Alto's Odyssey
Alto's Odyssey

Alto’s Odyssey v1.0.16 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Alto's Odyssey, Alto ve arkadaşlarının maceralarının geçtiği yerdir. Ormanda, uçsuz bucaksız çölde kurulan tuzaklardan kaçmak için karakteri kontrol edin ve yaramaz maymunların peşinden başarıyla kaçın.

Android Android Aksiyon
5 ( 378 puan )
Fiyat: $0
İsim Alto's Odyssey
Yapımcı Noodlecake Studios Inc
Tür Aksiyon
Boyut 79MB
Versiyon 1.0.16
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Alto's Odyssey is the most famous version in the Alto's Odyssey series of publisher Noodlecake Studios Inc
Mod Version 1.0.16
Total installs 10,000,000+

İndir (79MB)

Alto’s Odyssey’nin uçsuz bucaksız ama aynı derecede tehlikeli boyutlarında bir macera yolculuğunda Alto olarak oynayacaksınız. Uçsuz bucaksız çöllerin veya dev kum tepelerinin tuzaklarının üstesinden gelin, kürek çekin, akarsulardan geçin ve lüks şehirleri keşfedin. Sadece bu değil, aynı zamanda yaramaz maymunların peşinden gitmeniz ve güvenli bir şekilde kaçmanız gerekiyor. Uzun süredir gömülü vakalar hakkında gizemli bilgiler elde etmek için kendinizi riske atmalısınız.

Alto'nun Odyssey'i

ZORLUKLARDA BAŞARILI OLMAK ZOR

Alto’s Odyssey, eğlence için harika bir aksiyon ve macera oyunu olarak kabul edilir. Oyuncular, diğer aksiyon oyunları kadar tereddüt etmeden veya savaşmadan zorlukların üstesinden özgürce gelebilirler. Öte yandan, yaratılan tuzaklardan güvenli bir şekilde çıkmak için çok fazla beyin gücü harcamanız gerekiyor. Tüm karakter kontrolleri veya görevler, basit tek dokunuşla kontrol ile kontrol edilir. Kazanmak için ayrılan süre içinde her şeyi tek dokunuşla aşmak gerekir.

EKO-UZAYLARI KEŞFEDİN

Bu oyun heyecan verici savaşlar getirmiyor, ancak savaşların yanı sıra başka eğlenceler de getiriyor. Alto’s Odyssey’de görünen çeşitli ortamlara sahip eko bölgeler olan misyonlara ev sahipliği yapan görevlerdeki çeşitliliktir. Sırayla, tapınak şehirlerindeki lüks veya kum tepeleri veya kanyonlardaki gizemli tehlike… hepsi mücadelede zorluk getirir ve oyuncunun zorlukların üstesinden gelebilmesi için sabrını gerektirir.

Alto'nun Odyssey'i

HAVADAKİ GİZEMLER

Artık sadece dünya barışını korumak için savaşmak değil, bilmeniz gereken bilgileri elde etmek için gizemleri araştırmak. Gizemleri keşfederek, farklı ortamlarda, suda, karada zorlukların üstesinden gelmelisiniz ve şimdi görev havada uygun. Oyunculardan zorlu zorlukların üstesinden gelmek için doğalarında var olan kararlılığı korumalarını istemek, savaşlardan farklı değildir. Gökyüzü veya sıcak hava balonu gibi her alan benzersiz gizemler getirecek, hiçbir şeyi kaçırmayın…

Alto'nun Odyssey'i

DOĞANIN TEHLİKELERİNİ AŞIN

Uçsuz bucaksız ortamın vahşi doğada bir macera olduğu bir macera yolculuğuna çıkacaksınız. Doğa ne kadar büyük veya güzel olursa olsun, büyük ölçekli kum fırtınaları oluşturması engellenemez. Bu size gerçekten zarar verir ve gömülü gizemlerin aranmasını etkiler. Alto’s Odyssey’de doğanın neden olduğu fırtınaların tehlikeli olduğu ve sizi ciddi anlamda etkilediği söylenebilir. Sadece bu da değil, efsanedeki gibi sel felaketiyle karşılaşmak da kaçınılmazdır.

Alto'nun Odyssey'i

TÜM KARAKTERLERİ TOPLA

Bu oyunda Alto’ya ve maceranıza diğer özel karakterlerle eşlik edeceksiniz. Ancak bu karakterleri tam olarak toplamak için oyuncu, hepsinin kilidini açmak için birçok zorluğun üstesinden gelmelidir. Eksiksiz bir karakter koleksiyonunuz olduğunda, seyahatiniz artık Alto ile sıkıcı değil ve aynı zamanda arkadaşlarınızla bir macera. Her karakterin farklı güç özellikleri vardır ve sahip oldukları eşyalar aynı değildir.

ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

Oyuncular, birçok özel oyun modu ile Alto’s Odyssey’de hiç bitmeyen macerayı yaşayacaklar. Her moddaki her seviyede, birçok farklı zorluğu üstlenmeniz gerekecek. Özellikle hem resim modunda hem de dinlenme modunda benzersiz ortak noktalar var. Bu oyunda cazibe, puan veya para yok, sadece sonsuz macera var.

Alto'nun Odyssey'i

  • Oyunun zorluğu meydan okumada değil, tuzakların üstesinden gelmek ve öngörülen hedefleri tamamlamak için stratejiler geliştirirken oyuncunun karmaşıklığındadır.
  • Farklı ekolojik ortamlara sahip geniş alanları keşfedin – kanyonlar, tehlikeli kum tepeleri veya tapınak şehir lüksleri… farklı zorluklar sunuyor.
  • Basit ortamlarda değil, göksel gizemleri arayın; havada süzülen sıcak hava balonlarında görülür.
  • Doğanın oluşturduğu tehlikeler, çöldeki kum fırtınaları veya ovalardaki şiddetli sel baskınları karşısında doğanın getirdiği tehdit kaçınılmazdır.
  • Yeni arkadaşlarla tanışın, her biri kendine özgü güçlere ve öğelere sahip çeşitli özel karakterlerin kilidini açın.


İndir (79MB)

Artık indirmeye hazırsınız Alto's Odyssey ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNoodlecake Studios Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir