Always On
Always On

Muviz Edge v1.4.6.0 APK + MOD (Pro Kilitsiz) indir


Muviz Edge, her zaman çekici ekran aydınlatma efektlerinin olduğu müzik dinleme deneyimlerine yöneliktir. Dilerseniz ışığın özelliklerini ayarlamakta ve ön izleme ekranını değiştirmekte özgürsünüz.

Android Android Müzik ve Ses
4 ( 769 puan )
Fiyat: $0
İsim Always On
Yapımcı Sparkine Labs
Tür Müzik ve Ses
Boyut 18M
Versiyon 1.4.6.0
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Always On is the most famous version in the Always On series of publisher Sparkine Labs
Mod Version 1.4.6.0
Total installs 1,000,000+

İndir (18M)

Muviz Edge, her zaman ekranda olan ve özgürce özelleştirebileceğiniz birçok ışık efekti sağlayan bir uygulamadır. Bu ışıklar için uygulanabilecek çeşitli renkler veya albüm renkleri bulabileceksiniz. Ayrıca müzik dinlerken önizleme ekranını da ayarlarsınız.

Muviz Edge – AOD Edge Aydınlatma ve Müzik Görüntüleyici

YENİ DEKORATİF ELEMANLARLA GÜNCELLENDİ

Muviz Edge’in yeni sürümünde, kullanıcılar yeni eklenen ve yaklaşan Noel’e mükemmel şekilde uyan birçok yeni öğe bulacaklar. Özellikle, önizleme ekranına eklemek için kar parçacıklarını veya Noel ile ilgili simgeleri kolayca bulabileceksiniz. Noel’i tamamen kendi başınıza karşılamak için bir ekran tasarlayabileceksiniz ve bununla birlikte göz ardı edemeyeceğiniz renk efektleri var.

KOLAYCA MÜZİK DİNLERKEN IŞIK ETKİLERİ VERİN

Muviz Edge’de bulacağınız özellik tamamen anlaşılır; Belirli müzikleri her dinlediğinizde ekranda her zaman görüntülenen ışık efektlerini getirecektir. Ayrıca, sesi tanıma ve bu aydınlatmayı diğer bazı uygulamalara uygulama gibi bazı izinler verebileceksiniz. Yukarıdaki izinlerden bazılarını sağladıktan sonra, bu uygulamanın size sağladığı kaynakları deneyimleyebilecek ve deneyimi istediğiniz zaman değiştirebileceksiniz.

Muviz Edge – AOD Edge Aydınlatma ve Müzik Görüntüleyici

İSTEDİĞİNİZ RENK SEÇİNİZ

Kullanıcılar Muviz Edge’de birçok renk paleti bulacak ve istedikleri rengi seçebilecekler. Orada, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı renk türleri olacak ve işiniz bittiğinde, rengin ve istediğiniz bazı düzenleyicilerin uygulandığına dair bir bildirim göreceksiniz.

Muviz Edge, uyguladığınız efektler için bazı ayarlamalar da sunduğundan, ekranda görünen ışığın rengini ayarlamak burada bitmiyor. Özellikle kalınlık, yayılma, uzunluk, hız ve çok daha fazlası gibi istatistikleri bulacaksınız. Oradan, kaydırıcıları ayarlamak için değiştirmeniz gerekir ve ayrıca ekranın üst kısmında çizgiler özelliğini bulursunuz. Bu özellik, örneğin ekranın dört köşesinde görünmesi veya ses efektleri gibi ışığın nasıl görüneceğini ayarlamanıza yardımcı olur.

Muviz Edge – AOD Edge Aydınlatma ve Müzik Görüntüleyici Muviz Edge – AOD Edge Aydınlatma ve Müzik Görüntüleyici

ALBÜMÜNÜZÜN RENKİNİ EKRAN IŞIĞINA UYGULAYIN

Herhangi bir kullanıcının bu uygulamayı kullanmaktan keyif alacağı ilginç bir nokta, uygulamanın farklı renk türlerini özgürce seçmenize ve albümün renklerini kullanmanıza izin verebilmesidir. Sürekli renk değiştirmek zorunda kaldığınız için canınız sıkılıyorsa albüm renklerini kullanmak için izin verebilirsiniz. Bir albümle birlikte gelen belirli bir şarkıyı çaldığınızda ışığın rengi değişecek ve elbette, albümlerin tümü iyi tasarlandığında çalışır.

KOLAY GÖRÜNTÜLEME İÇİN ÖNİZLEME EKRANI AYARLAYIN

Müzik dinlerken şarkı, saat ve daha pek çok faktörü görmek için önizleme ekranından yararlanacaksınız. Buradan ayrıca semboller, saatler ve daha fazlası gibi öğelerle bu önizleme ekranını kolayca değiştirebilirsiniz. İstediğiniz öğeleri ekleyebilecek ve tam olarak görüntülemeye uygun bir ekran için özelliklerini ayarlayabileceksiniz. Yani bu uygulama cihazınıza yepyeni bir deneyim getirecek.

Muviz Edge – AOD Edge Aydınlatma ve Müzik Görüntüleyici Muviz Edge – AOD Edge Aydınlatma ve Müzik Görüntüleyici

Cihazınıza renkli efektli ışıklar getirmek sizi tamamen cezbedecektir çünkü:

  • Bu ışıkların şeklini ve özelliklerini hassas kontrollerle kolayca ayarlayabilirsiniz.
  • Kullanabileceğiniz renklerin sayısı tamamen çeşitlidir ve kullanıcıların deneyimlerini değiştirmelerine yardımcı olur.
  • Uygulama, ekran rengini yapmak ve esnek değişim sağlamak için bir albümün rengini tamamen kullanabilir.
  • Önizleme ekranını yeni öğelerle çalışarak ve dilediğiniz gibi değiştirerek kendi kendinize ayarlayacaksınız.
  • Yeni sürümde kullanıcıların deneyimlemesi için birçok sembol ve yeni tasarımlar bekliyor.


İndir (18M)

Artık indirmeye hazırsınız Always On ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir