Alight Motion
Alight Motion

Alight Motion v4.0.5 APK (Premium) indir 2022


Telefonunuzun düzenleme, fotoğraf ve video kırpma gibi görsel efektlerini ve özelliklerini oluşturmanız gerekiyorsa, Alight Motion APK 'ya bakın. Bu uygulama sizin için her şeyi yerine getirebilir ve fotoğraf kalitesi, özel efektler ve renkler açısın

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 227 puan )
Fiyat: $0
İsim Alight Motion
Yapımcı Alight Creative
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 70MB
Versiyon 4.0.5
MOD Premium
Orjinal Google Play
Alight Motion is the most famous version in the Alight Motion series of publisher Alight Creative, Inc.
Mod Version 4.0.5
  • Premium Kilidi Açıldı
  • Ücretli Aboneliğin Kilidi Açıldı
  • Filigran Yok
  • Facebook ile giriş
  • Eklenen XML Desteği (Paylaş düğmesi)

Telefonunuzun düzenleme, fotoğraf ve video kırpma gibi görsel efektlerini ve özelliklerini oluşturmanız gerekiyorsa, Alight Motion APK ‘ya bakın. Bu uygulama sizin için her şeyi yerine getirebilir ve fotoğraf kalitesi, özel efektler ve renkler açısından size birçok sürpriz getirebilir. Bu uygulamanın oyunculara sağladığı rahatlığın tadını çıkarabilmek için hemen indirin.

alight motion apk indir modkiwi com 1 alight motion apk indir modkiwi com 2

NET, BENZERSİZ GRAFİK TASARIM, NET VİDEO VE SES

Alight Motion APK , grafik tasarımından, titizlikle ve incelikle tasarlanıp inşa edilen ses sistemlerine kadar kullanıcılara birçok sürpriz getirecektir. Bu akıllı uygulama sayesinde son derece keskin ve profesyonel bir dizi görüntü elde edeceksiniz. Bu uygulama için görsel çeşitliliği oluşturan birçok farklı grafik katmanı vardır. Ayrıca, videolar ve tüm sesler kesintisiz ve kesintisiz olarak yüklenir. Sadece bu değil, bu videoları sanat anlayışınıza göre özgürce kırpabilir ve düzenleyebilirsiniz.

alight motion apk indir modkiwi com 3 alight motion apk indir modkiwi com 4

RENKLİ GÖRÜNTÜLERİ VE MOBİL CİHAZLARINIZDAKİ ETKİLERİ DÜZENLEYİN

Fotoğraflarınızı daha mükemmel ve muhteşem hale getirmek için fotoğrafları düzenlemeye ihtiyacınız varsa ve istiyorsanız. Bu uygulama istediğinizi yerine getirecek ve sizi son derece tatmin edecek ve derin bir izlenim bırakacaktır. Fotoğrafı özgürce düzenleme, aydınlatma veya karartma hakkına sahipsiniz, ayrıca fotoğraf rengini isteklerinize uygun hale getirmek için efektleri değiştirme hakkına sahipsiniz. Bunlar, görüntüyü ayarladıktan sonra gördüğünüzde size bir sürpriz yapacak; renkler hem tutarlı hem de çok keskin, sizi hayal kırıklığına uğratmama garantili.

FOTOĞRAFLARININ DAHA GÜZEL OLMASINA YARDIMCI OLACAK BİRÇOK FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ VAR

Buraya geldiğinizde, kullanıcılara fotoğrafları için en uygun çerçeveyi bulmaları için birçok seçenek sunan, birçok farklı tasarım ve renge sahip çok çeşitli fotoğraf çerçevelerini deneyimleyeceksiniz. Bu sayede fotoğrafı daha güzel hale getirecek, mükemmele yaklaştıracaktır. Ek olarak, kendi pürüzsüz eğrilerinizi önceden ayarlayabilir veya oluşturabilirsiniz. Bu, fotoğrafınızı daha benzersiz hale getirecektir.

alight motion apk indir modkiwi com 5 alight motion apk indir modkiwi com 6

KONTROL SİSTEMİ VE SONDAJ ETKİLERİ

Fotoğrafınızı daha fazla süslemek için kenarlık efektlerini kullanabilirsiniz; bu kenarlıklar fotoğrafı daha etkileyici ve canlı hale getirecektir. Kenarlığın yanı sıra, gölge de fotoğraf düzenleme sürecinde eşit derecede önemli bir etkidir. Benzersiz yapısı ve uygulamasıyla birçok kullanıcıyı derinden etkiledi. Ayrıca, kullanıcı tercihlerine bağlı olarak hızlı veya yavaş hıza göre hızlı ve anlık hareketleri de bulanıklaştırabilirler.

MP4 VİDEOLARI VEYA GIF’LER OLUŞTURUN

Bu akıllı uygulama sayesinde, görüntüleri entegre etmek için mp4 formatında videolar oluşturabilirsiniz. Bu aslında oldukça yeni ve birçok kullanıcıyı kendine çekti. Ayrıca resimlerin gif şeklinde oluşturulması da bir dizi grafik tasarıma zenginlik katmıştır. GIF resimleri istediğiniz içeriği iletir; sadece komik bir gif resmi aracılığıyla, diğerlerinin şimdiye kadar ifade ettiğiniz tüm içeriği ve duyguları anlamasını sağlar.

alight motion apk indir modkiwi com 7 alight motion apk indir modkiwi com 8

SONRAKİ KEZ KULLANMAK İÇİN FAVORİ ÖĞELERİ NASIL KAYDEDEREK BİLİN

Tüm düzenlemeleri yaptıktan ve tüm efektleri uyguladıktan sonra, efektleri nasıl kaydedeceğinizi ve benzersiz ve renkli görüntüler üreteceğinizi bilmelisiniz. Bunları kaldırmak zordur, ancak bu öğeleri daha sonra kullanmak üzere saklamak her zaman iyi fikirdir. Fotoğraflarınızda akıllı düzenlemeler yapmak için beyninizi kullanın, böylece çektiğiniz ilginç ve güzel görüntüleri gelecekte tekrar kullanmanız gerekebileceğinden saklayabilirsiniz. Ek olarak, uygulama düz renk ve otomatik degrade renklendirme sistemine sahiptir.

EN İYİ UYGULAMA OLUN VE TAMAMEN ÜCRETSİZ KULLANIN

Alight Motion’ın kullanımı ücretsizdir ve para harcamanıza gerek yoktur, ancak yine de tutkunuzu takip edebilirsiniz. Uygulamanın getirdiği temel özellikler ile oyun, kullanıcılar için daha çekici ve eğlenceli hale geldi. Ayrıca yaratıcılık, oyunculara bir kez deneyimleme konusunda çok fazla güven ve istek verdi. Kullanıcılar her yerde düzenleme için çıkarabilir, sanal yaşamlarını tatmin edebilir.

Bu uygulama, oyunculara keyifli bir eğlence verdi ve daha fazla deneyim kazanmalarına, fotoğraf düzenleme ile ilgili birçok konudan öğrenmelerine, tercihlerine uygun fotoğraf kolajlarına yardımcı oldu. Ayrıca bu uygulama tüm konular için geçerlidir; gerekirse herkes fotoğraf düzenlemeye katılabilir; uygulamanın getirdiği olağanüstü şeylerin tadını çıkarmak için lütfen şimdi yükleyin.


İndir (70MB)

Artık indirmeye hazırsınız Alight Motion ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir