Anger Of Stick 5
Anger Of Stick 5

Anger of Stick 5: Zombie v1.1.71 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Anger of stick 5: zombies, birçok garip düşmanın ortaya çıktığı ve şehrinize zarar verdiği eğlenceli bir oyundur. Acımasız ve korkutucular ve masum insanları deneysel araçlar olarak kullanıyorlar. Bu barbarlık yüzünden birçok insan korkunç Zombilere

Android Android Aksiyon
5 ( 484 puan )
Fiyat: $0
İsim Anger of stick 5
Yapımcı COWON
Tür Aksiyon
Boyut 47M
Versiyon 1.1.71
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Anger of stick 5 is the most famous version in the Anger of stick 5 series of publisher COWON
Mod Version 1.1.71
Total installs 100,000,000+

İndir (47M)

Anger of stick 5: zombies, birçok garip düşmanın ortaya çıktığı ve şehrinize zarar verdiği eğlenceli bir oyundur. Acımasız ve korkutucular ve masum insanları deneysel araçlar olarak kullanıyorlar. Bu barbarlık yüzünden birçok insan korkunç Zombilere dönüştü. Bu topraklardaki insanları korumak için, o kötü insanlara karşı savaşmak ve savaşmak için ayağa kalkmanız gerekiyor. Tüm insanlığa umut ve hayat getiren cesur bir kahraman olun.

Sopa 5'in Öfkesi: Zombi

SİLAH SATIN AL VE DAHA GÜÇLÜ OLMAK İÇİN SİLAHLARI YÜKSELT

Anger of stick 5’te bir silah, her savaşta önemli ve vazgeçilmez bir savaş yardımcısıdır. Burada yüzlerce farklı silahla gözlerinizi açabileceksiniz. Her türün kendine has özelliği, yüksek öldürme yeteneği ve düşmanları hızla ortadan kaldırması vardır. Ayrıca, normalden daha güçlü ve ölümcül işlevler elde etmek için bunları düzenli olarak daha modern bir sürüme yükseltmeniz yardımcı olacaktır. Maçınıza uygun bazı silahları bulun ve seçin ve bunlardan en iyi şekilde yararlanın. Ayrıca bazı keskin nişancı helikopterleri kullanabilir veya hedefleri hızlı bir şekilde yok etmek için güçlü makineli tüfekler kullanabilirsiniz.

Sopa 5'in Öfkesi: Zombi

HER YERDE YARDIM TALEP ETME HAKKINIZ VAR

Savaş sırasında çıkmaza girer ve inisiyatif alma yeteneğinizi kaybederseniz, yardım istemeyi seçebilirsiniz. Sadece istek düğmesine basın. Oyun, bu zorluktan kurtulmanıza yardımcı olacak bazı özel önlemler verecektir. Yardımı yalnızca üç kez seçebileceğinizi unutmamalısınız, bu nedenle karar vermeden önce dikkatlice düşünmelisiniz. Ayrıca, tüm beklenmedik durumlarla başa çıkmakta esnek olmak ve her zaman doğru zamanda nasıl savunma ve saldırı yapılacağını bilmek en iyisidir. Anger of Stick 5 size her gün eğlenceli anlar yaşatacak ve pozitif enerjiyi harekete geçirecek.

Sopa 5'in Öfkesi: Zombi

İKİ FARKLI OYUN MODUNUN KEYFİNİ ÇIKARIN

Anger of stick 5’e katılırken, oyuncular oynamak için iki moddan birini seçme hakkına sahiptir. İlk modun adı Tek, ikinci modun adı Jimmy’dir. Her oyun modu kendine özgü özelliklerini getirecektir. İçinde, her gün tamamlanması gereken birçok çekici görev alacaksınız. Daha spesifik olarak, her görev korkunç savaş durumları içerecektir. Savaş alanına uygulamak için en yenilikçi stratejileri geliştirmek için sofistike ve keskin bir entelektüel yeteneğe sahip olmalısınız.

Sopa 5'in Öfkesi: Zombi

TELEFONUNUZDA GÜZEL ETKİLERİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Anger of Stick 5’in bir dizi ince hareketi kucaklamasına ve sahip olmasına izin verilecek. Ayrıca, mükemmel ve kusursuz efektlerin keyfini tamamen çıkarabilirsiniz; ana içerik alanının etrafındaki sahneler, ana karakterin ruh halini doğru bir şekilde betimleyen çok gerçekçi bir şekilde gösterilir. Ayrıca her karakter de son derece keskin ve çekici çizilmiş. Ayrıca en güzel efekti seçip yükleyebilirsiniz. Bu savaş şehrini barışçıl bir ulusa çevirelim. Her ürün parlak ve keskin bir şekilde dekore edilmiş ve sarılmış, oyuncular için heyecan yaratıyor. Herhangi bir sorununuz varsa veya aşağıda yorum yapmak için herhangi bir öneriniz varsa lütfen bizimle iletişime geçin!


İndir (47M)

Artık indirmeye hazırsınız Anger of stick 5 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCOWON

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir