AdVenture Ages
AdVenture Ages

AdVenture Ages APK MOD 1.17.0 (Sınırsız Para) indir 2022


AdVenture Ages, oyuncuların üstesinden gelmesi gereken cesur görevlerle bizi zamanda geriye götürüyor. Bu modern bir simülasyon oyunudur; oyuncular büyük miktarda servetle büyük kahramanlar olma fırsatına sahip olacaklar. Eşsiz görevimiz, hazine avı

Android Android Simülasyon
5 ( 776 puan )
Fiyat: $0
İsim AdVenture Ages
Yapımcı Hyper Hippo
Tür Simülasyon
Boyut 80MB
Versiyon 1.17.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
AdVenture Ages is the most famous version in the AdVenture Ages series of publisher Hyper Hippo
Mod Version 1.17.0
Total installs 1,000,000+

İndir (80MB)

AdVenture Ages, oyuncuların üstesinden gelmesi gereken cesur görevlerle bizi zamanda geriye götürüyor. Bu modern bir simülasyon oyunudur; oyuncular büyük miktarda servetle büyük kahramanlar olma fırsatına sahip olacaklar. Eşsiz görevimiz, hazine avı operasyonlarını hızlandırırken ve bu büyük tanrıların kilidini başarıyla açarken eski toplumun kalıntılarını restore etmektir. Bu zamanın ülkesine gelin ve ortaya konan önemli zorlukların üstesinden gelin.

Macera Çağları: Boş Medeniyet

ZAMAN ÇİZELGESİNİ GERİ YÜKLE

Macera Çağlarında, büyük antik uygarlıklar iz bırakmadan ortadan kayboldu. Garip bir şekilde, zaman çarkının yaratıcılarından hiçbiri geri yüklenemez. Ama bunu taze fikirlerle yapabilmen için ayağa kalkan sendin. Daha da ilginç olanı, tüm tanrıların büyük mucizeler yaratmak ve unutulmuş zaman çizelgesini geri getirmek için tüm çabalarını bir araya getirmelerini istemenizdir.

Bu çok zaman alır ve oldukça zordur. Ama senin iradenle her şeyin bir çözümü olacak. Artık uzun süredir hasar gören hayat gemisinin restorasyonuna başlıyorsunuz. Her kompartıman, geminin güvenli bir şekilde çalışmasına yardımcı olabilecek bir alandır. Tüm tanrılardan gelip birlikte o gemideki her şeyi restore etmelerini istemelisiniz.

Macera Çağları: Boş Medeniyet

HER YERDE UÇUŞ

Gemi normale döndükten sonra her yerde maceralara atılacaksınız. Bir kısmı düşmüş medeniyetlere bakmak, diğer kısmı ise AdVenture Ages’in içerdiği değerli eşyaları fethetmek. Kendi zengin hazinelerinizi alabilir ve en zengin iş adamı olabilirsiniz. Elinizde oldukça fazla altın ve gümüş tutuyorsunuz ve bunun gibi daha birçok yeri keşfedebileceksiniz.

Macera Çağları: Boş Medeniyet

TANRILARI UYANDIR

Tanrıları uyandırmanın zamanı geldi ve tek yol, onu başarılı bir şekilde açabilmek için altın ve gümüş kullanmak. Bu, kolayca açılabilen büyük miktarda para toplamak için yeterince mücadele etmemizi gerektirir. Tüm tanrılar hazır olduğunda, size en önde gelen kral rolü verilecek. AdVenture Ages APK size gitmeniz gereken yerlerin ve en iyi şekilde tamamlamanız için yapmanız gereken görevlerin bir listesini sunacaktır.


İndir (80MB)

Artık indirmeye hazırsınız AdVenture Ages ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir