AndroVid
AndroVid

AndroVid Pro v4.2.0 APK + MOD (Yamalı/Mod Ekstra) indir 2022

AndroVid, kullanıcıların birden çok katman kullanmak yerine her videonun içeriğini farklı özelliklerle düzenlediği bir video düzenleme uygulamasıdır. Her özelliğin kullanımı kolaydır ancak kullanıcıların makul seçimler yapmasını gerektirir. Aynı zama

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 841 puan )
Fiyat: $0
İsim AndroVid
Yapımcı Fogosoft Ltd
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 33M
Versiyon 4.1.4.4
MOD Yamalı/Mod Ekstra
Orjinal Google Play
AndroVid is the most famous version in the AndroVid series of publisher Fogosoft Ltd
Mod Version 4.1.4.4
Total installs 50,000,000+
  • LP veya Google Play Modded gerekmez;
  • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar ve Hizmetler;
  • Analitik ve Kilitlenme raporlaması, menü ayarlarında varsayılan olarak devre dışı bırakıldı;
  • AOSP uyumlu.

AndroVid, kullanıcıların birden çok katman kullanmak yerine her videonun içeriğini farklı özelliklerle düzenlediği bir video düzenleme uygulamasıdır. Her özelliğin kullanımı kolaydır ancak kullanıcıların makul seçimler yapmasını gerektirir. Aynı zamanda, uygulama yine de kaliteli videolar oluşturabilmenizi veya emrinizde olan özel parametrelerle bunları birçok farklı formata dönüştürebilmenizi sağlar.

ÇEŞİTLİ ÖZELLİKLERLE EDİTÖR

Uygulama, düzenleme için çok fazla katman kullanmadığından, kullanıcıların diğer video düzenleme uygulamalarına kıyasla AndroVid hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Bu nedenle, ayrıntılı ve hassas düzenleme için belirli işlevleri seçmeniz gerekecektir. Çoklu katmanlar kadar kullanışlı olmasa da, bu uygulamalar size kırpma, efekt ekleme, metin, müzik ve daha birçok özellik gibi temellere kadar gelişmiş özelliklere sahip tamamen kaliteli bir video sunabilir.

Bahsedilmesi gereken ilk özellik, herhangi bir videoyu kesmektir. Düzenlemek için bir video seçtiğinizde, iki dairesel noktalı bir çubuk göreceksiniz ve bu çubuğun uzunluğunu manuel olarak değiştirebilirsiniz. Bu videonun uzunluğudur ve çubuğu daraltmak önemli kısmı vurgulamanıza yardımcı olacaktır. Ardından kesme işlemine geçeceksiniz ve uygulama sizi iki seçeneğe götürecek: Kırp veya Seçilen kısmı Silindi. Kararınızı verdiyseniz, uygulama sizin için hemen yapacaktır.

AndroVid – Video Düzenleyici, Video Yapıcı, Fotoğraf Düzenleyici AndroVid – Video Düzenleyici, Video Yapıcı, Fotoğraf Düzenleyici

VİDEOYA MEDYA EKLE

Herhangi bir kullanıcının AndroVid hakkında seveceği bir özellik, videoya medya eklemektir. Bir videoyu her düzenlediğinizde, medyanın frekansını kolayca ayarlamanız için kaydırıcılar bulunur. Ayrıca, farklı filtrelerde görünen birçok benzersiz renk bulacaksınız. Elbette, başka bir özellik kullanmak zorunda kalmadan videonun rengi geliştirilecektir. Ayrıca videolarınıza kolayca resim ve müzik ekleyebilirsiniz.

Videoya belirli içerikleri kolayca ekleyebilirsiniz ve elbette, alttaki kaydırıcıyı kullanarak ne zaman görüneceğini seçeceksiniz. Başka bir deyişle, birden fazla ekleme ile daha fazla kelime ekleyebilir ve her eklediğinizde sonuçlarınızı görürsünüz. Ayrıca, hangi müziğin eklenebileceğini seçmenin yanı sıra, şarkının ses seviyesini ve videonun ses seviyesini birbirleriyle karışmamaları için ayarlayabilirsiniz.

AndroVid – Video Düzenleyici, Video Yapıcı, Fotoğraf Düzenleyici AndroVid – Video Düzenleyici, Video Yapıcı, Fotoğraf Düzenleyici

VİDEOLARI KOLAYCA İHRACAT VE DÖNÜŞTÜRÜN

Çok fazla video çalışması yapıyorsanız ve çok fazla uygulama kullanmak istemiyorsanız, AndroVid sahip olmanız gereken bir araçtır. Videolarınızı ve ürünlerinizi GIF’ler veya kaliteli videolar gibi çeşitli biçimlerde dışa aktaracaksınız. Böylece destekleyecek pek çok uygulama aramanıza gerek kalmaz ve düzenlemeyi sevenler için uygundur. Ancak kullanıcıların yeni medya eklerken kritik zamanlamayı da dikkate almaları gerekir.

Uygulama, videoyu dışa aktarmanın yanı sıra, videoyu başka bir platforma göndermek isterseniz dönüştürebilir. Bu fonksiyonu açtığınızda karşınıza bazı bilgiler çıkacak ve doğru seçim yapmanız gerekecek. Önemli bilgiler çözünürlük, biçim ve kaliteyi içerir. Bu uygulamanın desteklediği birçok parametre bulacaksınız. Böylece videoyu hızlı bir şekilde dönüştürebilecek ve istediğiniz şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz.


İndir (33M)

Artık indirmeye hazırsınız AndroVid ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir