ALPHA MISSION II ACA NEOGEO
ALPHA MISSION II ACA NEOGEO

ALPHA MISSION II ACA NEOGEO v1.0 APK (Menü, Sınırsız Nakit/Senet) indir


ALPHA MISSION II ACA NEOGEO APK olarak bilinen klasik 1991 yılından piyasaya sürülen bir çevrimiçi atış oyunu. O zamanlar yazar SNK CORPORATION'ın bu oyunu biraz dikkat çekmişti. Bugünlerde Android mobil cihazlar için mevcut, acele edin ve katılın!AL

Android Android Macera
4 ( 835 puan )
Fiyat: $0
İsim ALPHA MISSION II ACA NEOGEO
Yapımcı SNK CORPORATION
Tür Macera
Boyut 47.4 M
Versiyon 1.0
MOD Menü, Sınırsız Nakit/Senet
Orjinal Google Play
ALPHA MISSION II ACA NEOGEO is the most famous version in the ALPHA MISSION II ACA NEOGEO series of publisher SNK CORPORATION
Mod Version 1.0

İndir (47.4 M)

ALPHA MISSION II ACA NEOGEO APK olarak bilinen klasik 1991 yılından piyasaya sürülen bir çevrimiçi atış oyunu. O zamanlar yazar SNK CORPORATION’ın bu oyunu biraz dikkat çekmişti. Bugünlerde Android mobil cihazlar için mevcut, acele edin ve katılın!

ALPHA MISSION II ACA NEOGEO APK hakkında

ALPHA MISSION II‘nin harika hedefi olan bir Arcade oyunu olduğu söylenebilir. Aynı zamanda, çok az sayıda video oyunu oynandığında, ateşe neden oldu. Ama kesinlikle şimdiye kadar, onu bir kez daha deneyimlemek isteyen birçok kişi veya bu klasik oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen yeni insanlar bulabilirsiniz. ALPHA MISSION II ACA NEOGEO‘de insanlar bir savaş gemisini kontrol edecek ve rakiplerle savaşmak için silahları kullanacak. Etrafında birçok rakip var ve sadece bir savaşçı sensin.

ALPHA MISSION II ACA NEOGEO APK

Uzay geminize çok sahip olun

Bu çevrimiçi oyunun hikayesi, uçsuz bucaksız bir dünyada kaybolmuş bir uzay gemisidir. Dışarıda saklanan pek çok risk var, düşman gemileri etrafını sarıyor ve sürekli rahatsız ediyor. Top oyuncusu, uzay aracını düzenlemek için çalışan kişi olabilir. İlk başladığınızda, ALPHA MISSION II ACA NEOGEO tarafından düşük seviyeli bir uzay gemisi için size verilebilir, Mücadeleye katılın, çok daha fazla altın para kazanın ve çok sayıda yeni uzay gemisi türünün kilidini açın. Her tasarımın aslında bir sürpriz sağlayan alternatif bir silahı vardır.

Kolay oyun

Her mücadelede, kontrol ettiğiniz uzay gemisi, içeriden saldıran düşmanlarla karşı karşıya gelir. En başından itibaren, birkaç yavaş hareket eden, tek vuruşlu düşmanla karşılaşırsınız. Hepsini hızlıca öldür çünkü rakip her yenildiğinde enkaz bir ödül haline gelebilir. Onu elde ederken, uzay geminizin gücü artar. Başlamak için yalnızca birkaç mermi alabiliyorsanız, ne kadar çok toplarsanız, mermileriniz o kadar kalın ve güçlü olabilir. Daha güçlü bir rakip yaşamak anlamına gelir. Gerçekten de son derece kalabalıklar ve sizinle savaşmak için bir matris oluşturuyorlar. Sakin bir şekilde ilkeleri gözlemleyin ve belirleyin, ustaca ve hızlı hareket edin, zafer kesinlikle sizin bir parçanız olacaktır.

ALPHA MISSION II ACA NEOGEO APK for Android

Etkileyici görüntüler

ALPHA MISSION II‘nin klasik satış noktasından vazgeçmek istemiyorsanız, yayıncı hala eski fırça darbelerini ve renk sistemini koruyor. Yalnızca mevcut hücresel cihazlar için uygun hale gelen çözünürlük kalitesini yükseltin. Güven bana, bu video oyununa kesinlikle bayılacaksın. Hikaye boyunca, resimlere yönelik oyun, deneyimlemeye değer.

ALPHA MISSION II ACA NEOGEO APK İndir
ALPHA MISSION II ACA NEOGEO v1.0 APK (Menü, Sınırsız Nakit/Senet) indir 4

Şu anda, Google Enjoy mağazası ile ilgili olarak yeni ALPHA MISSION II tanıtıldı. Ancak uzay gemisini yükseltmenin ve her maçta ömrünü uzatmanın keyfini çıkarmak için sunduğumuz ALPHA MISSION II ACA NEOGEO APK varyasyonundan yararlanın. Sınırsız para özelliği, her şeyi inanılmaz derecede kolay bir şekilde denemenize yardımcı olacaktır.


İndir (47.4 M)

Artık indirmeye hazırsınız ALPHA MISSION II ACA NEOGEO ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSNK CORPORATION

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir