AI Photo Editor
AI Photo Editor

AI Photo Editor v1.1.3 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Bugünlerde birçok fotoğraf uygulaması, tam bir görüntü üretemedikleri için gereksinimlerinizi karşılayamayabilir. O zamanlar birinci sınıf bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan AI Photo Editor, Filters & Effects ile Bg Remover'ı denemediyseniz. 

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 779 puan )
Fiyat: $0
İsim AI Photo Editor
Yapımcı Logopit - Logo Maker & Graphic Design Creator
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 71M
Versiyon 1.1.3
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
AI Photo Editor is the most famous version in the AI Photo Editor series of publisher Logopit - Logo Maker & Graphic Design Creator
Mod Version 1.1.3
Total installs 100,000+

İndir (71M)

Bugünlerde birçok fotoğraf uygulaması, tam bir görüntü üretemedikleri için gereksinimlerinizi karşılayamayabilir. O zamanlar birinci sınıf bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan AI Photo Editor, Filters & Effects ile Bg Remover’ı denemediyseniz. Fotoğraflarınızı düzenlemeyi kolaylaştıracak yapay zeka teknolojileri. Sadece bu da değil, uygulama aynı zamanda fotoğraflarınızı maksimum seviyeye çıkarmaya yardımcı olacak birçok özel efekt de getiriyor.

AI TEKNOLOJİSİ İLE KESKİN FOTOĞRAFLAR YARATIN

Fotoğraf düzenlemeden çok sıkıldınız ve mükemmel fotoğrafları nasıl getireceğinizi bilmiyorsunuz. Merak etme; Uygulama, AI görüntü düzenleme teknolojisi de dahil olmak üzere birçok benzersiz özellik ile size yardımcı olmak için orada. Görüntünüz keskin veya bozuk olduğunda çok fazla endişelenmenize gerek yok; uygulama yine de onu mükemmel şekline geri döndürecektir. Tek bir dokunuştan sonra bu özellik, fotoğrafınızı benzersiz bir sanat eserine bile dönüştürür.

AI Photo Editor, Filtreler ve Efektler ile Bg Remover AI Photo Editor, Filtreler ve Efektler ile Bg Remover

BİRÇOK BENZERSİZ ETKİ

Bir AI Photo Editor, Filtreler ve Efektler ile Bg Remover desteğine sahip olduğunuzda bir sanat eseri yapmak zor değildir. Sonuç olarak, uygulamadaki sayısız efektle fotoğraflarınızı her zamankinden daha özel hale getirebilirsiniz. Fotoğrafa istediğiniz efekti uygulamak gibi basit bir işlemle, görüntünüz yeni bir görünüme kavuşmuş gibi görünüyor. Sadece bu değil, kullanıcılar aynı zamanda resmi daha mükemmel hale getirmek için parametreleri özelleştirebilir.

RESİMLERİNİZİ ÇERÇEVE VE IZGARA

Uygulamamıza sahip olduğunuzda, Insta’nız için mükemmel bir ürün oluşturmak için birçok uygulamayı değiştirmenize gerek yok. Sadece birkaç dokunuşla, ızgaranın birçok katmanına sahip bir görüntü oluşturdunuz ve hatta tercihinize göre birçok hücreye bölünebilirsiniz. Sadece bu değil, kullanıcılar birden fazla fotoğrafı bir araya getirebilir ve en sevdikleri kareleri oluşturabilir. Uygulamamızdan 100’e kadar güzel resim ve çerçeve seçebilirsiniz.

FİLTRELERİ AYARLAYIN VE ÇIKARTMA EKLEYİN

AI Photo Editor, Bg Remover with Filters & Effects filtrelerini kullanarak fotoğraflarınız hiç olmadığı kadar güzel olacak. İstediğiniz rengi uygulayın ve resim mükemmel olana kadar parametreleri ayarlayın. Sadece bu değil, kendi kişilikleriyle bir resim oluşturmak için kullanıcılar birçok çıkartmayı resimde birleştirebilir.

AI Photo Editor, Filtreler ve Efektler ile Bg Remover AI Photo Editor, Filtreler ve Efektler ile Bg Remover

ANA ÖZELLİKLER

  • AI görüntü düzeltme teknolojisiyle fotoğrafları kolayca düzenleyin ve fotoğrafları geliştirin.
  • Uygulamada bulunan arka planlardan fotoğrafın arka plan resmini değiştirin veya galeriden yükleyin.
  • Resimleri çeşitli çerçevelerle kolajlayın ve Instagram’ınızda yayınlamak için bir ızgara fotoğrafı oluşturun.
  • Zevkinize veya kişiliğinize göre çıkartmalar ekleyin veya fotoğraflarınıza metin ekleyin ve rengi veya yazı tipini özgürce ayarlayın.
  • Geniş filtre yelpazemizi uygularken rengi beğeninize göre ayarlayın ve parametreleri ayarlayabilirsiniz.


İndir (71M)

Artık indirmeye hazırsınız AI Photo Editor ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanLogopit - Logo Maker & Graphic Design Creator

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir