Alien: Blackout
Alien: Blackout

Alien: Blackout v2.0 APK + OBB indir (Sonsuz Enerji) 2022


Alien: Blackout'ta uzay gemisinde kapana kısıldığında canavarlardan kaçmak için tüm zekası ve taktikleriyle . Katılımcılar, şiddetli düşmanların avlarından kaçmaya çalışırken nefes kesici dramatik maçlar yaşayacaklar. Weyland-Yutani adlı uzay istasyo

Android Android Macera Oyunları
5 ( 485 puan )
Fiyat: $0
İsim Alien: Blackout
Yapımcı D3 Go!
Tür Macera Oyunları
Boyut 31M
Versiyon 2.0
MOD Sonsuz Enerji
Orjinal Google Play
Alien: Blackout is the most famous version in the Alien: Blackout series of publisher D3 Go!
Mod Version 2.0
Total installs 500,000

İndir (31M)

Alien: Blackout’ta uzay gemisinde kapana kısıldığında canavarlardan kaçmak için tüm zekası ve taktikleriyle . Katılımcılar, şiddetli düşmanların avlarından kaçmaya çalışırken nefes kesici dramatik maçlar yaşayacaklar. Weyland-Yutani adlı uzay istasyonu, tipik olarak Xenomorph’ların görünümü olan bir dizi korkunç youkai’nin saklanma yeridir. Kullanıcılar, oyunun sunduğu son derece heyecan verici görevlerin üstesinden gelirken cesur seçimler yapmak zorunda kalacaklar.

Uzaylı: Karartma

WEYLAND-YUTANI UZAY İSTASYONUNDA KAYIP

Eşsiz bir korku aksiyon oyunu olarak, Alien bağlamından başlayarak, oyuncuları oyunun getirdiği korku seviyesinden korkuttu. Katılmaya başladıklarında oyuncular son derece karanlık ve korkutucu bir uzay istasyonunda görünecekler. Aynı zamanda, oyuncunun karşısında muazzam güce sahip efsanevi uzay canavarı var.

Bu canavarın yıkıcı gücü, oyuncunun her zaman sakin kalmasını ve serin bir kafaya sahip olmasını gerektirir. Ancak, üst düzey aksiyon korku türü hakkında tutkulu olanlar için bu harika bir deneyim. Weyland-Yutani uzay istasyonunda kaybolduklarında, oyuncular buradan kaçmanın ve canavarların kovalamacasından kaçınmanın bir yolunu bulmak zorunda kalacaklar. Katılımcılar, takım arkadaşlarıyla birlikte bu zorlu zorluğun üstesinden geldiğinde yalnız olmayacaklar. Katılımcıların ekipleri uzun vadeli planlar oluşturacak ve ekip üyeleri tehlikede olduğunda birbirlerini destekleyecektir.

Uzaylı: Karartma

ÖMÜR BOYU SEÇENEKLER

Ölümlü yarış boyunca, oyuncular sürekli olarak güçlü canavarların korkusundan kaçıyorlar. Oyunun canlandırdığı canavarların asla yorulmadığı ve görevi gerçekleştirmek için yolculuk boyunca katılımcılarla yarıştığı söylenebilir. Tehlikeyle karşı karşıya kaldıklarında, oyuncuların uğraşması gereken şey hayati kararlar vermektir. Katılımcılar, diğerlerinin güvenliğini sağlamak için ekip üyelerinden birini feda etmeyi seçmek zorunda kalacaklar. Gemide hala mevcut olan kontrol cihazlarına dayanarak, oyuncular zorlukların üstesinden kolayca gelecekler. Gücün yanı sıra, oyuncuların kendilerini son derece titiz gözlem becerileriyle donatmaları gerekir, çünkü canavarlar her zaman beklenmedik bir şekilde mümkün olduğu kadar ortaya çıkacaktır. Canavarlar uzay gemisinin içinde her yerde ortaya çıkıyor, belki önünüzde ya da aniden arkanızda saldırmak için duruyorlar.

Uzaylı: Karartma

HER SEVİYEDE SAVAŞ MÜCADELE

Alien, katılımcılara son derece beklenmedik ve benzersiz deneyimler getiriyor. Kazanan olmak ve vahşi canavarlardan kurtulmak için oyuncunun oyunun getirdiği 7 seviyeyi geçmesi gerekecek. Oyundaki her seviye, katılımcılara hem korkutucu hem de çekici olan farklı canavarlar getirecek. Oyunun sonlarına doğru seviyeler için canavarların gücü ve dehşeti artıyor. Oyun, katılımcıların çok sakin olmasını ve her durumla yüzleşmesini gerektirir.

Oyuncular, oyun sırasında topladıkları silahları bu canavarlarla savaşmak için kullanabilirler. Tüm kararlarda, katılımcıların emin ve kararlı olmaları gerekir; aksi takdirde sonuçlar, gemide kaybolan takım arkadaşlarını da etkileyecektir. Her karardaki herhangi bir hata, karakterin ömrünü ve tüm ekibin başarısını etkileyecektir.

Uzaylı: Karartma

UZAY GEMİSİNDE MEVCUT ÖZELLİKLERDEN FAYDALANIN

Alien’da görevleri tamamlamak için oyuncuların içinde kayboldukları uzay gemisinde bulunan özellikleri gözlemlemeleri ve bunlardan yararlanmaları gerekir. Katılımcılar, canavarların görünümünü ve hareketini gözlemlemek için kameraya güvenebilirler.

Sağlanan görüntüler aracılığıyla oyuncular, canavarları son derece korkunç bir güçle yenmek için kendi taktiklerini oluşturabilirler. Ek olarak, oyunculara ayrıca, takım arkadaşlarıyla kolayca iletişim kurabilecekleri ve gerektiğinde takım arkadaşlarına yardım edebilecekleri gemideki alanların sisteminin bir haritası da verilir. Telsizler aracılığıyla oyuncular ve takım arkadaşları bilgi alışverişinde bulunabilir ve makul ve etkili stratejiler oluşturabilir. Uzay gemisi ayrıca oyuncuların tehlikeli alanları belirlemesine yardımcı olmak için bir uyarı ses sistemi de getiriyor.

Çok anıtsal bir uzay gemisi inşa etme yatırımı ile oyun, deneyimlerken katılımcılara en özgün duyguyu getiriyor. Canavarlardan gelen dramatik ve çekici kovalamacalarla bir araya gelen oyuncular, oyunun getirdiği korku unsurundan dolayı memnun kalacaklar. Kazanan olmayı planlayan güçlü ve zeki bir kadın karaktere dönüşün. Takım arkadaşlarının hayatını kurtarmak için bir dizi büyük canavarın önünde dururken sürekli olarak korkunun üstesinden gel. Alien, katılımcılara en canlı ve benzersiz korku aksiyon oyunu deneyimini yaşatmayı vaat ediyor.


İndir (31M)

Artık indirmeye hazırsınız Alien: Blackout ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir