Alchemy Merge
Alchemy Merge

Alchemy Merge v2.0.23 APK + MOD (Sınırsız İpuçları) indir 2022


Alchemy Merge - Puzzle Game, oyuncuları gizemli dünyayla ve bir simyagerin göreviyle tanıştırır. Bu yere ayak bastığınızda, doğadan, cennetten ve dünyadan temel unsurlarla dolu bir laboratuvara girmiş gibi hissediyorsunuz. Özellikle ateş, su, toprak

Android Android Bulmaca
4 ( 610 puan )
Fiyat: $0
İsim Alchemy Merge
Yapımcı Pavel Ilyin
Tür Bulmaca
Boyut 7MB
Versiyon 2.0.23
MOD Sınırsız İpuçları
Orjinal Google Play
Alchemy Merge is the most famous version in the Alchemy Merge series of publisher Pavel Ilyin
Mod Version 2.0.23
Total installs 1,000,000+

İndir (7MB)

Alchemy Merge – Puzzle Game, oyuncuları gizemli dünyayla ve bir simyagerin göreviyle tanıştırır. Bu yere ayak bastığınızda, doğadan, cennetten ve dünyadan temel unsurlarla dolu bir laboratuvara girmiş gibi hissediyorsunuz. Özellikle ateş, su, toprak ve hava olmak üzere dört elementi yarattıktan sonra başarılı olan bir öğretmenin öğrencisisiniz. Göreviniz, mümkün olduğunca çok öğeyi keşfetmeye ve keşfetmeye devam etmesi için ustayı hayal kırıklığına uğratmamaktır.

Simya Birleştirme — Yapboz Oyunu

SİMYAİST ÖĞRENCİ MİSYONU

Hırslı bir özel simyacı, Alchemy Merge’e entegre etmeniz gereken karakterin sınırı değildir. Gurunuz, aynı zamanda dünyevi yerin temel temeli olan en önemli faktörleri çürütmede ustadır. Ateş, su ve hava sayesinde, bundan sonra oyuncular onu sürekli geliştirecek ve öğretmenlerini bile aşan başarılar yaratmak için daha fazla yeni yaratıcı formüller inşa edecekler.

Aslında yapacağınız her şey ya da keşfetmek üzere olduğunuz tarifler bu keşif yolculuğunun nihai amacı değil, simyanın uzun süredir gömülü olan sırlarını temiz bir şekilde çözmeniz gerekiyor. Oyuncular, yeni başarılar oluşturmak için ekranda görünen tüm öğeleri birleştirebilir. O zaman burada benzersiz tariflerin kilidini açmak için anahtarı almaktan çekinmeyeceksiniz.

Simya Birleştirme — Yapboz Oyunu

YENİ TEHLİKELİ VEYA GÜVENLİK FORMÜLÜNÜ BULUNMAK

Alchemy Merge, bununla da kalmıyor, aynı zamanda insanlar da dahil olmak üzere canlıların yaşamlarına zararlı birçok farklı türde şifalı bitki ve zehir icat etmenize izin veriyor. Bu nedenle, onu oluştururken çok dikkatli olmalısınız, aksi takdirde sonuçlar son derece ciddi ve öngörülemez olacaktır. Ayrıca, melezler oluşturmak için test tüplerinde zaten mevcut olan genetikten yeni bitkiler ve hayvanlar yaratacak bir süper gücünüz de var.

Simya Birleştirme — Yapboz Oyunu Simya Birleştirme — Yapboz Oyunu

ÇOKLU TARAFLARIN KOMBİNASYONU

Ancak, şimdi soru şu: Bu kadar dikkate değer başarılar nasıl yaratılabilir? Zor mu, değil mi? Alchemy Merge, kendinizle savaşmanız için size kolaydan zora kadar birçok zorluk sunar. İki, hatta üç öğe seçeceksiniz ve bunları bir araya getirmeniz önemli değil. Bekleyelim ve sonuçlarınızın ne kadar farklı ve heyecan verici olduğunu görelim.

Sadece bu değil, Alchemy Merge’de özel tarifler oluşturabilirsiniz. Buradaki eşsiz şey, yemeğin balık, et veya yeşil sebzeler gibi taze malzemelerden yapılmaması, ancak yiyeceklerin bilimde araştırma ve mantık temelinde oluşturulmasıdır. Bunu duymak bile içimde bu eşsiz laboratuvarda hemen uygulamaya geçme isteği uyandırıyor. Örneğin, su ve ateşi birleştirerek buhar oluşturabilirsiniz. Balık ve çeşmenin ahenkli kombinasyonunun yanı sıra, sonuç güzel bir balina olacaktır.

– Yüzlerce yaratıcı tarif fethetmeni bekliyor.
– Gerçek simyanın klasik oynanışı sizi yarı yolda bırakmayacak.
– Son derece sezgisel grafik sistemi, oyuncuları enerji dolu ve yaratıcı bir netlik sağlar.
– Fikirleriniz çok kısa olduğunda hemen kombinasyon önerileri alacaksınız.
– Her ev için sınırsız akıllı öneri.


İndir (7MB)

Artık indirmeye hazırsınız Alchemy Merge ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir