Amazon Prime
Amazon Prime

Amazon Prime Video v3.0.326.2155 APK MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Film ve dizi izlemek, birçok insanın günlük hayatında her zaman vazgeçilmez bir ihtiyaç olmuştur. Kullanıcılar TV'de izlemenin yanı sıra akıllı telefonlarında da eğlenebilirler. Bu nedenle Amazon Prime Video yayınlandı ve nihayetinde bu ihtiyacı karş

Android Android Eğlence
4 ( 66 puan )
Fiyat: $0
İsim Amazon Prime
Yapımcı Amazon Mobile LLC
Tür Eğlence
Boyut 31MB
Versiyon 3.0.326.2155
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Amazon Prime is the most famous version in the Amazon Prime series of publisher Amazon Mobile LLC
Mod Version 3.0.326.2155
Total installs 100,000,000+

İndir (31MB)

Film ve dizi izlemek, birçok insanın günlük hayatında her zaman vazgeçilmez bir ihtiyaç olmuştur. Kullanıcılar TV’de izlemenin yanı sıra akıllı telefonlarında da eğlenebilirler. Bu nedenle Amazon Prime Video yayınlandı ve nihayetinde bu ihtiyacı karşıladı. Şu anda en ünlü film ve TV şovlarından biri ve ilk çıktığında çok destek aldı.

SADECE FİLM VE TELEVİZYON PROGRAMLARI İZLEME BAŞVURULARI

Uygulama, filmleri ve TV şovlarını bağımsız olarak yayınlayan yararlı bir hizmet olarak görülüyor. Amazon Prime Video, Amazon Mobile LLC tarafından başlatılır ve dağıtılır, çünkü esas olarak aynı Amazon Studios yapımcısı tarafından üretilen filmleri ve Exclusives’ın sıkı kontrolü altında dağıtır. Bu, yalnızca bir film sağlayıcısına sahip olduğu anlamına gelmez, ancak dünya çapındaki diğer sağlayıcılardan içerik barındırır.

Bu uygulamaya gelince, kullanıcılar dünya çapında müzik programlarından ünlü spor etkinliklerine ve birçok reality TV şovundan ve filminden istedikleri her şeyin tadını çıkaracaklar. Uygulamaya hesap olmadan da erişilebilir, ancak hizmetten en iyi şekilde yararlanmak için oyuncuların Prime aboneliğine ihtiyacı vardır ve bu, HBO, Showtime ve daha fazlası gibi çeşitli ünlü istasyonlardan zengin içerik izlemenize olanak tanır.

Amazon Prime Videosu Amazon Prime Videosu

ÇOKLU ÖZELLİKLERLE BASİT ARAYÜZ

Basit bir arayüz ve net ve ayrıntılı bir menü sistemi ile, kullanıcıların ilk kullanımdan itibaren kullanması kolaydır. Kullanım sırasında sorularla karşılaşırsanız, uygulama her durumda özel talimatlar vermeye her zaman hazırdır. Ayrıca, olağanüstü renk oyunları ve uygun işlev düzeni sayesinde, uygulama çevrimiçi film uygulamalarına aşina olanlar ve yeni başlayanlar için doğru yer.

Uygulama, ekran arayüzünde Ana Sayfa, Orijinaller, TV, Filmler ve Çocuklar dahil olmak üzere beş farklı temaya bölünmüştür. Kullanıcılar kendilerine uygun alt konuları kolayca arayabilirler. Ana sayfaya gelince, ekranda Amazon Studios’tan filmler ve diğer birçok istasyondan uluslararası diziler de dahil olmak üzere iki türe ayrılmış popüler filmler görüntülenecek. Ek olarak, en popüler filmi de kontrol etmeniz için ekranın ana arayüzünde günceller.

FARKLI İÇERİKLERLE AKILLI ARAMA GÜCÜ

Oyuncular, belirli bir bölünmüş ekran arayüzünde film aramaya ek olarak, doğrudan başarı için arama da yapabilirler. Bunu yapmak için, kullanıcıların istedikleri filmin adını veya o film için oyuncunun adını ve sahnesini girmeleri gerekir. Bu akıllı arama motoruyla oyuncular filmleri hızlı bir şekilde bulabilir ve favori oyuncuları ve yönetmenleriyle ilgili tüm bilgileri ayrıntılı olarak takip edebilir.

Amazon Prime Video, kullanıcılara yalnızca en kaliteli film içeriğini sunmakla kalmaz, aynı zamanda birçok yeni filmle düzenli olarak güncellenir. Kullanıcılar romantik aşk filmlerinden, dramatik aksiyon türlerinden veya komik çizgi filmlerden çeşitli türlerin keyfini çıkarabilir. Hepsi, kullanıcılara en iyi deneyimi sunmak için birçok ülkenin birçok dilinde tamamen altyazılı olarak sunulmaktadır.

Amazon Prime Videosu Amazon Prime Videosu Amazon Prime Videosu

ÇEVRİMDIŞI FİLM İZLE VE 4K GÖRÜNTÜ KALİTESİ

En sevdiğiniz filmleri uçakta veya sinyal olmayan konumlarda olduğu gibi ağ dışı koşullarda izlemeye devam etmek istiyorsanız, uygulama sizi yine de destekleyebilir. Uygulama ayrıca, kullanıcıların filmleri çevrimdışı izleyebilmeleri için bir film indirme özelliği de sağlar. İndirmeyi tamamladıktan sonra, kullanıcıların içeriğime dokunması gerekir; daha sonra, indirilen içerik üzerinde başarıyla indirdiğiniz diziler ekranda otomatik olarak görüntülenecektir.

Bu uygulama, zengin ve düzenli olarak güncellenen içeriği ve kapsamlı görüntü kalitesi iyileştirmesi nedeniyle büyük beğeni topluyor. 4K görüntü kalitesi ile kullanıcılar, uygulamanın sunduğu her filmde en gerçekçi ve canlı deneyimi tam anlamıyla yaşayabilirler. Bu nedenle Amazon Prime Video, kendi türünde başka hiçbir uygulamanın yapamadığı yeni bir düzeye taşınıyor.

Bu uygulamaya gelince, kullanıcılar mükemmel kalitede ve özellikle birçok yardımcı destek özelliğiyle zengin filmlerin keyfini çıkarabilirler. Sadece hızlı arama verilerinde durmakla kalmaz, uygulama aynı zamanda oyunculara her zaman, her yerde ve çok daha fazlasını izlemek için çevrimdışı bir indirme modu sağlar. Eğer bir film tutkunuysanız belki de Amazon Prime Video göz ardı etmemeniz gereken seçeneklerden biri olacaktır. Henüz denemediyseniz, ne bekliyorsunuz?


İndir (31MB)

Artık indirmeye hazırsınız Amazon Prime ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAmazon Mobile LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir