Adventure Chef
Adventure Chef

Adventure Chef v2.91 APK (Sınırsız Para) indir

Adventure Chef Mod APK, çiftlikte malzemeler, yiyecek ve yiyecek aramanızı geliştirmenize ve genişletmenize yardımcı olabilecek bir oyundur.

Android Android Bulmaca
4 ( 848 puan )
Fiyat: $0
İsim Adventure Chef
Yapımcı Episode Interactive
Tür Bulmaca
Boyut 143.26 M
Versiyon 2.91
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Adventure Chef is the most famous version in the Adventure Chef series of publisher Episode Interactive
Mod Version 2.91
  • MENÜ MODU
  • Sınırsız Mücevher
  • Seviye Atlama Yüksek Enerji Verin
  • Hız Artışı Her Zaman Aktif
  • Para Azalmaz

Adventure Chef MOD APK, boş günlerinizde oynamaya uygun, ilginç bir bulmaca ve çiftçilik oyunudur. Bu video oyununun en yeni halini indirmek ve hemen karşılaşmak için aşağıdaki indir butonuna tıklayabilirsiniz.

Adventure Chef MOD APK hakkında

Adventure Chef, Episode Interactive tarafından yazılan bir oyundur. Bu gerçekten bir çiftçi ve şef olarak performans gösterdiğiniz ve çiftliğinizde sevdiğiniz her şeyi yaptığınız bir çiftlikle birlikte bir bulmaca çevrimiçi oyunudur. Hızlı oynanabilirlik ve bazı ilgi çekici işlerle, Adventure Chef sizin için kesinlikle rahatlatıcı anlar ve pek çok eğlenceli araştırma deneyimi sunacak.

Adventure Cook’da yapılacak birçok aktivite

Adventure Cook‘un hikaye amacı, restoranınıza gelen misafirlere hizmet vermeye hazırlanmanızdır. Ancak yemek pişirmek için hepsini pişirebilmek için bileşenleri toplamanız gerekir. Peki nasıl toplanacaksınız? Ancak bu adımda, kendi bahçesinde tarım ürünlerini hasat etmek için çok çalışan bir çiftçiye dönüşeceksiniz. Adventure Chef‘a hasat yaklaşımı diğer çeşitli oyunlardan biraz farklı olsa da. Gerçek zamanlı olarak 3’lü eşleştirme bulmacalarını çözerek kesinlikle hasat yapacaksınız. Ancak, her miktarın alternatif bir zaman sınırı vardır, işlemek üzere uygun pişirme bileşenlerini hızlı bir şekilde toplamak için çaba göstermeniz gerekir. Çünkü müşterinin bekleme süresi sınırlıdır. Tüketiciler çok uzun süre beklerlerse kesinlikle devam edecekler ve mağazanıza kötü bir yorum yapacaklar.

Ne kadar yukarı çıkarsanız, o kadar fazla sipariş vardır. Yani oyuncular eskisinden çok daha fazla zorlukla karşılaşıyor. Ancak o zamandan beri, sunulan müşteri sayısından elde edilen gelir daha da artacak ve mağaza daha da büyüyecek.

Macera aşçısı - Birleştirme Gezgini MOD APK

Mutfak alanını 5 yıldızlı bir restorana yükseltin

Adventure Chef‘ın özel yanı, 3’lü eşleştirme bulmacaları oluşturmanın yanı sıra, pişirme özelliğinin inanılmaz derecede adım adım olabilmesidir. Sahip olduğunuz mutfak periyodik olarak iyileştirilebilir. Yükseltildikten sonra, daha kısa sürede pişirmenizi ve yeni yemeklerin kilidini açmanızı sağlarlar. Başlangıçta, restoranınız kesinlikle çok popüler değilse, tüketicileri cezbetmek için çamaşırhaneler uygun fiyatlarla satılacaktır. Bununla birlikte, belirli bir itibar söz konusu olduğunda, banyo fiyatları da müşterilerin yemek pişirme bilgisini artırır. Adventure Chefa geldiğinizde, yemek tutkunları için son derece uygun olan sayısız farklı yemek pişirme kültürünü keşfedeceksiniz.

Yukarıda daha önce bahsedildiği gibi, ne zaman yiyecek maliyetini artırmaya karar verirseniz, yeni müşterilerin restoranınıza yemek yemekten hoşlanmasını ve sık sık gelmesini sağlamak için tüketici deneyimini de iyileştirmeniz gerekir. Adventure Chef, örneğin tatlılar, ürünler vb. dahil olmak üzere arkadaşlarınıza hizmet etmek için çok sayıda yepyeni özellik açmanıza olanak tanır. Ve özellikle, bazen restoranınız önemli müşteriler kazanır. Genel olarak bunları karşılamak için insanların yenilikçi ve esnek olmasını gerektiren kendi gereksinimleri vardır. Ancak, olmazsa olmaz arkadaşlar oldukları için, hepsini iyi bir şekilde sağlarsanız, mağazanın itibarı çok artar.

Adventure Chef- Merge Explorer MOD APK İndir

Çeşitli yemekler kamyon koleksiyonu

Adventure Chef‘taki farklı orijinal kamyonların herhangi birine veya tümüne tanıtmak istediğim bir başka özellik: Adventure Chef. Bu araçların hepsi güzel bir şekilde yaratılmıştır, çok sayıda benzersiz sonuç, oyuncunun yemek pişirmesiyle ilgili yüksek kaliteyi ve hızı artırır. Bunları satın almak bile birleştirilecek öğelerin görünme oranını artırabilir. İnsanlar ayrıca daha keyifli gösteriler sunmak için koleksiyonlarındaki araçları yükseltebilirler. Mümkün olduğu kadar çok kamyon toplamaya çalışın çünkü bunlar sadece nefes kesici değil aynı zamanda avantajlar da getiriyor.

Macera aşçısı - Merge Explorer MOD APK for Android

Çok sayıda ilginç etkinlik

Adventure Chef, standart görevlerin yanı sıra oyuncuların serbestçe katılabileceği başka arayışlar ve etkinlikler de düzenler. Katıldığınızda cömert teşvikler elde etme şansınız olacak, tabii ki şanslı olabilirsiniz, ayrıca nadir tarifler. Bu etkinlikler ayrıca çok kolaydan zora doğru derecelendirilebilir ve bu nedenle zorluk çeşitli olabilir ve ayrıca ödüller yeni olma eğilimindedir. Adventure Chef etkinliklerine katılan insanlar rahatsız olmaz. Bu etkinlikler ve etkinlikler çevrimiçi olarak gerçekleştirilebildiğinden, uluslararası düzeyde çeşitli diğer oyuncularla tanışma ve onlara meydan okuma fırsatına sahip olacaksınız. Rekabet edin ve en iyi şefin kim olduğunu gösterin ve zirveye tırmanın, zamanı gelmedi mi?

Android için Adventure Chef MOD APK’sını alın


İndir (143.26 M)

Artık indirmeye hazırsınız Adventure Chef ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanEpisode Interactive

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir