AFK Dungeon
AFK Dungeon

AFK Dungeon v1.1.46 APK + MOD (Menü/Hasar/Savunma) indir 2022


Merhaba ve AFK Dungeon Mod APK'sına hoş geldiniz! Fırsatın varken oynamalı, yoksa bile gelişmelisin. Mümkün olan en güçlü kahramanı oluşturmak için çeşitli malları, yetenekleri ve nitelikleri birleştirin!

Android Android Simülasyon
5 ( 768 puan )
Fiyat: $0
İsim AFK Dungeon
Yapımcı CookApps
Tür Simülasyon
Boyut 180MB
Versiyon 1.1.46
MOD Menü/Savunma/HP/Mana
Orjinal Google Play
AFK Dungeon is the most famous version in the AFK Dungeon series of publisher CookApps
Mod Version 1.1.46
Total installs 1,000,000+
 • MENÜ MODU
 • Hasar çarpanı
 • Savunma çarpanı
 • Sağlık çarpanı
 • çarpan nerede
 • Saldırı hızı çarpanı
 • Emülatörde oynatma desteği Kök cihazda oynatma desteği

AFK Dungeon, oyuncuların bileşenleri ve daha fazlasını ararken geçirdikleri zamanı en üst düzeye çıkarmak için sürekli hareket unsurlarını boşta bir sistemle birleştiren harika bir oyundur. Oyunun öne çıkan özelliği, oyuncu için ilerleme veya görevler oluşturmak için zindan ayarlarını kullanması ve fantezi dünyasına birçok kavram açmasıdır. Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak, oyundaki birçok yeni ve heyecan verici şeyin yavaş yavaş kilidini açacaklar.

AFK Dungeon: Boşta Aksiyon RPG

EGZOTİK BİYOMLU SONSUZ ZİNDAN

AFK Dungeon boşta kalma faktörünü benimsese de, genel oyun hala hareketli ve oyuncuları eğlendirmek için büyük potansiyelle dolu. Bu arada, yolculukları farklı yerleşimlere veya biyomlara sahip birçok farklı topraktan veya zindandan geçecek ve böylece içlerindeki sayısız canavarla savaşacaklar. Zindanlardaki ödüller ve nadir ekipmanlar, oyuncuların tek motivasyonudur ve kendilerini önemli ölçüde geliştirmelerine yardımcı olur.

SÜRÜKLEYİCİ MÜCADELE MEKANİZMASI

Dövüş mekaniği pürüzsüz ve akıcı ve aynı zamanda yüksek tempolu, bu nedenle oyuncunun karşılaştığı düşmanlar ne olursa olsun her dövüş heyecanın zirvesidir. Hepsinden önemlisi, doğrudan etkileşim, yol boyunca kilidini açtıkları kahramanlar arasında etkili bir şekilde kullanabilecekleri harika bir şeydir. Zamanla, savaşların temposu ve ölçeği, oyun potansiyelini her ayrıntıda geliştirmek için önemli ölçüde genişleyecektir.

AFK Dungeon: Boşta Aksiyon RPG

İLGİLENDİRİCİ GÜNLÜK GÖREVLER

Günlük görevler, oyuncuların AFK Dungeon’da bulabilecekleri en verimli gelir kaynağıdır. Belirli düşmanları öldürmek veya tüm çabalarına karşılık gelen bonusları almak için şeyler yapmak gibi içerikleri sürekli değişir. Günlük görevlerin yanı sıra, daha yüksek ödül yoğunluğuna sahip haftalık görevler olacak, ancak zorluk önemli, hatta oyuncuların korkunç seviyelerde patronlarla savaşmasına neden oluyor.

BİN EFSANEVİ EKİPMANI TOPLA

Kullanıcı zindanlarda daha derine inmek ve daha efsanevi teçhizat almak veya bulmak için patronlarla savaşmak istiyorsa, ekipman çeşitliliği önemlidir. Oyun, her ekipmanı değerli kılar ve oyuncular sabit bir gelir kaynağı yaratmak için bunları üretebilir veya satabilir. Zindanların seviyesi ne kadar yüksek olursa, ekipman düşme oranı da o kadar yüksek olur; efsanevi eşyaları toplamak bile pazara gitmek gibi olacak.

AFK Dungeon: Boşta Aksiyon RPG

BOŞTA SİSTEMİ KULLANIN

AFK Dungeon, artık birkaç oyunun uyguladığı tamamen yeni boşta kalma işlevselliği sunacak ve oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak zaman içinde performansını artıracaktır. Çevrimdışı veya uzaktayken, kahramanları otomatik olarak canavarlarla savaşacak, ancak oyuncu görevleri tamamlamak için temel hedefler belirleyebilir. Ancak, boşta kalma sistemi yalnızca belirli maksimum saatler için geçerlidir ve oyuncunun boşta kalmaya devam etmek için tüm kaynakları toplaması gerekir.

AFK Dungeon: Boşta Aksiyon RPG

ARKADAŞLARLA BASKIN zindanları

Oyuncular sayısız patron savaşı yaşamış olsa da, arkadaşlarla yapılan baskınlar, aksiyon RPG türünde en iyi anlardır. Korkunç patronlar ve yüksek seviyeler oyunun belirli yerlerinde görünecek ve oyuncuların onları yenmek için başkalarıyla takım kurması gerekiyor. Ana ödül, ister ekipman ister efsanevi ekipman üretecek öğeler olsun, mutlak kaliteye sahip en üst düzeydir.

AFK Dungeon, boşta kalmaya yönelik çok fazla içeriğe sahip ve yine de heyecan verici ve sürükleyici bir aktif oynanışa sahip. Becerileri veya kontrol sistemi de akıcı ve kusursuz bir bağlantıya sahiptir ve oyunculara akıcı bir kontrol hissi verir. Sadece bu değil, patron savaşları, birçok cömert ve değerli ödülle birlikte oyuncuların tüm savaş performanslarından yararlanmak için her zaman sonsuz bir potansiyeldir.

ANA ÖZELLİKLER

 • Hepsini tek bir parmakla yönetin! Meşgul insanlar için harika bir oyun! Yemek yerken, uyurken, çalışırken ve oynarken güç kazanın! Maksimum oyun keyfi için hızlı ilerleme!
 • Oyunculardan çevreye kadar 3 boyutlu aksiyonun içinde olacaksınız!
 • Yepyeni bir strateji oyununda tam 3D olarak yer alın!
 • Baştan sona her şey mükemmel! Sadece AFK Dungeon’da bulunabilecek benzersiz yeteneklerden onları uygulayarak yararlanın!
 • Yüzlerce kez ustalaştığınız tüm görünür yeteneklere bir ara verin ve yeni bir şeyler öğrenin!


İndir (180MB)

Artık indirmeye hazırsınız AFK Dungeon ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanCookApps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir