Alfa TV PRO
Alfa TV PRO

Alfa TV Pro APK v2 (Reklamsız) indir 2022

Alfa TV Pro APK indirAlfa TV Pro APK film, dizi ve diğer içerikleri izlemeyi sevenler için vazgeçilmez oldu. Mobil uygulama, kullanıcıların internetten TV programlarını, IP TV kanallarını ve canlı yayınları izlemelerine olanak sağlıyor.Birçok yapımcı

Android Android Eğlence
5 ( 671 puan )
Fiyat: $0
İsim Alfa TV PRO
Yapımcı Pandabox
Tür Eğlence
Boyut 64MB
Versiyon v2
MOD Reklamsız
Orjinal Google Play
Alfa TV PRO is the most famous version in the Alfa TV PRO series of publisher
Mod Version v2

Alfa TV Pro APK indir

Alfa TV Pro APK film, dizi ve diğer içerikleri izlemeyi sevenler için vazgeçilmez oldu. Mobil uygulama, kullanıcıların internetten TV programlarını, IP TV kanallarını ve canlı yayınları izlemelerine olanak sağlıyor.

Birçok yapımcı tarafından yayınlanan TV uygulamaları arasında kullanıcılar hangi uygulamayı seçeceklerini bilmiyorlar. Kullanıcılar, içerik yayınlarken veya görüntülerken reklam görmek istemez ve zengin içerik koleksiyonuna kolay erişim için çaba gösterir. Bu özellikleri yakalayan bir mobil uygulama olan Alfa TV Pro, kullanıcılarına sunduğu kaliteli hizmetler nedeniyle ilgi görüyor.

Pandabox tarafından oluşturulan Alfa TV Pro APK uygulaması, akıllı telefonunuzda ücretsiz canlı IPTV kanallarını izlemenizi sağlar.

 

Alfa Tv Pro Apk 1

Alfa TV Pro APK Son Sürüm

Alfa TV Pro APK, en güzel ve en çok kullanılan çevrimiçi eğlence platformu. Bu güzel uygulama tamamen Alfa TV ekibi tarafından desteklenmektedir. Bugüne kadar, binlerce İnternet IPTV kanalı akış için kullanılabilir.

Çevrimiçi olarak sunulan eğlence kaynaklarının çoğunun üstün kabul edilir. Bu, bu platformlara erişmek için bir Premium abonelik gerektiği anlamına gelir Ortalama bir cep telefonu kullanıcısı için pahalı ve uygun fiyatlı olarak kabul edilir.

Alfa TV Pro APK Reklamsız

Ancak, fanın ihtiyaç ve gereksinimlerini göz önünde bulundurarak. Geliştiriciler, sonsuz IPTV kanallarına anında erişim sağlayan bu yeni çevrimiçi uygulamayı başlatmayı başardılar. Sadece en son APK dosyasını indirin ve sınırsız internet kanallarına erişimin keyfini çıkarın.

IPTV kanallarına doğrudan erişim ile geliştiriciler, videoya bu özel bölümü eklediklerini iddia ediyorlar. Evet, Android kullanıcıları artık videoya erişebilir ve bireysel olarak izleyebilir. Videolar ve diziler dahil.

Bu programla ilgili en iyi şey, ayrıntılı bir gösterge panosu sağlamasıdır. Hayranların filmler ve diziler hakkında net ayrıntılar alabileceği yer. Ayrıntılı aktörler, yönetmenler, senaristler ve diğer gerekli ekip üyelerini içerir.


İndir (64MB)

Artık indirmeye hazırsınız Alfa TV PRO ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir