AirFighters
AirFighters

AirFighters v4.2.5 APK MOD (Kilitsiz Uçaklar) indir 2022


AirFighters APK ilginç taktik görevlerle size birçok heyecan verici deneyimler sunan bir oyundur. Bu oyunda, karada, denizde veya havada, hava kuvvetleri uçaklarını kontrol eden ve savaş alanlarında düşmanları yok eden bir lider rolünü üstleniyorsunu

Android Android Simülasyon
4 ( 236 puan )
Fiyat: $0
İsim AirFighters
Yapımcı RORTOS
Tür Simülasyon
Boyut 117MB
Versiyon 4.2.5
MOD Kilitsiz Uçaklar
Orjinal Google Play
AirFighters is the most famous version in the AirFighters series of publisher
Mod Version 4.2.5

İndir (117MB)

AirFighters APK ilginç taktik görevlerle size birçok heyecan verici deneyimler sunan bir oyundur. Bu oyunda, karada, denizde veya havada, hava kuvvetleri uçaklarını kontrol eden ve savaş alanlarında düşmanları yok eden bir lider rolünü üstleniyorsunuz. Binlerce görev ve eğlence gelip keşfetmenizi bekliyor.

airfighters apk indir modkiwi com 1

GERÇEK DÜNYA HARİTASI VE DETAYLI SEYAHATLER

AirFighters ile oyuncular, gerçekçi bir şekilde sağlanan ve dünyadaki herhangi bir yeri görmeyi kolaylaştıran ve zamandan tasarruf sağlayan doğru bir dünya haritası aracılığıyla dünyayı keşfedebilir ve dünyaya gözlerini açabilir. Ayrıca 500’den fazla havalimanını her yerde en detaylı ve spesifik şekilde takip edebileceksiniz. Dahası, sunulan en belirgin binden fazla rota ile. Ayrıca hava durumunu uçak tarafından desteklenen basit bir şekilde bileceksiniz.

airfighters apk indir modkiwi com 2

KENDİNİZİ DENEYİN VE BİRÇOK ZORLUKLA KARŞILAŞIN

AirFighters APK şansınızı denemeniz için birçok fırsat yaratacaktır. Cesur ve kararlı bir insansın, bu yüzden ne kadar zor olursa olsun yolunda duramaz. Her gün birçok farklı görev alacaksınız. Atanan her görev zamanında tamamlanmalıdır ve size en zor görevleri verirler. Burada düşmanın ana uçakları insanlara saldırmanın ve onlara zarar vermenin yollarını bulacaktır. Bunun devam etmesine izin veremezsiniz, ancak birlikte savaşmak için ayağa kalkmalı, harekete geçmeli ve hava kuvvetleri uçaklarını kontrol etmelisiniz.

airfighters apk indir modkiwi com 3

SİZE BÜYÜK BİR SİLAH HAZİNE VERİN

Bu oyunda silah hazırlama derdiniz yok çünkü düşmanla yapacağınız savaşlarda kullanmak üzere binlerce ateşli silah toplamanız için sizi bekliyor. Oyun, daha fazla yeni ve değerli bilgiyi deneyimlemenizi ve öğrenmenizi sağlayan altı farklı mod içerir. Düşmanlarınızı yenmenize yardımcı olacak yeni silahların kilidi açılacak. Ayrıca, geçici barınak olarak bir uçak gemisi veya havaalanı kullanma hakkınız vardır.

airfighters apk indir modkiwi com 4

KENDİNİZE GİZLİ BİR TESİS YAPIN

Kendinize gizli bir üs inşa etmek için dünyanın herhangi bir yerini seçin. En düşünceli ve en akıllı stratejileri tartışmamıza ve geliştirmemize yardımcı olacak yer burasıdır. Oradan, hava kuvvetleri uçakları tarafından yer hedefleri olan görevleri gerçekleştirmek için bunları uygulayın. Kontrolü elinize alın ve savaşçıları en güçlü şekilde yok edin.

airfighters apk indir modkiwi com 5

PLAKALARIN ÖZELLİKLERİ

Her uçağın son derece titiz ve detaylı bir şekilde tasarlanıp monte edildiği söylenebilir. Bu uçakların performansı oldukça gerçekçi ve oyuncuya gerçek hayattaymış hissi veriyor. Ayrıca kokpitteki aksesuarları en modern ve seçkin hale getirmek için geometriden faydalanabilirsiniz. Lütfen uçağı rahatça kontrol edin, doğru yönü bilin. Savaş sürecine hizmet etmek için yakıt eklemeyi unutmayın. Önemli olan uçsuz bucaksız ve farklı fonksiyonlarla dolu bir uçakta favori bir uçak seçme hakkınız olmasıdır. Eğlenceyi artırmak ve hayattaki tüm yorgunluğu azaltmak için lütfen arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı bu oyuna katılmaları için tanıtın.


İndir (117MB)

Artık indirmeye hazırsınız AirFighters ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir