Aether
Aether

AetherSX2 – PS2 Emulator v1.2-2637 APK indir (Yamalı) 2022


Mobil cihazlarda PS2 artık AetherSX2 aracılığıyla bir gerçeklik ve herkesin kendine göre özelleştirmesi için birçok heyecan verici olanakla birlikte geliyor. Öykünme yetenekleri de etkileyicidir, kullanıcıların herhangi bir oyunu mutlak kararlılıkla

Android Android Araçlar
4 ( 545 puan )
Fiyat: $0
İsim Aether
Yapımcı Tahlreth
Tür Araçlar
Boyut 15MB
Versiyon v1.2-2637
MOD Yamalı
Orjinal Google Play
Aether is the most famous version in the Aether series of publisher Tahlreth
Mod Version v1.2-2637
Total installs 500,000+

İndir (15MB)

Mobil cihazlarda PS2 artık AetherSX2 aracılığıyla bir gerçeklik ve herkesin kendine göre özelleştirmesi için birçok heyecan verici olanakla birlikte geliyor. Öykünme yetenekleri de etkileyicidir, kullanıcıların herhangi bir oyunu mutlak kararlılıkla çalıştırmalarına yardımcı olabilir, ancak aynı zamanda ortalama veya daha yüksek performansa sahip cihazlara da ihtiyaçları vardır. Bunun da ötesinde, herkesin deneyimini önemli ölçüde iyileştirmek için harici denetleyicilere yönelik geniş bir destekle birlikte gelir.

eterSX2 aethersx2 2 e1639410830644

HER ŞEYİ KOLAYCA TAKİP ETMEYE BAŞLAYIN

AetherSX2, tüm sistemi ve cihaz donanımını taşınabilir bir PS2’ye dönüştürecek ve böylece ROM’larını aldıktan sonra onlara oyun öykünmesinde çok fazla genişleme sağlayacaktır. Öykünme işlemi ayrıca bazı işlemleri otomatikleştirecektir, bu nedenle oyuncuların favori ROM’ları araması ve ardından bunları hedef dizine yüklemesi gerekir. Öykünme süreci, kullanıcılara her zamankinden daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmayı vaat eden birçok etkileyici iyileştirmeye de sahip olacak.

Sezgisel VE ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR EKRAN KONSOLU

PS2’nin tüm sistemini taklit etmek, konsolu ve cihazın ekranını bir PS2 taşınabilir oyun kumandasına dönüştürecektir. Ayrıca her şey düzgün bir şekilde düzenlenmiş ve tasarlanmış ve gamepad’in orijinal tasarımına tekabül ediyor, böylece kullanıcılara en sorunsuz deneyim için daha fazla özelleştirme veya ek işlevsellik sağlıyor. Hepsinden iyisi, benzersiz kontrol stiline bağlı olarak birleştirme işlevleri, her düğmenin konumunu değiştirme ve çok daha fazlası dahil olmak üzere kişiselleştirmesi uygundur.

aethersx2 1 scaled e1639410845929

ÇEŞİTLİ TWEAKING SEVİYESİ İLE GELİŞTİRİLMİŞ GRAFİKLER

Tüm PS2 oyunları eski grafiklere sahiptir ve bugünkü kadar gelişmiş değildir, ancak AetherSX2 her şeyin grafik kalitesini artırma yeteneğini içerecek şekilde programlanmıştır. Emülatörün desteklediği oyun, oyuncular için yeni bir deneyim için grafik kalitesini, çözünürlüğü, FPS’yi ve daha fazlasını önemli ölçüde artıracaktır. Burada durmamak, işleme hızını veya grafikleri değiştirmek de cihazın mükemmelleşmesine ve maksimum kapasitesinde çalışmasına yardımcı olacaktır.

aethersx2 3 scaled e1639410982356

HER OYUN İÇİN ÇEŞİTLİ PROFİLLER

Kullanıcılar oyunları değiştirdikten sonra her şeyi sıfırlamak için çok zaman harcarlar, bu nedenle profilleri kullanmak verimli ve kullanışlıdır. Her oyunun ayrı profilleri olacak ve kontrol mekaniği, grafik sistemi ve diğer içerikler dahil olmak üzere belirli ayarları kaydedecekler. Bu, kullanıcılara her şeyi yapmak için gereken zamandan tasarruf sağlar ve yeni potansiyel ve performansın kilidini açmak için her profille doğrudan çalışabilirler.

aethersx2 5 e1639410964694

SAVESTATE GÜNÜ VE RUHUNUZU KURTARACAK

Etkileyici içeriğe ek olarak, AetherSX2, mükemmelliği sevenler için olağanüstü destek, devletten tasarruf etme yeteneği sunacak. Her oyunun kayıt durumu maksimum 5 farklı yuvaya sahip olacak ve oyunda belirli bir anı kaydetmeye yardımcı olacak, ancak tüm yapıyı değiştirmeyecek. Bu, oyuncuların kaçırdıkları bir şeyi tamamlamak veya keşfetmek için bir ana geri dönmelerini sağlar.

DAHİLİ SUNUCULAR ARACILIĞIYLA ARKADAŞLARINIZLA OYNAYIN

Emülatörle ilgili en iyi şey, insanların sadece emülatör kullanıcılarının bağlanması için özel sunucular üzerinden bağlanmasına izin vermesidir. Bu, insanların belirli bir bölgede bulunmadan eski PS2 platformunun çok oyunculu veya ortak oyunlarının keyfini çıkarmasına olanak tanır. Artık herkes arkadaşlarıyla çocukluğuna dönebilir ve en unutulmaz ve canlandırıcı anları çevrimiçi sunucular aracılığıyla yeniden oluşturabilir.

AetherSX2, kullanıcılar cihazlarında PS2 konsolunu taklit etmek istiyorsa en iyi seçeneklerden biridir. Benzersiz işlevlerine veya kullanımlarına ek olarak, kullanıcılar özel oyun kumandalarına bağlanabilir ve hızlı veya karmaşık oyunlar için en iyi deneyimi yaşayabilir.

– Geniş bir uyumluluk ve geliştirme yelpazesiyle PS2 oyunlarını taklit edin.
– Mutlak kişiselleştirme için esnek ekran üstü dokunmatik kontrol.
– Grafik yükseltme veya oyun kararlılığını optimize etmek için yerleşik sistemler.
– Çeşitli oyunlarda belirli anların hızlı bir şekilde onarılması için kayıt durumları.
– Sürükleyici deneyimler için birden fazla gamepad modelini destekleyin.


İndir (15MB)

Artık indirmeye hazırsınız Aether ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir