
 • Sınırsız para
 • Sınırsız Kaynak
 • Sınırsız Bomba Arttırıcı
 • Sınırsız Terence Güçlendirici
 • Sınırsız Red Chuck Bomba Arttırıcı
 • Sınırsız Kırmızı ve Chuck Güçlendiriciler

 • Sınırsız yaşamlar
 • Sınırsız Güçlendirici


İndir (136MB)

Angry Birds Match 3, bu popüler oyun serisinde oyuncuların kuşlara eşlik edeceği bir maç üç oyunudur. Zamanınızı zorlu seviyelerde çalışarak ve yeni karakterlerin kilidini açarak geçireceksiniz. Aynı zamanda bazı karakterler zorlu görevlerde ve onları tamamlamada size yardımcı oluyor. Böylece zamanınızı farklı seviyeleri geçerek geçireceksiniz ve kilidini açmanız için etkileyici ödüller sizi bekliyor.

Angry Birds Maç 3 Angry Birds Maç 3

GÜZ ETKİNLİĞİNE KATILIN VE MUHTEŞEM KIYAFETLER TOPLAYIN

Angry Birds Match 3’ün yeni versiyonunda oyuncular, dekorasyonları ve ilgili etkinlikleri bulacağınız sonbaharla ilgili çarpıcı bir etkinliğe taşınacak. Aynı zamanda birçok oyuncu yeni Hatchling karakterlerini görmezden gelemez ve seviyelerinizi tamamladığınızda onların kilidini açabileceksiniz. Böylece onlara kaçırmayı göze alamayacağınız etkileyici kıyafetler de verebilirsiniz.

ANGRY KUŞ KARAKTERLERİYLE ÜÇ SEVİYE EŞLEŞTİRME DENEYİMİ

Angry Birds Match 3’te oyuncular tamamen etkileyici ve güzel tasarlanmış üçlü eşleştirme seviyelerine gidecekler. Aynı zamanda oyunda farklı seviyelerde tanıdık bazı karakterlerle tanışabilecekler ve onlardan seviyeyi tamamlamalarına yardım etmelerini isteyecekler. Oyuna erişmek de çok zor değil çünkü yeni mekaniklerden haberdar olmanız için her zaman bildirimler olacak. Oyunu anladıktan sonra, zorlu seviyeleri bulabileceksiniz.

Angry Birds Maç 3 Angry Birds Maç 3 Angry Birds Maç 3

ÇEŞİTLİ ZORLUKLARI AŞMAK

Oyuncuların Angry Birds Match 3’te deneyimledikleri oyun, tamamlamanız gereken dönüşler ve gereksinimler gibi çeşitli faktörler tarafından belirlenir. Bu nedenle, maçlarınız aracılığıyla ihtiyacınız olan tüm unsurları toplamak zorunda kalıyorsunuz. Aynı zamanda, Angry Bird, the Pigs’in gereksinimleri ve düşmanlarıyla tamamen karşı karşıyasınız. Sahip olduklarınızı boşa harcamamak için elbette farklı dönüşlerde dikkatli olmanız gerekecek.

Pig gibi rakiplerle karşılaştığınızda ilginç bir nokta, toplamanız gereken bazı eşyalardan farklı olmalarıdır. Özellikle, kibritler aracılığıyla onları kolayca ortadan kaldırmanız için nesneler tek bir yerde kalacak, ancak Domuz tam tersi olacak. Her yerde olabilirler ve onları ortadan kaldırmayı başaramadığınız her an, sahadaki konumları biraz değişecektir. Yani, bu sorunu çözmenin birçok yolu var, bu da kuşları size yardım etmeleri için çağırmak.

Üçlü eşleştirme oyununu deneyimledikten sonra, taktik özellikleri oluşturmaya yardımcı olan güçlendirici unsurları görmezden gelemeyeceksiniz. Üçten fazla öğeyi eşleştirdiğinizde, Kırmızı, Sarı ve diğerleri gibi bir karakter çağıracaksınız. Kırmızı, arka arkaya görünen öğeleri ortadan kaldırma yeteneğine sahip olacak ve Sarı, çapraz saldırıyı gerçekleştirecek. Aynı zamanda, karmaşık isteklerle başa çıkmak için birçok karakter keşfedeceksiniz.

SEVİYEYİ TAMAMLARKEN KARAKTERLERİN KİLİDİNİ AÇIN

Angry Birds Match 3’e gittiğinizde belirli bir zamanda seviyeler ve etkinlikler arasında dolaşarak zaman geçireceksiniz. Aynı zamanda, her birinin tamamlamak için becerilerinizi kullanmanız gerekecek farklı zorlukları vardır. Birçok seviyeyi tamamlamak, Kuluçkalık, sevimli görünümlü bir kuşun kilidini açmanıza yardımcı olacaktır. Başarılı bir şekilde kilidini açtıktan sonra bu karakterler için çeşitli etkileyici kostümler de açabilirsiniz.


İndir (136MB)

Artık indirmeye hazırsınız Angry Birds Match 3 ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRovio Entertainment Corporation

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir