Advanced English Dictionary
Advanced English Dictionary

Advanced English Dictionary v8.2 APK indir (Pro Kilitsiz) 2022


Gelişmiş İngilizce Sözlük Anlamları ve Tanımları, öğrenme ve yaşamda eşlik eden bir uygulama arayan kullanıcılar için iyi bir destek. Minyatür sözlük gibi özel bir özellikle onunla her şeyi yapabilirsiniz ve hatta dil becerilerinizi geliştirmek için

Android Android Eğitim
4 ( 469 puan )
Fiyat: $0
İsim Advanced English Dictionary
Yapımcı S A Technalogies
Tür Eğitim
Boyut 38MB
Versiyon 8.2
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Advanced English Dictionary is the most famous version in the Advanced English Dictionary series of publisher S A Technalogies
Mod Version 8.2
Total installs 5,000,000+

İndir (38MB)

Gelişmiş İngilizce Sözlük Anlamları ve Tanımları, öğrenme ve yaşamda eşlik eden bir uygulama arayan kullanıcılar için iyi bir destek. Minyatür sözlük gibi özel bir özellikle onunla her şeyi yapabilirsiniz ve hatta dil becerilerinizi geliştirmek için etkili bir araç olacaktır. Arayüz tasarımındaki yenilik ve yeni sürüme birkaç yeni özellik eklenmesi, deneyim sürecini hiç olmadığı kadar çekici hale getirdi. Bu keşif için hazır mısınız?

Gelişmiş İngilizce Sözlük Anlamları ve Tanımları

KOLAY SESLİ ARAMA

Yeni sürüme eklediğimizde daha kullanışlı oluyor; Mağazada güncellerseniz, mikrofona konuşarak sezgisel sesle arama yapabilmek hızlıdır. Kayıt sistemi çalışacak ve elbette aradığınız bilgiyi göreceksiniz ve sistem size ihtiyacınız olan en doğru çeviriyi verecektir. Ancak, uygulamadan erişim izni verilmesi ve mikrofonun açılmasına dikkat edilmelidir.

HATIRLATICI SÖZLÜK ÖĞRENME

Her gün, Gelişmiş İngilizce Sözlük Anlamları ve Tanımları, cihaza son derece düzenli içerik gönderen bir kelime dağarcığı ile ilgili, belirli bilgileri size hatırlatmak istediğiniz dilde bunları sizin için öğrenmeyi hatırlatıyor.

Gelişmiş İngilizce Sözlük Anlamları ve Tanımları Gelişmiş İngilizce Sözlük Anlamları ve Tanımları

DOĞRU, HIZLI

Tabii ki, bu en iyi sözlüktür, en fazla güncellenen kelimeye sahiptir ve ayrıca kullanıcılardan çok fazla ilgi görmektedir. Bir kelimeyi aradığınızda, size hatırlatmanıza gerek kalmadan eş ve zıt anlamlılarını otomatik olarak ekliyoruz!

VERİMLİ ÖĞRENME

İngilizce deyimleri öğrenirken ve ezberlerken başın ağrıyorsa endişelenme, İleri Düzey İngilizce Sözlük Anlamları ve Tanımları işini kolaylaştıracaktır. Sadece çeviri değil, deyimler hakkında da konularına göre kolayca kavrayabilmeniz için bilgiler veriyoruz. Düzenli olarak ortak kelimeleri öğrenerek, birkaç selamlama veya iletişim kalıbını tekrarlayarak ve hatta seviyenizi geliştirmek için uygulama ile sohbet ederek İngilizcenizi her gün geliştirin.

Gelişmiş İngilizce Sözlük Anlamları ve Tanımları Gelişmiş İngilizce Sözlük Anlamları ve Tanımları Gelişmiş İngilizce Sözlük Anlamları ve Tanımları

FAYDALI BİLGİ SAĞLAYIN

IELTS testi kullanıcılarına 5000 kelimelik kelime ve sayısız başka özdeyişler vererek etkili bir şekilde hazırlayın. Tablodaki bazı düzensiz fiiller hakkında daha fazla bilgi edinin ve bunlarda ustalaşın. İleri İngilizce Sözlük Anlamları ve Tanımları, öğrenciler ve öğrenciler için en iyi referans kaynağı olabilir ve iletişim becerilerinin yanı sıra kelime ezberlemeyi de destekler. İyi kelimeleri ileride kullanmak üzere kaydedin ve en sevdiğiniz kelimeleri veya cümleleri tutmak için bir favoriler panosu oluşturun.

DİLİ GELİŞTİRMEYE BUGÜN BAŞLAYIN

Gelişmiş İngilizce Sözlük Anlamları ve Tanımları, akıllı bir arama motoru, temel iletişim alıştırmaları ve ayrıca öğrenme için mükemmel bir hatırlatma makinesi sağlayan harika özelliklere sahip minyatür bir İngilizce sözlük olarak harika bir iş çıkarıyor. Bize ne kadar memnun olduğunuzu anlatan bir yorum bırakmayı unutmayın! Daha da iyi destek, indirmeler ve deneyimler sunacağız.


İndir (38MB)

Artık indirmeye hazırsınız Advanced English Dictionary ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir