Alien Food Invasion
Alien Food Invasion

Alien Food Invasion v1.2.8 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Alien Food Invasion size oyuncular ve uzaylılar arasındaki yoğun çatışmayı gösterecek. Tüm bu zorluklarla savaşmak için tüm becerilerinizi ve gücünüzü kullanın. Öğrenin ve müşteriler için daha değerli yemekler yaratın. Oyuncunun oyunda elde ettiği tü

Android Android Aksiyon
4 ( 455 puan )
Fiyat: $0
İsim Alien Food Invasion
Yapımcı Fun Flavor Games
Tür Aksiyon
Boyut 113M
Versiyon 1.2.8
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Alien Food Invasion is the most famous version in the Alien Food Invasion series of publisher Fun Flavor Games
Mod Version 1.2.8

Alien Food Invasion, sizi korkunç uzaylıları durdurmanız gereken heyecan verici bir maceraya götürüyor. Bu eşsiz bir aksiyon oyunudur; Oyuncu, uzaylılarla tüm dövüşleri yapmak için karakterini kontrol etmek zorunda kalacak. Uzaylılar, insanlığı yok etmek için dünyaya bir maceraya çıkıyorlar. Hadi başarısız bir macera yapalım ve hepimizin önünde teslim olmalarını sağlayalım.

Uzaylı Gıda İstilası

DÜZENSİZ AYAKLANMA

Gökyüzü devasa uçan dairelerle doluydu ve çevredeki herkes bu uçan dairelerin ne olduğu konusunda şaşkına döndü. Binanın duvarlarındaki garip şekillerden uzaylı uçan daireler sorumluydu. Uzaylılar dünyayı istila etmeye ve insanlığı köleleri yapmaya ilgi duyduklarını ifade ettiler. Bu savaşın başarısızlığının nedeni, durup dünyanın yok olduğunu göremememizdir.

Uzaylı Gıda İstilası

GÜÇLÜ MÜCADELELER

Oyun bize uzaylıları yok etmek için pratik silahlar sağlayacak ve oyuncular tüm bu silahları şiddetle savaşmak için kullanacak. Uzaylıların temel noktalarını ve zayıf yönlerini bulmak için takım arkadaşlarınız ve akrabalarınızla koordine olun. Ne zaman bir uzaylıyı yok etsek, alacağımız para önemli olacak. Hepsini yok etmek ve pasif bir konuma itmek için bizi motive etmeye devam ediyor gibi görünüyor.

Uzaylı Gıda İstilası

LEZZETLİ GIDA YARATIN

Oyunda hem uzaylılarla savaşmak hem de lezzetli yemekler yapmak gibi bir göreviniz var. Bu yemekler aç müşterilerden para kazanmanız için önemli bir faktör olacaktır. Daha da ilginci, menüyü zenginleştirmeye katkıda bulunacak birçok yeni yemek keşfedeceksiniz.

Bizi büyük bir cephanelikle desteklemek için oyunda daha fazla harika silah toplayın. Oyuncuların bir sonraki tura geçmeden önce oyunun belirlediği para miktarına ulaşmaları gerekir. Savaş için inisiyatif oluşturmak için silahlar ve güçlendirme yükseltmeleri yapın.

Uzaylı Gıda İstilası

ANA ÖZELLİKLER

  • Uzaylıların sırlarını ortaya çıkarın ve tüm kaynaklarını yok edin.
  • Tüm uzaylıları yok edebilmek için gizemli silah yükseltmeleri yapın.
  • Değerli ödüller almak için savaşlar yapın ve çok sayıda uzaylıyı yok edin.
  • Dışarıdan pratik kazançlar elde etmek için lezzetli yemekler yaratın.
  • Oyunun hayata geçmesine katkıda bulunmak için oyun tarafında gerekli tüm özellikleri kullanın.


İndir (113M)

Artık indirmeye hazırsınız Alien Food Invasion ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanFun Flavor Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir