Airport City
Airport City

Airport City v8.30.34 APK MOD (Sınırsız Para) 2022


Airport City APK ulaşım yöneticisi, her yaştan oynayabileceği ve indirmesi tamamen ücretsiz olduğu için çok deneyime sahip oyunlardan biridir. Simülasyon oyunlarında güçlü yanları olan bir oyun şirketi olan Game Insight tarafından sağlanan bu oyun. B

Android Android Simülasyon
5 ( 975 puan )
Fiyat: $0
İsim Airport City
Yapımcı Game Insight
Tür Simülasyon
Boyut 153MB
Versiyon 8.30.34
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Airport City is the most famous version in the Airport City series of publisher Game Insight
Mod Version 8.30.34
Total installs 10,000,000+

İndir (153MB)

Airport City APK ulaşım yöneticisi, her yaştan oynayabileceği ve indirmesi tamamen ücretsiz olduğu için çok deneyime sahip oyunlardan biridir. Simülasyon oyunlarında güçlü yanları olan bir oyun şirketi olan Game Insight tarafından sağlanan bu oyun. Bu simülasyon dünyasına gelirken, platformda heyecan verici noktaları deneyimlemenin, çalışma hissinin tadını çıkaracaksınız. Bununla da kalmayıp uçağınızı doğrudan kontrol edebilir, bir zamanlar hayalini kurduğumuz topraklara gidebilirsiniz. Bu uçuşa gelince, üretici bu oyunun hizmetlerinden memnun kalabilmeniz için en iyisini yapacak.

Airport City ulaşım müdürü

OYUN BECERİLERİ SENİ DONANIMLAR

Airport City ulaşım müdürünün uçuşuna girdiğinizde, uçuş becerilerinizi veya havacılık ordusuna nasıl komuta ettiğinizi ücretsiz olarak test edeceksiniz. Daha sonra daha fazla havalimanı geliştirebilir ve kendi özel jet koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz.
İkincisi, bu dünyanın tüm faaliyetlerini kontrol eden bir iş adamı olarak çalışacaksınız. Ana görev, şehri inşa etmek ve yükseltmek, havaalanını korumak veya gelecek planlarını uygulamak için kendi tarzı ve kârı olan bir dünyaya dönüştürmektir.

Eşsiz inşaat ve dekorasyona sahip birçok binayı içeren bu, oyun oynamaya en istekli iş adamlarının turistik yerlerinden biridir. Buraya girdikten sonra, daha fazla müşteri çekmek ve kar elde etmek için turistik yerlerinizi düzenli olarak onarmanız ve yükseltmeniz gerekir. Sadece bu değil, aynı zamanda lider olmanız ve uluslararası bir trafik rotasını yönetmeniz gerekiyor.

Airport City ulaşım müdürü

ARKADAŞLAR ARASINDA ETKİLEŞİM YARATIN

Airport City ulaşım yöneticisinde, sizinle aynı fikirde olan arkadaşlarınızla tanışabilir ve etkileşimde bulunabilirsiniz. Buradaki oyuncular çok çeşitlidir ve bazı insanlar, uçaklara büyük ilgi duydukları veya bir kez ziyaret etmek istedikleri toprakları keşfetmek için kendi özel jetlerini uçurmayı sevdikleri için katılırlar… Siz de oyuna katılabilirsiniz. Önemli etkinliklere katılırlar. Dayanışmayı artırabilmek için sağlam bir ittifak oluşturun ve gelecek projelere hizmet etmek için biraz para toplayın.
Ayrıca onları heyecanlı yolculuklarınıza katılmaya, yeni şeyler deneyimlemeye, hatıra olarak birlikte birkaç fotoğraf çekmeye davet edebilirsiniz. Elbette, bunlar hayatınızın en unutulmaz gezileri.

Airport City ulaşım müdürü

OYUNA KATILIRKEN BÜYÜK ŞEYLER

Airport City ulaşım yöneticisine gelince, sadece uçuşlara katılmakla kalmayacak, oyuncular oyundan harika talimatlar alacaklar. İlk adımlardan itibaren size uçuşun kuralları öğretildi ve oyuncuya uçağın nasıl kullanılacağı gösterildi. Oyun sırasında, hedefi herhangi bir yere ayarlamanız yeterlidir, ardından rotayı ve uçmanın en makul yolunu gösterecektir. Sadece uçakta oturmanız, oyunun net bir şekilde özetlediği işlemleri takip etmeniz gerekiyor.

Airport City ulaşım müdürü

HAVALİMANI BÜYÜKLÜĞÜNÜN GENİŞLETİLMESİ

Yeterince para kazandıktan sonra boş araziyi farklı yerlere çevirebilirsiniz. Örneğin, daha fazla otel zinciri, restoran zinciri ve diğer lüks hizmetler açıyorsunuz. Orada, yatırımcıların dikkatini çekerek arkadaşlarınızı özgürce davet edebilirsiniz. Daha fazla şube açmanıza, karı artırmanıza yardımcı olmalarına izin verin ve oyuncular aynı zamanda birçok farklı havalimanı lokasyonunun kralı olabilirler. Gelin, Airport City ulaşım müdürünün mükemmel hizmetlerini deneyimleyin!


İndir (153MB)

Artık indirmeye hazırsınız Airport City ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGame Insight

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir