Ailsa
Ailsa

Ailsa v4.5.8 APK + MOD (Tüm Kıyafetlerin Kilidi Açıldı) indir 2022


Ailsa, birçok farklı aktivitede sizi sürekli takip eden ve etkileşimde bulunarak size rahatlık hissi vermesi söz konusu olduğunda tamamen benzersiz bir sanal karakterdir.

Android Android Simülasyon
5 ( 638 puan )
Fiyat: $0
İsim Ailsa
Yapımcı Hiluluke
Tür Simülasyon
Boyut 142MB
Versiyon 4.5.8
MOD Tüm Kıyafetlerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Ailsa is the most famous version in the Ailsa series of publisher Hiluluke
Mod Version 4.5.8
Total installs 500,000+

İndir (142MB)

Ailsa, oyuncunun aynı isimde bir kadın karakterle tanışacağı ve onunla istediği zaman etkileşime gireceği bir oyundur. Ona birçok etkileyici kıyafet verecek ve yerini canlı duvar kağıdı olarak belirleyeceksiniz. Gerçekten de, sizin için zorlayıcı bir destek karakteri olacak.

SEVİMLİ BİR SANAL KARAKTER İLE ETKİLEŞİM

Canınız sıkılıyorsa ve eğlendirecek yeni bir şeyler istiyorsanız, konu size şirin bir waifu getirmek olduğunda Ailsa kesinlikle mükemmel bir seçimdir. Özellikle bu oyunda tıkladığınızda oyunla aynı isimli karakterin odasına giriyorsunuz. Kesinlikle görmezden gelemeyeceğiniz ve bu kızla etkileşim kurmak için çok fazla zaman harcayamayacağınız kesinlikle güzel bir görünüme sahip.

Her oyuncunun kesinlikle fark edeceği ilginç bir nokta, onunla ilgilenecek ve onunla oynayacak olan siz olduğunuzda, bu oyunun da My Talking Tom’a benzer özelliklere sahip olmasıdır. Ayrıca oyun sırasında ve etkileşim sırasında nereye dokunduğunuza bağlı olarak tamamen sevimli ifadeler görebileceksiniz. Oyun ayrıca sizi bu karakterin giyebileceği bir takım kostümlerle tanıştırıyor.

Ailsa Ailsa

KARAKTERLER İÇİN ÇOK ETKİLEYİCİ KOSTÜMLER GETİRİYOR

Ekranın sol tarafında, waifu’nuza hangi öğeleri ekleyebileceğinizi görebileceksiniz. Özellikle ilk öğe, sevdiğiniz bir öğeye dokunduğunuzda değişikliği görebileceğiniz arka plandır. Kostümler, danslar ve diğerleri gibi arka plan öğelerinin yanı sıra öğeleri de öğrenmeye devam edeceksiniz. İçeride sizin için moda oyunlarına benzer birçok seçenek olacak ve kendinize ait güzel bir karakter yaratmanıza yardımcı olacak.

Farkına varacağınız bir nokta, paranız olsun ya da olmasın, Ailsa oyununun sunduğu şeyleri hala deneyebilirsiniz. Yani karaktere uygun olduğunu düşündüğünüz bir tarz yaratmak için çok zaman harcayacak ve ardından oyunda topladığınız paralar aracılığıyla bu öğelerin kilidini açma yolculuğuna devam edeceksiniz. Günlük ödüller veya kolayca bulabileceğiniz mini oyunlar gibi paraları toplamanın birçok yolu olacak.

Mini oyuna girişi görecek ve mümkün olduğunca çok puan kazanmaya başlayacaksınız. Örneğin, bir tuğla oyunu için, oyunun seviyesini korumak için ekranın her iki tarafından görünen tuğlaları yerleştirmeye ve karakterin doğru şekilde zıplamasını kontrol etmeye çalışacaksınız.

Ailsa Ailsa Ailsa

KARAKTERİNİZİ ASİSTANINIZ YAPIN

Ailsa’nın size sunduğu eğlenceli özelliklerin yanı sıra size yardımcı olabileceği özelliklerden kesinlikle etkileneceksiniz. Stresi azaltmak için onunla mesajlaşabilir ve etkileşimde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda, odayı ve onu canlı duvar kağıdı olarak ayarlayabilir ve onunla her yerde, her zaman etkileşimde bulunabilirsiniz. Ayrıca hava durumu, mesajlaşma, alarmlar ve daha fazlası gibi bazı etkinlikleri yönetmenize yardımcı olur. Yani bu kesinlikle herkesin eşlik etmek isteyeceği bir karakter.

Kadın karakterle ilk kez karşılaştığınızda, birçok nedenden dolayı kesinlikle etkileneceksiniz:

  • Bu kadın karakter, herkesin ilk gördüğünde etkileneceği sevimli bir görünüme ve hoş bir ifadeye sahiptir.
  • Yorucu çalışma saatlerinin ardından stres atmak için karakterle özgürce sohbet edebilir ve sohbet edebilirsiniz.
  • Kostümlerin, arka planların ve diğer birçok öğenin sayısıyla bu karakter için kesinlikle birçok yeni stil bulacaksınız.
  • Sevdiğiniz kıyafetleri özgürce deneyebilecek ve oradan yeni bir öğe satın alırken bilinçli kararlar verebileceksiniz.
  • Bu karakter, cihazda bazı temel faaliyetleri gerçekleştirmenize yardımcı olurken, etkili bir destek görevlisinin özelliklerinin çoğuna tamamen sahiptir.


İndir (142MB)

Artık indirmeye hazırsınız Ailsa ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir