Alto's Adventure
Alto's Adventure

Alto’s Adventure v1.8.0 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022

Alto's Adventure, oyuncuların seyahat edip güzelliğini keşfedebilecekleri güzel bir karlı dünya sunuyor. Alto ile çeşitli karlı arazi türlerinden geçecek, karmaşık ters taklalar yapacak ve en yüksek puanı elde edeceksiniz.

Android Android Aksiyon
5 ( 811 puan )
Fiyat: $0
İsim Alto's Adventure
Yapımcı Noodlecake Studios Inc
Tür Aksiyon
Boyut 81MB
Versiyon 1.8.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Alto's Adventure is the most famous version in the Alto's Adventure series of publisher Noodlecake Studios Inc
Mod Version 1.8.0
Total installs 10,000,000+

Alto’nun Macerası, oyuncular hayvanlardan güzel manzaralara kadar farklı unsurlarla dolu karlı bir arazide Alto’ya eşlik ettiğinde sonsuzluğa uzanan bir oyun deneyimi sunuyor. Aynı zamanda, her seviye size üstesinden gelmeniz gereken belirli sayıda zorluk verir ve kesinlikle etkileyici ve doğru ters taklalar gerçekleştirebilirsiniz. Seviyenizi etkili bir şekilde destekleyen birçok faktör olacaktır.

Alto'nun Macerası

KAYAK DENEYİMİ VE GÜZEL MANZARA

Alto’nun Macerasında, oyuncu Alto kayakına katılacak ve önünüzde görünen birçok unsuru keşfedecek. Hepsinin tanıyabileceğiniz ve birçok farklı yerden geçebileceğiniz özellikleri var. Aynı zamanda, basit bir tasarımla, oyuncuları cezbedebilir ve meraklarını canlandırabilir. Örneğin, oyuncu birçok ormandan geçebilir veya zaman değiştikçe ortamın rengini değiştirebilir. Göz ardı edemeyeceğiniz bir deneyim getirdiği söylenebilir.

Oyuncu, karakteri 2B kar ortamında hareket ettirecek ve bir çarpma inişi ile karşılaşana ve tüm kontroller etrafta olana kadar, ekrana kolayca dokunup basılı tutana kadar koşacaktır. Aynı zamanda, sonsuza koşan türe benzer özelliklere de sahiptir, bu yüzden çok fazla puan kazanmanız ve karakter havada uçarken elinizden gelenin en iyisini göstermeniz gerekir. İnanılmaz bir yolculuk olacak ama zorluklarla dolu.

Alto'nun Macerası

FARKLI GÖREVLERİ GEÇ

Alto’s Adventure’daki her seviye belirli sayıda göreve sahiptir, bu yüzden onları tamamlamanız gerektiği açıktır. Bu nedenle, oyun ekranı, bitirmeniz gereken giderek daha zor görevlerle birlikte birçok farklı seviyeye sahip olacaktır. Aynı zamanda faydalanmanız, en yüksek puanı almanız ve mevcut puanı kırmanız için mükemmellik unsurları yavaş yavaş gözünüzün önünde beliriyor.

Karakter otomatik olarak hareket edecek ve tekme, lama veya diğer birçok şeyle karşılaştığında onunla nasıl başa çıkacağınıza siz karar vereceksiniz. Llamaları geçerken yakalayabilir ve kayaların üzerinden atlayabilirsiniz. Aynı zamanda, yüksekten uçmanızı sağlayan bir arazi de bulabilirsiniz ve ekrana uzun basarak bir ters takla yapmanız ve iniş için makul bir zaman seçmeniz gerekecek. Ayrıca, bir ters taklayı iyi tamamladığınızda, karakterin hızı önemli ölçüde artacaktır.

Alto'nun Macerası

ALTIN ​​PARA TOPLA VE DESTEK EŞYALARINI AL

Alto’nun Macerası’nda yapmanız gereken oldukça çeşitlidir çünkü etkileyici performanslar yaratabilir ve para toplayabilirsiniz. Mağazadaki çeşitli eşyaları satın almayı ve yükseltmeyi mümkün kılacaklar ve bazı eşyalar size bir mıknatıs gibi biraz aşinalık kazandıracak. Elinize aldığınızda ekranda bir çubuk göreceksiniz ve değeri azalmaya başlıyor. Karşılaştığınız herhangi bir parayı sınırlı bir süre için toplayabilirsiniz.

Parayı satın almak için kullanabileceğiniz bir diğer ilginç nokta ise wingsuit’tir ve sadece parayı satın almak için kullandıktan sonra ilgili ekran göründüğünde etkinleştirilir. Havada uçmanıza ve benim yaptığım şey olmaya devam etmenize yardımcı olacak ve bazı seviyelerde görevi tamamlamak için bir kanat takımına ihtiyacınız var.

Alto'nun Macerası

Oyuncular muhteşem bir yerde kayak yapmanın keyfini yaşayacaklar:

  • Oyuncular, oyundaki kar dünyasının farklı yönlerini keşfetmek ve onların dramatik değişikliklerini deneyimlemek için Alto’ya katılacaklar.
  • Karakterin kontrol mekaniğini çabucak kavrayacaklar ve hız artışı sağlamak için bunları doğru şekilde uygulamaya çalışacaklar.
  • Her zaman oyuncuların yapabileceği engeller ve hatalar olacaktır, bu nedenle oyuncunun dikkatli kontrol becerileri gerektirir.
  • Çok puan kazanmak için destek eşyalarını toplayabilir veya isterseniz havada uçabilirsiniz.
  • Oyun sırasında aldığınız jeton miktarı tamamen bu öğelerin kilidini açmak ve verimliliklerini artırmak için kullanılır.


İndir (81MB)

Artık indirmeye hazırsınız Alto's Adventure ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNoodlecake Studios Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir