AnExplorer File Manager
AnExplorer File Manager

AnExplorer File Manager v4.9.8 APK (Tam Ücretli) indir 2022


AnExplorer Dosya Yöneticisi verimli, küçük ve hafif bir dosya yöneticisidir. RTL modunda depolama aygıtları arasında yalnızca dosya yöneticisi klasör boyutlarını gösterebilir. Telefonlar, tabletler, tabletler, saatler ve televizyonlar ile uyumludur.

Android Android Araçlar
4 ( 561 puan )
Fiyat: $0
İsim AnExplorer File Manager
Yapımcı DWorkS
Tür Araçlar
Boyut 5M
Versiyon 4.9.8
MOD Tam Ücretli
Orjinal Google Play
AnExplorer File Manager is the most famous version in the AnExplorer File Manager series of publisher DWorkS
Mod Version 4.9.8
Total installs 50,000+

İndir (5M)

Telefonunuzdaki dosyalardan rahatsızsanız ve bunları düzgün bir şekilde düzenlemek istiyorsanız, o zaman File Manager Pro Android TV USB OTG Cloud WiFi, kaçırmamanız gereken harika. Bu TV dosya yöneticisi, telefonunuzdaki diğer öğeleri basit, küçük, kullanışlı ve hızlı bir tasarımla izler. Bu uygulama telefonlar için uygundur ve tabletler, saatler, Phablet’ler ve TV’ler ile uyumludur. Bu yeni dosya yöneticisi, RTL’yi destekleyecek ve kullanıcıların büyük bellek içi klasörleri görüntülemesine yardımcı olacaktır.

Dosya Yöneticisi Pro Android TV USB OTG Bulut WiFi Dosya Yöneticisi Pro Android TV USB OTG Bulut WiFi

VERİMLİ DOSYA TARAMA ÖZELLİĞİ

Bu akıllı uygulama, cihazınızdaki dosyaları kolayca yönetebilmeniz için gerekli tüm özelliklere sahiptir. Gereksiz dosyaları kaldırmak ve dosyaları daha düzgün bir şekilde düzenlemek için bellekteki dosyaları kesmeyi, silmeyi, kopyalamayı, sıkıştırmayı açmayı veya yeniden adlandırmayı içerir. Ayrıca, Dosya Yöneticisi Pro Android TV USB OTG Bulut WiFi, kullanıcıların mevcut dosyaların ayrıntılarını kontrol etmesine olanak tanır ve onları hızlı bir şekilde bulabilmeniz için arama işlevlerini dosya sistemine tam olarak entegre eder. Bu kullanışlı özellik ile cihazınızdaki tüm dosyaları daha etkin bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

YEREL YÖNETİM, DEPOLAMA, USB VE SD KART

Dahili dosya yönetimi özelliğine ek olarak, File Manager Pro Android TV USB OTG Cloud WiFi, kullanıcıların EMMC, araba MMC, SD kart, USB OTG, Dahili depolama vb. FAT dosya destek sistemi gibi çeşitli harici depolama dosyalarını yönetmesine olanak tanır. Arşiv erişim çerçevesi, dosyaları bir arşivden diğerine yapıştırma veya kopyalama prosedürü gibi çok çeşitli destekleyici özellikler ve işlevlerle istediğiniz tüm yönetimi yapabilirsiniz.

Dosya Yöneticisi Pro Android TV USB OTG Bulut WiFi Dosya Yöneticisi Pro Android TV USB OTG Bulut WiFi

Ayrıca uygulamanın verimli sıralama özelliği ile yenilikçi kitaplığı da keşfedebilirsiniz. İnternetten veya Bluetooth’tan indirilen ses dosyalarını, resimleri, videoları, filmleri, müzikleri veya telefonunuzda saklanan her türlü belgeyi çok basit ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

BELLEK TEMİZLEME VE UYGULAMALARI YÖNETME

Telefonunuz gereksiz dosyalar içeriyorsa, alanı hızlı ve verimli bir şekilde azaltmak için bunları bellekten silebilirsiniz. Ayrıca, telefonunuzu daha sorunsuz hale getirmek için kullanılmayan arka plan uygulamalarını kapatarak veya gereksiz uygulamaları silerek uygulamaların etkinliğini de yönetebilirsiniz.

AKILLI MÜDÜR

Uygulama yalnızca bellekte depolanan dosyaları yönetmenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda ağ dosyalarını, TV dosyalarını, Chromecast dosyalarını, sohbet mesajları dosyalarını ve cihazınızın bulut depolama alanını olağanüstü verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olur. Doğrudan bilgisayarınızda daha kolay ağ yönetimi için File Manager Pro Android TV USB OTG Cloud WiFi’nin FTP veya FTPS sunucusunu kullanarak telefonunuzdaki dosyaları bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Dosya Yöneticisi Pro Android TV USB OTG Bulut WiFi Dosya Yöneticisi Pro Android TV USB OTG Bulut WiFi

Bunu yapmak için, bilgisayarınızın erişip çalışabilmesi için telefonunuzdaki IP adresini ve dosyaları açmalısınız. Bulut depolama dosyaları, yeni klasörler oluşturarak, dosyaları indirerek veya silerek de yönetilir. Ayrıca TV dosyasını dahili arşivlere göz atmak, medyayı kontrol etmek ve hafızadaki TV’leri oynatmak için kullanabilirsiniz.

DİĞER BAZI ÖZELLİKLER

Kullanıcılar, telefonu geliştirmek için telefonun orijinal belleğindeki dosyaları keşfedebilir, silebilir veya kopyalayabilir. Ek olarak, Dosya Yöneticisi Pro Android TV USB OTG Bulut WiFi ayrıca sıkıştırmayı açma, ram temizleme ve diğer uygulamaları yönetme işlevleriyle dahili depolama ve arşivlerdeki dosyaları keşfetmenize olanak tanır.


İndir (5M)

Artık indirmeye hazırsınız AnExplorer File Manager ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir