Alice's Resort
Alice's Resort

Alice’s Resort v1.1.34 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Alice's Resort, Alice ve arkadaşlarının başarısız işinin hikayesinden inşa edilmiştir, her şeyin düzeltilmesi gerekiyor ve onu tamamlamak için rol yapacaksınız. Bu aktivitenin gerçekleşmesi için gereken kaynak sayısı bulmacanın ödülüdür. Oyuncular, g

Android Android Macera Oyunları
4 ( 985 puan )
Fiyat: $0
İsim Alice's Resort
Yapımcı WePlay Word Games
Tür Macera Oyunları
Boyut 148MB
Versiyon 1.1.34
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Alice's Resort is the most famous version in the Alice's Resort series of publisher WePlay Word Games
Mod Version 1.1.34
Total installs 1,000,000+

İndir (148MB)

Alice’s Resort, Alice ve arkadaşlarının başarısız işinin hikayesinden inşa edilmiştir, her şeyin düzeltilmesi gerekiyor ve onu tamamlamak için rol yapacaksınız. Bu aktivitenin gerçekleşmesi için gereken kaynak sayısı bulmacanın ödülüdür. Oyuncular, geleneksel kelime eşleştirme oyununu eşleştirmek ve çözmek için zekayı kullanmalıdır. Güncellenmiş sürüm, görüntüleri, grafik teknolojisini ve oyuncularla bağlantı kurmak için bir arayüzü destekleyecektir.

Alice'in Tatil Yeri – Kelime Oyunu

ESNEK ALFABE KONTROLÜ

Alice’s Resort bulmacalarının zorluklarının üstesinden gelmek için oyuncuların kurallarını anlamaları gerekir. Her şeyden önce, tam anlamlı kelimeler olmaları için kelimeleri birleştirmeniz gerekir. Düzenleme dikey veya yatay olarak gerçekleşir; ancak, en hızlı şekilde tamamlamak için lütfen her kutuda belirtilen harf sayısına dikkat edin. Oyun ekranındaki ek yardım kutuları, zorluklar ortaya çıkarsa size daha fazla yardımcı olacaktır.

Ek bulmaca ile birlikte gelen bonus muazzamdır ve eğer gizli bulmacayı bulabilirseniz, yeni dekorasyonlar satın almak için daha fazla fırsatınız olacak. Toplanan kaynaklar, odalarda yeni eşyalar satın almak için kullanılacaktır. Oyunun zorluğunun üstesinden gelmenize yardımcı olan diğer aktiviteler, arkadaşlarınızla paylaşmak veya tam tersi, bir teklifleri olduğunda onlara yardımcı olmaktır.

Alice'in Tatil Yeri – Kelime Oyunu

harabelerden HER ŞEYİ YENİDEN İNŞA ETMEYE BAŞLAYIN

Harap otel alanına geçerken, oyuncunun iç mekanı değiştirebilmek için her bir nesneye tek tek dokunması gerekiyor. Alice’s Resort, çarpıcı dekoratif desenleri sayesinde harabelerden kurtulabilir ve eskisinden daha güçlü hale gelebilir. Tesisin ziyaretçileri ilginizi çekebilecek heyecan verici hikayeler getirecektir. Oradan, hikayeyi ortaya çıkarmak için komşu adalara geziler yapın.

Yavaş yavaş farklı sırlar ortaya çıkıyor, Alice’s Resort’un düşmek için epeyce nedeni var ama bunun olmasını engelleyeceksiniz. Temizlik yaparken yorgun, yeni eşyalar görünce mutlu anlar ve misafirleri ziyaret ederken kameraya kaydedilecek. En canlı görüntüleri destekliyoruz ve sanki gerçek hayattaki bir oteli yönetiyormuşsunuz gibi geliyor.

Alice'in Tatil Yeri – Kelime Oyunu

TESİS İLE MUTLU ANLAR

Alice’s Resort herkesin kutlamasının bir parçasıdır; tahtadan yapbozlar yapın ve bugün eşleştirmeye başlayın. Etkinlik sırasında özel ödüller ve teklifler sunulacak. Her nesnenin değiştirmek için üç farklı seçeneği olacak ve odayı dekore etmek için birçok stilden birini seçebilirsiniz. Bulmaca içeriğini yenilemeye ve bulmaca için daha zor seviyeler sağlamaya devam edeceğiz. Deneyin ve yorumunuzu aşağıya bırakın!

Alice'in Tatil Yeri – Kelime Oyunu

ANA ÖZELLİKLER

  • Tesisin inşa edildiği adanın gizemini çözün ve heyecan verici konukları ağırlayın.
  • Bulmaca meydan okumasını üstlenin ve anlamlı kelimeler oluşturmak için eşleştirmeye başlayın.
  • Yeni ekleyin ve tesisi temizleyin, geçmişten gelen ihtişamı yeniden kazanın, her şeyi harabelerden inşa edin.
  • Bulmaca ödüllerinden çeşitli güzel aletler arasından seçim yapın.
  • Oyunun çevrimiçi kamerasında unutulmaz anları gözden geçirin.


İndir (148MB)

Artık indirmeye hazırsınız Alice's Resort ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir