Age Of Magic
Age Of Magic

Age Of Magic v1.42 APK + MOD (Menü/Hasar/Ölümsüz) indir 2022


Age of Magic, oyuncuların bir True Mage'in Kara Kule yolculuğunu deneyimlediği ve etkileyici bir efsanevi dünyada düşmanlarla yüzleştiği bir oyundur. Bu oyunun dövüş mekaniklerine kolayca erişecek ve ekibin dövüş mekaniklerini çeşitlendirerek karakte

Android Android Rol Oyunu
5 ( 970 puan )
Fiyat: $0
İsim Age of Magic
Yapımcı Playkot LTD
Tür Rol Oyunu
Boyut 167MB
Versiyon 1.42
MOD Menü/Hasar/Ölümsüz
Orjinal Google Play
Age of Magic is the most famous version in the Age of Magic series of publisher Playkot LTD
Mod Version 1.42
Total installs 5,000,000+
Cre: Blackmod

İndir (167MB)

Age of Magic, oyuncuların bir True Mage’in Kara Kule yolculuğunu deneyimlediği ve etkileyici bir efsanevi dünyada düşmanlarla yüzleştiği bir oyundur. Bu oyunun dövüş mekaniklerine kolayca erişecek ve ekibin dövüş mekaniklerini çeşitlendirerek karakterler toplayacaksınız. Aynı zamanda, öğrenebileceğiniz ve takıma dahil edebileceğiniz etkileyici hücum ve savunma becerilerine sahip karakterler olacak.

Büyü Çağı: RPG ve Strateji

GERÇEK MAGE’NİN KARANLIK KULE YOLCULUĞU

Hikaye, Magic Age of True Mage olan Roland adlı kritik bir karakter etrafında dönüyor ve şu anki işi Kara Kule olarak bilinen bir yere giden yolu bulmak. Karanlık yavaş yavaş içeri giriyor ve iblis orduları önlerine çıkanları alt etmeye devam ediyor. Oradan, bir TrueMage’in ortaya çıkacağı ve dünyanın kaderini belirleyeceği bir kehanet ortaya çıktı. Bu nedenle Roland, Kara Kule’ye ulaşmak için birçok zorluğun üstesinden gelmeye devam edecek.

Büyü Çağı: RPG ve Strateji

Bu oyuna başladığınızda, dünyasında olup bitenlerden tamamen etkileneceksiniz. Oyundaki dünya tamamen güzel bir şekilde tasarlanmıştır ve ilk deneyimde oyuncuları kolayca cezbeder. Oradan, oyuncular nihayetinde bu dünyada bir arada var olan ırkları bulacak ve farklı güç türlerine sahip birçok düşmanın üstesinden gelecekler. Aynı zamanda kontrol edebileceğiniz başlangıç ​​karakteri de Roland.

Büyü Çağı: RPG ve Strateji

BECERİLERİNİZLE DÜŞMANLARIN AŞININ

Oyuncuların Age of Magic’te deneyimlediği oyun, çok fazla kontrol becerisi gerektirmediği için tamamen erişilebilir. Spesifik olarak oyundaki maç, saldırınıza karar vereceğiniz ve düşmanınızın saldırmasına izin vereceğiniz sıra tabanlı bir taktik mekanizma üzerinde çalıştırılıyor. Oyuncunun amacı tüm turları tamamlamaktır ve düşman yok edilmiştir. Aynı zamanda, her karakterin kullanması gereken bazı beceriler vardır.

Büyü Çağı: RPG ve Strateji

Karakterin becerileri ekranın sağ tarafında bulunur ve genellikle standart saldırı ve özel beceriler olacaktır. Saldırı becerileri genellikle her maçta sürekli olarak kullanılacaktır ve özel becerilerin çalışmaya devam etmesi için genellikle bir bekleme süresinin beklemesi gerekecektir. Bu nedenle, bir maçta birçok turdan geçeceğiniz için oyunculara düşmanları alt etmek ve kadrodaki diğer karakterleri korumak için taktiklerini seçmelerinde çeşitlilik sağlar.

Oyunun başlarında Roland’ın becerilerini kullandığınızda ilginç bir nokta, Roland’ın hem saldırı hem de savunmaya sahip bir beceri setine sahip olmasıdır. Düşmanlara büyülü güçle saldırabilir ve çevresindeki takım arkadaşları için düşmanlardan gelen saldırılara dayanmak için sihirli duvarlar oluşturabilir. Yavaş yavaş, diğer karakterleri de farklı şekillerde ve özellikle belirli bir seviyeyi tamamladıktan sonra alırsınız.

Büyü Çağı: RPG ve Strateji

KARAKTERLERİ FARKLI ŞEKİLLERDE TOPLA

Age of Magic’te bir karakter edinmenin birçok yolu vardır. Birçok farklı maçın üstesinden gelecek ve takımınıza alınabilecek birçok karakterle tanışacaksınız. Aynı zamanda markette yeni karakterler satın almak için altınları kullanabileceksiniz ve bu altınları toplamanız için uzun bir zaman olacak. Ayrıca, karakter parçalarını toplamak için sandıkları da açabilirsiniz ve yeterli parça gerekiyorsa, o karakter kısa süre sonra çağrılır.


İndir (167MB)

Artık indirmeye hazırsınız Age of Magic ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir