AMPLayer
AMPLayer

AMPlayer v2.5.1 APK indir (Reklamsız) 2022


Uygun bir uygulama arıyorsanız ve video dosyalarını, büyük dosyaları desteklememe gibi video oynatıcı hatalarını düzeltiyorsanız, AMPLayer en uygun seçimdir. Bunu neden söylüyorsun? Bu uygulama, telefonunuzun tüm dosya biçimleriyle multimedya türleri

Android Android Araçlar
4 ( 795 puan )
Fiyat: $0
İsim AMPLayer
Yapımcı AMPlayerTeam
Tür Araçlar
Boyut 4.6M
Versiyon 2.5.1
MOD Reklamsız
Orjinal Google Play
AMPLayer is the most famous version in the AMPLayer series of publisher AMPlayerTeam
Mod Version 2.5.1
Total installs 1,000,000+

Uygun bir uygulama arıyorsanız ve video dosyalarını, büyük dosyaları desteklememe gibi video oynatıcı hatalarını düzeltiyorsanız, AMPLayer en uygun seçimdir. Bunu neden söylüyorsun? Bu uygulama, telefonunuzun tüm dosya biçimleriyle multimedya türlerini oynatmasına olanak tanır. Artık her videoyu izlemek bir engel değil.

MİNİ TV TÜM VİDEO FORMATLARINI GÖSTERMEYE İZİN VERİR

AMPlayer, telefonunuzu mini bir TV’ye dönüştürür. TV, bulabileceğiniz tüm kanalları izlemenizi sağlayan cihaz ise, bu uygulama istediğiniz multimedyayı izlemenizi sağlayacaktır. Uygulama, AVI, MPEG, WMA, MP4, vb. gibi tüm video formatlarını destekler. Bu uygulamada en karmaşık dosyalar veya en basit dosya türleri bile oynatılabilir.

Bu uygulamaya dahil olan oynatıcı ile video yükleme hızı önemli ölçüde artacak ve standart uygulamalara göre birkaç kat daha hızlı ve sorunsuz yüklenmesine olanak tanıyacaktır. Herhangi bir web sitesinde heyecan verici bir videoyla karşılaşırsanız, URL’yi kopyalayın ve uygulamada onu aramak için kullanın. Uygulamanın filtresi videoyu bulmanıza yardımcı olacak ve onun sayesinde ilgi çekici temalarla rahatlatıcı anların tadını çıkarabileceksiniz!

AMPlayer

FOTOĞRAF OYUNCU MODU İLE FOTOĞRAFLARI GÖRÜNTÜLE

Ayrıca AMPLayer, telefonunuzun fotoğrafları video gibi görüntülemesini de destekler. Kullanıcıların bir öğe olarak bir resim yüklemesi ve bunu yapmak için ona bir başlık vermesi gerekir. Oynat düğmesine tıkladığınızda sistem tüm fotoğraflarınızı bir film gibi bir şerit halinde gösterecektir. Bu fotoğrafı oynatan videoyu “indir”e tıklayarak kaydedebilirsiniz. Ancak, fotoğraf oynatıcıya ses ekleyemezsiniz. Bu sadece bir slayt gösterisi uygulaması!

KURULUMU VE KULLANIMI BASİT

Bu uygulama, medya oynatıcı uygulamalarında lider bir uygulamadır, bu nedenle oldukça popülerdir. Kullanıcılar indirmek için herhangi bir web sitesinde uygulamaları arayabilir. Uygulamanın akıllı telefona yüklenmesi için destekleyici yazılıma veya özel bir şeye ihtiyacı yoktur. Bu uygulamayı kullanmak için kullanıcıların bir kullanıcı hesabı oluşturması gerekir. Temel kişisel bilgileri ayarlayarak tamamen yeni bir hesap için kaydolabilirsiniz. Veya daha fazla zaman kazanmak için kullanıcılar hesaplarını Gmail, Google vb. ile bağlayabilir.

Bir hesabı başarıyla kaydettikten sonra, genellikle uygulamaya erişebilirsiniz. Bu hesapla, herkesin görmesi için paylaşmak üzere kendi videolarınızı yükleyebilirsiniz. Kullanıcılar ayrıca övgü yorumlayarak en sevdikleri videolarla etkileşime girebilir. Kullanıcılar en sevdikleri videoları en sevdikleri videolardan oluşan bir koleksiyonda toplayabilir. Bu şekilde, istediğiniz zaman, onları mümkün olan en kısa sürede inceleyebilirsiniz.

KULLANICILAR İÇİN DAHA FAZLA UYGULAMA: ÜCRETSİZ, TABLETLER İÇİN KURULUM, BİRDEN FAZLA DİLİ DESTEKLEME

AMPLayer artık birçok yeni özellikle daha da genişletildi. Lansmanından bu yana en sevdiğim ilk avantajlardan biri ücretsiz olmasıdır. Uygulama yüklemekten, bir hesap açmaktan veya video indirmekten her şey ücretsizdir. Kullanım sürecinde de sonuçta ek bir ücrete tabi olacaktır!

Android işletim sistemi için uygulamanın yardımcı programını kullandıysanız ve biliyorsanız, kesinlikle bilgisayarınıza veya tabletinize yüklemek isteyeceksiniz. Endişelenmeyin çünkü günlük yükseltme ile uygulama artık bilgisayar ve tablet cihazlara yüklenebilir. Uygulama ayrıca dünyanın her yerindeki müşteriler için uygun birçok dili de destekler ve kullanıcılar bölgesel dilden bağımsız olarak istedikleri dile de dönüştürebilir. Sınırlamaların, beğendiğiniz videoları izlemenize engel olmasına izin vermeyin!

AMPlayer

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulama, Android sistemi için önde gelen uygun bir medya oynatıcıdır. Aranabilir ve kurulumu kolay
  • Tüm formatlarda, hatta en karmaşık formatlarda bile en yüksek ve pürüzsüz hızda video oynatmaya yardımcı olan bir mini TV gibidir.
  • Çubuk resimlerini bir dosyaya yükleyin ve ona bir başlık verin. Uygulama, onu bir resim filmi gibi bir fotoğraf slayt gösterisinde oynatır
  • Uygulamayı kullanmak ve video yorumu yapma, videolarınızı yükleme gibi birçok genişletilmiş özelliği gerçekleştirmek için bir hesap oluşturun
  • Akıllı telefonlardan bilgisayar ve tabletlere kadar tüm cihazlar için tamamen ücretsizdir. Çoklu dil desteği kullanımı kolaylaştırır


İndir (4.6M)

Artık indirmeye hazırsınız AMPLayer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir