AirBrush: Kolay Foto Editörü
AirBrush: Kolay Foto Editörü

AirBrush v4.19.1 APK (Premium) indir 2022

AirBrush APK, doğrudan telefonunuzda size profesyonel bir resim düzenleyici getirecektir. Bir fotoğrafçı, bir fotoğraf editörü iseniz ve her zaman telefonunuzda en iyi fotoğraf editörüne ihtiyacınız varsa, bu uygulama oldukça uygun olacaktır. Bu uygu

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 644 puan )
Fiyat: $0
İsim AirBrush: Kolay Foto Editörü
Yapımcı PIXOCIAL TECHNOLOGY (SINGAPORE) PTE. LTD.
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 90MB
Versiyon 4.19.1
MOD Premium
Orjinal Google Play
AirBrush: Kolay Foto Editörü is the most famous version in the AirBrush: Kolay Foto Editörü series of publisher PIXOCIAL TECHNOLOGY (SINGAPORE) PTE. LTD.
Mod Version 4.19.1

AirBrush APK, doğrudan telefonunuzda size profesyonel bir resim düzenleyici getirecektir. Bir fotoğrafçı, bir fotoğraf editörü iseniz ve her zaman telefonunuzda en iyi fotoğraf editörüne ihtiyacınız varsa, bu uygulama oldukça uygun olacaktır. Bu uygulama ile olağanüstü profesyonel ve kullanıcı dostu resim düzenleme özelliklerine erişebileceksiniz. Uygulamaya kendi fotoğrafınızı koymayı deneyin ve mükemmel sonuçlar elde edin.

airbrush apk indir modkiwi com 1 airbrush apk indir modkiwi com 2

İNSAN ÖZELLİKLERİNİ DÜZENLEME

Fotoğrafçıların sıklıkla hedef aldığı konulardan biri de portredir. Ancak kimse mükemmel bir güzelliğe sahip değildir ve herkes kendini daha güzel kılmak için fotoğraflarındaki bazı kusurları düzeltebilmek ister. Kullanıcıların bu temel ihtiyacını anlayan uygulama, portreler için birçok özel düzenleme özelliği ekledi.

İlk bahsedilecek şey kesinlikle birçok insanın yüzünde çokça var olan sivilce ve morluklar olacaktır. Bu uygulamaya gelince, sadece birkaç hafif dokunuşla morluklar veya sivilceler hızla çözülecektir. Yüzünüzdeki kusurları giderdikten sonra artık kendinize yeni, ışıl ışıl bir cilde kavuşabilirsiniz. Sadece birkaç kaydırma ile değişikliği hemen görebileceksiniz. Yüzünüzün cildinize gerçekten ne yakıştığını görmeye çalışın ve ardından yüzünüzü her zamankinden daha parlak hale getirmek için biraz allık ekleyin.

airbrush apk indir modkiwi com 4 airbrush apk indir modkiwi com 3 airbrush apk indir modkiwi com 5

HER KULLANICI İÇİN TEMEL DÜZENLEME ÖZELLİKLERİ

Uygulama üreticileri, en profesyonel görüntü düzenleme uygulamasını oluşturabilmek için temel düzenleme özelliklerinin de en iyi yatırıma ihtiyacı olduğunu fark ettiler. Bu nedenle, uygulama birçok temel düzenleme özelliğini entegre etti ve herhangi bir kullanıcı onu hızlı bir şekilde kullanabilir. Selfie’lerle, birkaç kaydırma hareketiyle fotoğrafınızın farklı alanlarını tamamen rötuşlayabilecek, inceltebilecek, uzatabilecek veya şekillendirebileceksiniz.

Bununla birlikte, gerçek zamanlı görüntü düzenleme özelliği de gündelik fotoğrafçılar için kullanışlı bir özellik olacak. Kullanıcının temel işi, sadece bu özelliği başlatmak, fotoğraf parametrelerini filtreye göre düzenlemek ve fotoğrafı çekmeden hemen önce diğer birçok şeyi yapmak olacaktır. Gerçekten tatmin edici bir görüntüyü hizaladıktan sonra, çek düğmesine basmanız yeterlidir; cihazınıza kaydedilen görüntü, düzenleme sırasındaki efektlere ve filtrelere sahip olacaktır.

PROFESYONEL KULLANICILARIN KULLANABİLECEĞİ BAZI GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER

Temel fotoğraf düzenleme özelliklerine ek olarak, bazı kullanıcıların çalışmalarını desteklemek için gelişmiş özelliklere ihtiyacı olacaktır. Ve kullanıcıların farklı gereksinimleri sayesinde, uygulama, farklı düzenleme işlerini optimize etmek için profesyonel özellikler ekledi. Bunlardan biri, fotoğraflarınızın derinliğini artırma yeteneğidir. Fotoğrafınız arka planı bulanıklaştırabilir, böylece görüşünüzü tamamen fotoğrafın ana konusuna odaklayabilirsiniz.

airbrush apk indir modkiwi com 6 airbrush apk indir modkiwi com 7 airbrush apk indir modkiwi com 8

Ayrıca AirBrush, kullanıcılar için birçok özel filtre de eklemiştir. Farklı fotoğraflar ile bazen görüntünüz için istediğiniz ışık ve renk koşullarından gerçekten memnun kalmayacaksınız. Ardından, fotoğraflarınıza doğru rengi vermek için en profesyonel standartları temel alan renk filtreleriyle uygulamanın size yardımcı olmasına izin verin.

Bir düzenleme uygulaması bulmak artık nispeten kolay. Yine de, AirBrush’ı bulduysanız, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir resim düzenleme uygulaması çok fazla olmayacak, saygın bir site bulduğunuz için tebrikler. Uygulama size çok kolay kullanım ile en profesyonel görüntü düzenleme özelliklerini sağlayacaktır. Yardım uygulamasının fotoğraflarınızı daha parlak hale getirmesine izin verin!


İndir (90MB)

Artık indirmeye hazırsınız AirBrush: Kolay Foto Editörü ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir