Age Of Strategy
Age Of Strategy

Age of Strategy v1.152 APK MOD (Sınırsız Mücevher) indir 2022

Age of Strategy, benzersiz zorluklarla size heyecan verici deneyimler yaşatabilecek bir oyundur. Strateji türünde oluşturulmuş oyunları tercih eden bir oyuncuysanız, bu göz ardı edemeyeceğiniz bir isim olacaktır. Oyuna gelirken, inanılmaz derecede yü

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 948 puan )
Fiyat: $0
İsim Age of Strategy
Yapımcı Zero Touch group
Tür Strateji Oyunları
Boyut 35MB
Versiyon 1.152
MOD Sınırsız Mücevher
Orjinal Google Play
Age of Strategy is the most famous version in the Age of Strategy series of publisher Zero Touch group
Mod Version 1.152
Total installs 1,000,000+

Age of Strategy, benzersiz zorluklarla size heyecan verici deneyimler yaşatabilecek bir oyundur. Strateji türünde oluşturulmuş oyunları tercih eden bir oyuncuysanız, bu göz ardı edemeyeceğiniz bir isim olacaktır. Oyuna gelirken, inanılmaz derecede yüksek taktikler gerektiren savaşlara, küçük çatışmalara ve hatta büyük kampanyalara dahil olacaksınız.

Strateji Çağı

AŞILMASI GEREKEN KAMPANYA SİSTEMİ

Strateji tarzında inşa edilmiş bir oyunla, zorluklar sistemi kesinlikle önemli bir özellik olacaktır. Genellikle, bu türe tutkuyla bağlı olan oyuncuların, katılacakları haritaların ve kampanyaların niceliği ve kalitesi konusunda nispeten katı gereksinimleri vardır. Bunu en iyi şekilde yapabilmek için oyun geliştiricileri de uzun bir süre zorlu bir oyun oluşturmak için çalıştı. sistem.

Ve belki de oyun yapımcısının oyunun üstesinden gelmek için 500’den fazla Kampanya haritasına (hatta tarihi olanlar) sahip olacağı bilgisini verdiğinde oldukça şaşıracaksınız. Ayrıca oyun, oyununuza çok çeşitli savaşmak için 140’tan fazla Combat haritası ekledi. 350’den fazla daire ve bina ve icat edilecek yaklaşık 120 teknoloji, oyununuzu en iyi destekleyebilecek sayılar olacaktır.

Strateji Çağı

ÖDÜLLER ALMAK İÇİN MÜCADELE

Oyunda deneyimleyebileceğiniz bilgileri aldıktan sonra, şimdi heyecanlanıyor musunuz? Ardından, zorluklara katılabilmek ve kendi yolunuzla üstesinden gelebilmek için hemen oyununuza başlayın. Oyun, klasik strateji oyunlarında veya çatışmalarda sizinle savaşabilecek son derece modern, yüksek kaliteli bir yapay zeka sistemi geliştirdi.

Ayrıca, stratejik yeteneğinizi arkadaşlarınızla heyecan verici savaşlar aracılığıyla tam olarak gösterebilirsiniz. Oyun, oyuncuların dört gözle beklemesi ve mümkün olan en kısa sürede başarmaya çalışması için olağanüstü bir ödül yapısına sahip olacak. Bunların arasında, haritadaki yıldızlar, oyuncuların yeni birliklerin veya binaların kilidini açmak için değerli taşlarla değiştirebilecekleri değerli ödüllerden biri olacak.

Strateji Çağı

OYNANIŞLA EŞLEŞEN HEYECAN VERİCİ GRAFİKLER

Son derece çekici bir oyun ve meydan okuma sistemi oluşturmanın yanı sıra estetik, oyunun başarısını belirleyecek önemli faktörlerden biri olacak. Ve oyun yapımcıları sürekli olarak oyunlarını piyasadaki diğer oyunlardan farklı şekillerde yönlendirmek için yöntemler arıyorlar. Sonuç olarak oyun, modern ve gerçekçi görseller yerine 8 bit grafikler kullanıyor.

Belki 8 bit grafik stilini yeni duyduysanız, size getirilen görüntü gerçekten keskin olmayacağı için tatmin hissetmeyeceksiniz. Ancak oyun, imparatorluklar ve şövalyeler çağındaki savaşları daha gerçekçi hale getirmek için bu grafik stilini kullanırken de çok düşünceliydi. Bu sayede oyuncular, oyunun kendilerine getirmek istediği geçmişin savaşçı ruhunu da hissedebilirler.

Strateji Çağı

ANA ÖZELLİKLER

  • Savaşlar, çatışmalar ve farklı boyutlarda sayısız kampanya içeren klasik bir strateji oyununa katılın.
  • 140 Savaş haritasıyla birlikte 500’den fazla Sefer haritasından oluşan sistem her zaman gerçekten farklı bir deneyim olacaktır.
  • Değerli ödüller alabilmek için belirlenen zorluklarla savaşın ve üstesinden gelin.
  • Birbirinizin zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olmak için bir savaşta arkadaşlarınıza katılın.
  • Grafikler, İmparatorluk döneminin savaşında geçiyor; şövalye, son derece uygun 8 bitlik bir tarzda tasarlanmıştır.


İndir (35MB)

Artık indirmeye hazırsınız Age of Strategy ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZero Touch group

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir