All Language Translate
All Language Translate

All Language Translate App v1.16 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Tüm Dil Çeviri Uygulaması, tüm dilleri basitçe çevirmek için bir uygulamadır. Kullanıcılar tüm sesleri doğrudan bu uygulamada çevirebilir.

Android Android Araçlar
5 ( 828 puan )
Fiyat: $0
İsim All Language Translate
Yapımcı Dream Edge Technologies
Tür Araçlar
Boyut 10MB
Versiyon 1.16
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
All Language Translate is the most famous version in the All Language Translate series of publisher Dream Edge Technologies
Mod Version 1.16
Total installs 1,000,000+

İndir (10MB)

Diyelim ki aynı anda birden fazla dil öğrenmek istiyorsunuz ya da birçok farklı dili tercüme etmek için birçok uygulama indirmeyi zahmetli buluyorsunuz. Bu durumda, All Language Çeviri Uygulaması sizin için mükemmel bir seçimdir. Dil öğrenecek ve çeviri için dilleri dönüştüreceksiniz. Ayrıca uygulama, akıllı bir OCR tarayıcı ile resimlerle metin çevirme işlevine de sahiptir.

Tüm Dil Çeviri Uygulaması

ÇEŞİTLİ DİLLERDE BENZERSİZ SES VE METİN ÇEVİRMENİ

Uygulamanın ana işlevi, tüm farklı dilleri çevirmektir. Bilinmeyen kelimeleri ve ifadeleri çeşitli dillerde bir sözlükte arayarak bir sözlük açmanız gerektiğinde size daha fazla zaman kazandırabilirsiniz. Bu akıllı uygulama ile çevirmek istediğiniz metni kopyalamanız ve herhangi bir dilde en hızlı çeviri sonuçlarını almanız yeterlidir.

Ayrıca uygulama, metni doğrudan sesli olarak da çevirebilir, böylece istediğiniz içeriği daha hızlı ve rahat bir şekilde kolayca değiştirebilirsiniz. İngilizce’den Hintçe’ye veya Arapça, İngilizce’den Fransızca’ya gibi tüm imzalı sesler veya ortak diller doğru çevrilebilir;… Uygulama, Benzersiz çeviri API’sini kullanır ve sesi tüm dillere dönüştürmek mümkündür. Ayrıca mevcut sesi sizin için metne çevirebilirsiniz.

Tüm Dil Çeviri Uygulaması

NİHAİ ÇOK DİLLİ KÜRESELLEŞME

Tüm Dil Çeviri Uygulaması, Çekçe, İspanyolca, Korece, Letonca, Portekizce, İsveççe, Felemenkçe gibi 100’den fazla farklı dile çeviri yapmanızı sağlayan uzman bir cümle çevirmenidir. Bu uygulamaya sahip olduğunuzda, kiralamanıza gerek kalmayacak. seyahat ederken bir tercüman veya rehber ve yine de bu dil tercüman aracıyla doğrudan iletişim kurabilir. Uygulamayı ilk önce metin, dil, ses ve sesi istediğiniz zaman doğrudan ücretsiz olarak çevirmek için kullanabilirsiniz.

Tüm Dil Çeviri Uygulaması

METNİ PROFESYONEL BİR ÇEVİRMEN KAMERASI İLE ÇEVİRİ

Görüntü çevirisi OCR tarayıcısının olağanüstü özelliği ile, herhangi bir metni doğrudan yakalayabilir veya telefonunuzdan mevcut bir görüntüyü alarak istediğiniz dile çevirebilirsiniz. Bu özel drama tüpü çeviri sistemi, bir kitabın, not defterinin, defterin veya not sayfasının herhangi bir sayfasındaki metni yakalayarak en doğru çeviri sonuçlarıyla istediğiniz dile mümkün olan en kısa sürede çevirecektir.

Tüm Dil Çeviri Uygulaması

ANA ÖZELLİKLER

– Kelimeleri, cümleleri ve cümleleri herhangi bir dilde kolayca çevirin.
– Sesli, sesli veya sesli mesajların veya kayıt dosyalarının diğer dillere mükemmel bir şekilde dönüştürülmesini sağlayın.
– Objektiften alınan görüntüleri veya metni doğrudan profesyonel bir çeviri OCR kamera kullanarak çevirin.
– Sözlükte, kelimeleri çevirmenize veya basitçe aramanıza yardımcı olacak referans kelimeler bulunur.
– Birçok farklı dile çeviri desteği: Fransızca, Felemenkçe, Danca, Çekçe,…


İndir (10MB)

Artık indirmeye hazırsınız All Language Translate ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir