Aerofly FS 2022
Aerofly FS 2022

Aerofly FS 2022 v20.22.09.18 APK (Tam Ücretli) indir

Aerofly FS 2022, oyuncuların olağanüstü modern uçaklarla dünyanın yüksek gökyüzüne uçma arzularını tatmin edecek faktörlere ve derinlemesine oynanışa sahip olağanüstü bir uçuş simülatörüdür.

Android Android Oyun
4 ( 775 puan )
Fiyat: $0
İsim Aerofly FS 2022
Yapımcı IPACS
Tür Oyun
Boyut 3.35 G
Versiyon 20.22.09.18
MOD Tam Ücretli
Orjinal Google Play
Aerofly FS 2022 is the most famous version in the Aerofly FS 2022 series of publisher IPACS
Mod Version 20.22.09.18

Pilot olun ve Aerofly FS 2022 MOD APK‘da birçok farklı uçak türünü kontrol etme deneyimini yaşayın. Tüm yüzyıllara uygun son derece çekici ve gerçekçi simülasyon oyunu, şu anda Android işletim sistemi mobil cihazları için modern sürümde mevcuttur. Katıldığınızda, oyuncular yerden uzakta gökyüzüne baktığınızda uçma hissini yaşayacaklar. Kuş gibi masrafsız ve rahat. Ancak unutmayın ki her oyun ekranının sizin için belirlediği görevi de bizzat tamamlamanız gerekiyor. 1 havalimanı konumundan farklı bir yere uçuşu bitirmek olabilir. Şu anda, Bing Enjoy Store’da sağlanan sürüm, insanların satın almak için 9,49 ABD doları ödemesini gerektiriyor. MOD varyasyonumuza gelince, kesinlikle ödeme yapmanıza gerek yoktur. Hemen indirin ve kendi uçuşunuzu yapın.

AEROFLY FS 2022 MOD APK HAKKINDA – MUHTEMELEN ANDROID İS’DEKİ EN ÇOK SÜREKLİ UÇAK TEMASI SİMÜLASYON OYUNU

Açıkçası hepimiz bisikletleri, motosikletleri, otomobilleri veya elektrikli otomobilleri kontrol eden oyunlar oynadık, peki ya uçakla seyahat etmeye ne dersiniz? Çok az kişinin seyahat eden çevrimiçi oyuna girdiğine inanıyorum. Bahsetmiyorum bile, gökyüzüne baktığınızda gerçekten dev bir uçakta seyahat ediyormuşçasına tam olarak ne hissettirdiğini merak ediyoruz. Bu nedenle, sizi Aerofly FS 2022 ile tanıştırmama izin verin. Bu video oyunu, 2020 ve 2021’de 2 varyasyonla çok başarılıydı. Şimdiye kadar, yazar IPACS, 2022 sezonunu tüm yeni Kariyer ve Görevler işlevleriyle başlatma kararı aldı. ek. Ek olarak, insanların en keyifli anları yaşamalarını sağlamak için diğer işlevler de tamamen geliştirildi. Nadiren bir oyun zaten bu nedenle gerçekçi özelliklere sahiptir. Çekiciliği, çevredeki birçok çevrimiçi oyun hayranının ilgisini çekerek kanıtlanmıştır. Aerofly FS 2022 ayrıca yeni piyasaya sürülmesine rağmen sayısız övgü aldı ve 4,1/5 yıldız aldı.

aerofly fs 2022 3

ÇEŞİTLİ YENİ UÇAK TÜRLERİ EKLENDİ

Bu 2022 sürümünde, Aerofly FS tarafından sağlanan 26 adede kadar farklı uçak türü bulacaksınız. Öne çıkan markalardan bazıları Boeing 777, Boeing 787, Airbus A320, Airbus A380, CRJ-900, F-18, Dash-8 Q400, Learjet 45, C172, EC-135 helikopter, Robinson R22 helikopter ,… acemi iseniz, genel oyun, ele almak için seçebileceğiniz uçak türlerini sınırlar ve daha sonra, daha yüksek bir dereceye ulaştığınızda kilidi açılır. Bu gerçekten çok açık çünkü her tür uçağın çeşitli uyum, boyut ve kontrol özellikleri var. Bu nedenle, bir süre yönettikten ve bu uçağa her zaman işletim yaklaşımı kazandırdıktan sonra, başka bir türe geçmeniz gerekir. Her türü daha iyi kavramanız için size zaman sağlayacak. Aerofly FS 2022, insanların mükemmel prosedürü gerçekleştirmelerini ve böylece gerçeğe en yakın olmalarını sağlamak için ayrıntılı yönergelere sahip olabilir.

aerofly fs 2022 4

ZORLUKLAR SİZİ BEKLİYOR

Gökyüzüne baktığınızda uçak kullanmak, karada hatta denizde otomobil kullanmaktan çok farklı, demeye gerek yok, değil mi? Yolculuktan birçok türde olduğu gibi çok sayıda trafik aracı olmamasına rağmen, Aerofly FS 2022’nin sırasıyla deneyimlemenizi sağladığı bir dizi başka zorlu koşulla uğraşmanız gerekir. Uçağı güvenli bir şekilde çıkarmaktan normalde bir prosedür. Her uçak tipi, oyuncuların hızla uyum sağlamasını gerektiren çeşitli kontrol düğmelerine sahip bir kokpite sahiptir. İniş genellikle en riskli prosedürdür. Uçuşun güvenliğini sağlamak için verilen yönergeleri uyguladığınızdan emin olun.

aerofly fs 2022 5

GERÇEK DURUMLARI ÇÖZÜN

Avrupa’nın çeşitli ülkelerindeki 700 havalimanı arasında gidiş-dönüş çok sayıda uçuş var. Asla sıkılmayabilirsiniz çünkü her uçuşta aslında yeni bir şeyler oluyor. Kesinlikle genel oyuna ve hava durumu bölümü aracılığıyla sürekli güncellenen bilgilere odaklanıldı. Gökyüzünde uçarken, kötü hava en büyük engel olabilir. Sıcaklık değişiklikleri, rüzgar hızı, sis veya daha kötüsü, fırtınalar, şimşek bulutları. Hava kötü olduğunda paniğe kapılmayın, uçakta çok sayıda yolcu var. Terapi, en yakın havaalanında güvende olabilmeniz ve hava durumunun değişmesini bekleyebilmeniz üzerine kuruludur. Ya da yolculuk rotasına baktığınızda biraz değiştirin, ancak yeterli yakıt kaldığından emin olun.

aerofly fs 2022 6

AEROFLY FS MODU

Aerofly FS 2022, gökyüzünde uçarken insanların otomatik navigasyon ayarları (ILS, NDB ve VOR) aracılığıyla bu modu görmelerine olanak tanır. Etkileyici hava görüntülerini yeniden yakalamak için bu andan en iyi şekilde yararlanacaksınız. Sadece bu değil, genel oyun, yine de dizinizi tamamladığınız sürece, koşulları kendiniz oluşturmak için uçağın ötesindeki öğeleri ayarlamanıza izin verir. Kalkışta veya inişte otopilot görmeyeceğinizi unutmayın, çünkü bu çok zor bir operasyondur. Sürücülerin tüm riskleri azaltmak için kendilerini görmeleri ve manipüle etmeleri gerekiyor.

aerofly fs 2022 7

Aerofly FS 2022 MOD APK’NIN DAHA POPÜLER ÖZELLİKLERİ

  • Çok pratik fizik simülasyonu
  • Grafikler, mükemmel sesin yanı sıra koltuğun her bölümünde daha ayrıntılı olarak ifade edilir.
  • Zeminin altındaki manzaraları göster


İndir (3.35 G)

Artık indirmeye hazırsınız Aerofly FS 2022 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir