Insta Aero v.18.0.8 (Premium Kilidi Açıldı)

, Çarşamba, Temmuz 6, 2022

Aero insta, normal Instagram gibi çalışan fakat bünyesinde çok daha fazla özellik barındıran modlu bir Instagram modelidir. Özellikle Android işletim sistemli telefon kullanan Instagram kullanıcıları, Instagram’ın getirdiği güncelleme ve yazılımlardan şikâyetçidir. Bu durum da Android kullanıcılarını yeni bir modlu Instagram arayışına sürüklemiştir.

Instagram Aero sayesinde normalde kalitesiz paylaşılan hikâyeleri oldukça kaliteli bir şekilde atmanız mümkündür. Instagram Aero sayesinde hemen hemen her türlü soruna bir çözüm bulunmakta. Ayrıca Instagram’ın bu modlu versiyonu sayesinde Instagram temasının rengini değiştirebilir ve görüldü gibi özellikleri de kapatabilirsiniz.

insta aero apk indir insta aero son srm apk indir

Instagram Aero Özellikleri

Yakın zamanda Instagram Aero versiyonuna yeni bir güncelleme geldi. Bu güncelleme ile birlikte artık çok daha fazla özelliğe kavuşan Android
kullanıcıları, Instagram’ı daha verimli bir şekilde kullanabilecek. İşte yeni güncelleme ile birlikte gelen özellikler:

  • Instagram Aero kullanıcıları, artık yeni güncelleme ile birlikte kendisini takipten çıkanları görebilecek. Bunun için alt kısımda yer alan kalp butonuna basılı tutmak yeterli olacaktır. Bu kısımdan takip robotu sayesinde takipten çıkanları görebilirsiniz,
  • Gelen bir diğer özellik ise Türkçe çeviri özelliğidir. Herhangi bir gönderinin altında gördüğünüz İngilizce kelime veya cümleleri basılı tutarak Türkçeye çevirebilmeniz mümkündür,
  • Yeni gelen güncelleme sayesinde DM kutunuzdaki mesajları gizleyebilir, görüldü ayarınızı kapatabilir ya da yazıyor ibaresini ortadan kaldırabilirsiniz. Yeni gelen güncelleme ile en çok sevilen özellik ise alışveriş reklamlarını engellemek olmuştur.
insta aero apk 1 insta aero son srm apk

instagram Aero Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İnstagram Aero, sanılanın aksine oldukça kolay indirilmektedir. Uygulamayı kurmak için yapmanız gereken tek şey hemen indir butonundan APK dosyasını indirerek uygulamayı kurmak. APK dosyasını indirip uygulamayı kurduktan sonra Instagram Aero, sizden giriş yapmanızı isteyecektir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra bir süre hesabınızın bilgilerinin güncellenmesini beklemeniz gerekebilir. Bu Instagram modunun tek dezavantajı ise, normal Instagram uygulamasına göre biraz daha yavaş çalışmasıdır.

Uygulamaya girdiğiniz zaman birkaç dakika güncelleme yapılmasını ve bilgilerin senkronize edilmesini bekleyebilirsiniz. Eğer orijinal Instagram uygulamasını silerseniz, Instagram Aero normal çalışmayabilir bu yüzden bu versiyonu indirmeden önce telefonunuzda yeteri kadar depolama alanı olduğundan emin olun.

Sosyal medyanın uygulamalarının kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır. Instagram isimli sosyal platform, kullanıcı sayısı ve verdiği hizmetler ile popüler sosyal medya uygulamaları arasındadır.

Instagram uygulamasının kullanıcı sayısı milyonları geçmektedir. Fakat uygulama, kullanıcılarını bazı noktalarda kısıtlamaktadır. İnsta Aero Son Sürüm APK uygulaması bu sınırları ortadan kaldırmak için geliştirilmiştir.

Uygulama aracılığı ile diğer kullanıcıların profil fotoğraflarını HD kalitesinde görebilirsiniz. Fotoğrafları cihazınıza indirebilir, ana sayfada karşınıza çıkan videoların otomatik olarak oynatma özelliğini kapatabilirsiniz.

İnsta Aero APK Son Sürüm ile Instagram içerisinde izlemek istediğiniz bir videoyu ileri-geri sarabilirsiniz. Diğer kullanıcılarla mesajlaşırken karşı tarafın görebileceği “yazıyor” ifadesini kaldırabilirsiniz.

Görüntülenen hikayeleri gizleyebilirsiniz. Okuduğunuz mesajlaşmaları gizleyebilirsiniz. İnsta Aero APK Download ile uygulamayı sitemizden Android sistemli cihazınıza indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnsta Aero APK uygulaması ile Instagram’ın kullanıcı kısıtlamalarını kaldırabilirsiniz. Popüler sosyal platform uygulamasını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Artık indirmeye hazırsınız Insta Aero ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir